Finał "Hotelu Paradise" był bardzo emocjonujący i na pewno przejdzie do historii. Zwycięzcami 8. sezonu show zostali Aga i Jędrek, a kobieta w ostatniej sekundzie rzuciła kulą. Klaudia El Dursi, w swoich mediach społecznościowych pokazała urywek programu i pokusiła się o zaskakujące wnioski!

Reklama

Klaudia El Dursi zaskoczyła wyznaniem po finale "Hotelu Paradise"

Za nami bardzo emocjonujący wieczór i możemy przyznać, że mało kto się tego spodziewał, co się wydarzyło. Już oficjalnie można potwierdzić, że zwycięzcami 8. edycji "Hotelu Paradise" zostali Agnieszka i Jędrek. Widzowie przecierali oczy ze zdziwienia, kiedy na ścieżce lojalności kobieta postanowiła rzucić złotą kulą i zgarnęła 100 tys. złotych. Mało kto się tego spodziewał, a decyzja Agnieszki podzieliła fanów programu.

Wczorajszy finał oglądała również główna prowadząca "Hotelu Paradise" i zaskoczyła internautów szczerym wyznaniem. Klaudia postanowiła podzielić się z internautami, również tym jak wygląda na co dzień.

Klaudia El Dursi
Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi dodała na swoim Instagramie urywek programu "Hotel Paradise", gdzie prezentuje się w pięknej czerwonej sukni i idealnym makijażu i fryzurze. Trzeba przyznać, że modelka wygląda olśniewająco. Po czym El Dursi podzieliła się z fanami ujęciem, jak wygląda na co dzień i pokusiła się o zaskakujące wyznanie.

Od zawsze wiedziałam, że telewizja kłamie
napisała modelka.

Fani uwielbiają dystans Klaudii El Dursi do siebie i w komentarzach pod nagraniem, gdzie prezentuje się beż makijażu i jedząc chrupki, nie mogli się powstrzymać.

Zobacz także
Kocham za dystans
W makijażu, czy bez. Cały czas taka sama, przepiękna urocza uśmiechnięta
A dla mnie nawet w wydaniu „saute” pięknie wyglądasz
Dlatego właśnie jesteś wyjątkowa
podkreślają fani w komentarzach pod filmikiem.

Naszym zdaniem Klaudia El Dursi w obu wersjach wygląda fantastycznie i doceniamy jej poczucie humoru.

Reklama

Zobacz także: Jędrzej z "Hotelu Paradise" nagle zabrał głos po finale. Agnieszka nie pozostała dłużna

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z finału 9. edycji Hotelu Paradise
Instagram @klaudia_el_dursi
Reklama
Reklama
Reklama