W wielkim finale "Hotelu Paradise 8" zmierzyły się dwie pary: Agnieszka i Jędrzej oraz Ada i Bartek. Szala wahała się pomiędzy przyjacielską parą a (jak twierdzili sami zainteresowani) romantyczną. Ostatecznie zwycięska para wygrała zaledwie trzema głosami. Jednak czy z pieniędzmi do domu wrócą oboje? A może na ścieżce lojalności rozbita zostanie złota kula? Zobaczcie, kto wygrał "Hotel Paradise 8".

Reklama

Finał "Hotelu Paradise 8". Kto wygrał program?

Dla widzów "Hotelu Paradise" program wygrali Dominika i Kuba, ponieważ znaleźli na planie miłość. Swój związek potwierdzili tuż przed finałową "Pandorą". Ostatecznie do ścisłego finału przeszli jednak Bartek i Ada oraz Agnieszka i Jędrzej. Bartkowi obecność konkurencji spędzała sen z powiek tuż przed finałem. Bał się, że przegra z potencjalnie słabszą parą w finale tylko dlatego, że była bardziej lubiana przez uczestników. Jego obawy się spełniły, ponieważ wraz z Adą zajęli drugie miejsce. Co oznacza, że Agnieszka i Jędrzej wygrali "Hotel Paradise 8".

Agnieszka i Jędrzej wygrywają Hotel Paradise 8
mat. prasowe Hotel Paradise

Jedynie trzy głosy zadecydowały o tym, że Agnieszka i Jędrzej wygrali "Hotel Paradise 8". Para nie mogła w to uwierzyć. Agnieszka popłakała się ze szczęścia:

No i mamy to
- powiedziała z uśmiechem Klaudia El Dursi.

Decyzyjne głosy mieli Michał i Natalia, którzy odpadli w finałowej "Pandorze". Michał tuż po tym, jak wybrał Jędrka i Agnieszke, podszedł do Bartka:

Przepraszam Cię, musiałem dotrzymać danego słowa Agnieszce i Jędrkowi
Reakcja Bartka na przegraną w finale Hotelu Paradise 8
mat. prasowe Hotel Paradise

Jednak to nie był jeszcze koniec emocji dla zwycięzców "Hotelu Paradise 8":

Zobacz także
Powiedzmy to głośno i oficjalnie ścieżka lojalności przed Wami
- zakomunikowała Klaudia El Dursi.

Jak ten wieczór skończył się dla zwycięzców? Czy Agnieszka i Jędrzej wybiorą miłość i podzielą się 100 tysiącami złotych? A może ktoś z nich zdecyduje się zgarnąć wszystko dla siebie? Przed nimi "ścieżka lojalności".

Reklama

Zobacz także: Naburmuszony Bartek o finale "Hotelu Paradise": "Będę się cieszyć jak wygram"

Agnieszka i Jędrzej w finale Hotelu Paradise 8
mat. prasowe Hotel Paradise
Agnieszka i Jędrzej wygrywają Hotel Paradise 8
mat. prasowe Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama