Ania i Jakub to uwielbiana przez widzów para z 10. edycji "Rolnik szuka żony". Jak wiadomo, zakochani aktualnie wyczekują na narodziny synka, a ten moment zbliża się już naprawdę wielkimi krokami. W oczekiwaniu na swój mały cud, para kompletuje wyprawkę dla maleństwa i właśnie w tym temacie Jakub przekazał radosne wieści. Długo z Anią na to czekali!

Reklama

Jakub z "Rolnik szuka żony" pochwalił się swoim szczęściem

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" ogłosili, że zostaną rodzicami w świątecznym odcinku programu. Zakochani pochwalili się, że spodziewają się synka i ich maleństwo przyjdzie na świat wiosną 2024. Od tamtej pory para od czasu do czasu dzieli się z fanami na Instagramie nowinkami z przygotowań do narodzin swojej pociechy. A to już naprawdę ostatnie chwile na kompletowanie wyprawki, bo poród Ani zbliża się wielkimi krokami. Tym razem swoim szczęściem związanym z kolejną rzeczą dla synka pochwalił się Jakub.

Jakub i Ania z Rolnik szuka żony podzielili się radosną nowiną
mat. prasowe Rolnik szuka żony

Jak się okazało, Jakub właśnie odebrał paczkę z wymarzonym wózkiem dla synka!

Dziękujemy za przemiłą i profesjonalną obsługę. Nie było łatwo, ale już go mamy!
- ogłosił dumnie Kuba
Jakub z Rolnik szuka żony pokazał wózek
Instagram/jakub_manikowski

Teraz przed Kubą etap składania wózka, którym, miejmy nadzieję, też pochwali się fanom. Już nie możemy się doczekać, kiedy uwielbiana para z "Rolnik szuka żony" przekaże wszystkim radosną wiadomość o narodzinach synka. Trzymamy kciuki za przyszłych rodziców, a Ani życzymy dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

Reklama

Zobacz także: Roksana z "Rolnik szuka żony" podzieliła się nowiną: "Łzy szczęścia i wdzięczności"

Zobacz także
Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony"
AKPA Wojtalewicz Jarosław
Reklama
Reklama
Reklama