Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" w ostatnim czasie musieli mierzyć się z różnymi spekulacjami na temat ich rozstania. Przez długi czas para milczała, więc fani nie mieli już wątpliwości, że ich związek się zakończył, jednak niedawno Dorota odniosła się do powyższych doniesień. A co stało się teraz? Zobaczcie tylko na te kadry!

Reklama

Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" nie wytrzymali i wstawili wymowne zdjęcie

Dorota i Waldemar z "Rolnika" od początku nie mieli ścieżki usłanej różami. Po perypetiach w programie na Waldemara spadł niemały hejt, następnie internauci zaczęli wierzyć w uczucia mężczyzny, ale teraz ponownie dochodzi do wielu spekulacji na temat jego relacji z Dorotą. Ostatnio kobieta odniosła się do zarzutów i zaprzeczyła plotkom o rzekomym rozstaniu, a teraz fani nie powinni mieć już żadnych wątpliwości. Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" postanowili bladym świtem pokazać się razem na Instagramie. Tuż przed zjedzeniem śniadania, które już czekało na stole zrobili sobie wspólne zdjęcie, a Dorota dodała wymowny opis:

Nic dodać nic ująć. Pozdrawiamy
- napisała Dorota.
Waldemar i Dorota z rolnik szuka żony jedzą sniadanie
@buly_b33

Fani mogą zatem spać spokojnie, ponieważ kilka dni temu nasz informator również potwierdził, że Dorota i Waldemar z "Rolnik szuka żony" pozostają w związku i rozwijają swoją relację:

Dorota i Waldemar są nadal razem, nic się nie zmieniło. Doniesienia o ich rozstaniu są jedynie plotkami, bo para dogaduje się świetnie
- mówił wówczas informator serwisu.
Waldemar i Dorota z Rolnika
party.pl

Wspólne zdjęcie pary z "Rolnika" rozwiało zapewne wszelkie wątpliwości fanów zakochanych. Co ciekawe, niedawno Dorota zwróciła się do fanów i poleciła im, żeby nie łączyli wszystkich jej wpisów i przemyśleń z Waldemarem.

Tak na marginesie, czy wszystko, co wstawiam, musi się tyczyć Waldka- nie może się tyczyć innych osób, moich bliskich znajomych czy kogokolwiek, tylko od razu, że z Waldkiem jakiś kryzys czy rozstanie
- przyznała wówczas.

Kibicujecie tej parze? My bardzo!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Już go mamy". Kuba z "Rolnik szuka żony" od razu się pochwalił

Dorota z Rolnik szuka żony
Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama