Była uczestniczka randkowego hitu TVP wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Nicola właśnie opublikowała nowe zdjęcie i pochwaliła się swoją metamorfozą. Nie da się ukryć, że w tym kolorze włosów prezentuje się rewelacyjnie. Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Reklama

Nicola z "Rolnika" zaskoczyła zmianą

Nicola z 10. edycji miłosnego hitu TVP nie skradła serca Dariusza, ale zyskała wielu wiernych fanów, którzy chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Uczestniczka show pokazuje nie tylko bajkowe życie na Instagramie, ale również chętnie porusza tematy związane z depresją i złym samopoczuciem. Internauci uwielbiają ją za jej otwartość i naturalność, zresztą nie tylko oni. Ostatnio Nicola z "Rolnika" pozowała z kandydatem Agnieszki i nie ukrywa, że ma bardzo dobre relacje również z innymi uczestnikami show.

Nicola z Rolnik szuka żony
Nicola z "Rolnik szuka żony" Instagram @nicolagaw

Zobacz także: Od dawna nie pokazywali się razem. Teraz wyszła prawda o związku Waldemara i Doroty z "Rolnika"

22-latka chętnie pokazuje swoją codzienność w mediach społecznościowych. Ostatnio Nicola z "Rolnika" zaskoczyła metamorfozą i pokazała, jak wyglądała jako brunetka. Teraz znów postanowiła poeksperymentować ze swoim wyglądem i zrelacjonowała swoją wizytę u fryzjera.

Dzieje się
— napisała Nicola.
Nicola z Rolnik szuka żony
Nicola z "Rolnik szuka żony" Instagram @nicolagaw

Zobacz także: "Czas i tak upłynie". Justyna od Tomasza z "Rolnika" przeżywa zmiany

Zobacz także
Reklama

Nicola z "Rolnik szuka żony" postanowiła pochwalić się swoją nową fryzurą na Instagramie. Uczestniczka show zdecydowała się nieco rozjaśnić swoje włosy blond pasemkami. Musimy przyznać, że w nowej odsłonie prezentuje się zjawiskowo. A wam jak się podoba nowa fryzura byłej kandydatki Darka?

Nicola z Rolnik szuka żony
Nicola z "Rolnik szuka żony" Instagram @nicolagaw
Reklama
Reklama
Reklama