Kamil Bednarek

Co się dzieje za kulisami "Voice of Poland"?! Kamil Bednarek przyznał, że kochał się w gwieździe lat 90.

Kamil Bednarek

Jubileuszowa, 10. edycja "Voice of Poland" dostarcza widzom coraz więcej emocji. Produkcja zadbała, by wiele się działo, pozytywnie zaskakuje też poziom muzyczny wielu uczestników. W najnowszym sezonie występuje np. Tadzik, a właściwie Tadeusz Seibert, który dał kiedyś kosza Margaret. Teraz jest gwiazdą i jednym z faworytów jej drużyny. W show występuje również przyjaciółka innego jurora Michała Szpaka - Violet Oliferuk.

Odcinki "na żywo" już niebawem, ale na razie trwają jeszcze nagrania w studio. Co dzieje się za kulisami? Produkcja zdradziła właśnie pewną małą tajemnicę Kamila Bednarka. Jak się okazuje, przed laty kochał się w wielkiej gwieździe lat 90.

Kamil Bednarek kochał się w Natalii Oreiro

Jak przyznał juror "Voice of Poland" kochał się kiedyś w wielkiej gwieździe latynoskich seriali - Natalii Oreiro. Kojarzymy ją przede wszystkim z głównej roli w hitowym "Zbuntowanym Aniele". Serial był hitem lat 90. rówież w Polsce.

Zobacz także: "Zbuntowany Anioł", jak dziś wyglądają aktorzy?

Byłem zakochany w Natalii Oreiro kiedyś - wyznał Kamil. 

A zamykałeś drzwi na klucz jak leciał serial - dopytywał Tomson?

A chcesz wiedzieć? Przygasiłem światło... - opowiadał Kamil.

Potem jurorzy zaczęli przypominać sobie przebój z serialu, czyli piosenkę "Cambio Dolor". Wykonywała go sama Natalia, która w Urugwaju, skąd pochodzi, jest również popularną piosenkarką, a także projektantką mody. Piosenkę wykonała Margaret, ale na... kazoo!

Zobaczcie sami:

A Wy lubiliście Natalię i "Zbuntowanego Anioła"?

Zbuntowany Anioł - Natalia Oreiro
YouTube

Przeładuj

Przyjaciółki: Ostra wymiana zdań u Strzeleckich! Zobaczcie fragment nowego odcinka serialu!

zobacz 00:50