Telekamery Edyta Górniak w kolorowym dresie Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska Marta Manowska w czarnej sukni  Robert Motyka, Igor Kwiatkowski
Telekamery
ONS/East News
Głosujcie na ulubione show!
1/6
Telekamery
ONS/East News

Który telewizyjny show zdobędzie Telekamerę 2016 w kategorii najlepszy program rozrywkowy? "Mam Talent", "The Voice of Poland", "Rolnik szuka żony", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a może "Paranienormalni Tonight"? Na liście nominowanych znalazły się telewizyjne hity, które w minionym roku wzbudzały ogromne emocje i przyciągały przed ekrany telewizorów miliony widzów. Wielka gala wręczenia Telekamer 2016 odbędzie się 22 lutego 2016 roku w Teatrze Polskim. A my już teraz pytamy Was, który program zyskał sobie waszą największą sympatię? Głosujcie w sondzie Party.pl!

 

Zobacz też: Telekamery 2016: Juror roku - kto z nich dostanie nagrodę? SONDA!

2/6
Edyta Górniak w kolorowym dresie
East News

"The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych show w kraju! Charyzmatyczni jurorzy oraz utalentowani uczestnicy co tydzień przyciągali przed telewizory wielu widzów. Rywalizacja o wygraną budziła ogromne emocje! A wielka gwiazda polskiej sceny Edyty Górniak w każdym odcinku programu lśniła jeszcze większym blaskiem. Czy to właśnie ten program najbardziej Wam się spodobał w minionym roku?

 

Zobacz też: Jak dużo wiesz na temat 6. edycji muzycznego show? Sprawdź się! QUIZ

3/6
Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska
ONS

"Mam Talent" to program, który do każdej kolejnej edycji przyciąga coraz większe diamenty! To jedyny tego typu show, w którym w szranki ze sobą stają uczestnicy, reprezentujący różne talenty: od wokalnych, przez sportowe, aż po zupełnie unikatowe umiejętności. Jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola oraz prowadzący Marcin Prokop i Szymon Hołownia stworzyli zgrany duet, któremu leży na sumieniu lansowanie największych talentów nad Wisłą. Czy to jest wasz ulubiony program rozrywkowy?

 

Zobacz też: Wiemy, kto wygrał ósmą edycję "Mam talent" i 300 tysięcy złotych!

4/6
Marta Manowska w czarnej sukni
ONS

A może jesteś wielkim fanem programu "Rolnik szuka żony"? Ta fenomenalna produkcja z Martą Manowską w roli prowadzącej, przyciągała przed ekrany telewizorów wierne grono widzów. Szczerość uczestników, prawdziwe perypetie miłosne i polska wieś, ukazana w piękny sposób to główne walory programu o rolnikach. Uważacie, że romanse z polami uprawnymi w tle zasłużyły na nagrodę w kategorii najlepszy program rozrywkowy?

 

Zobacz też: Jesteś fanem programu „Rolnik szuka żony”? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

 

5/6
 Robert Motyka, Igor Kwiatkowski
East News

A może program z gwiazdami w obstrzale zwariowanych pytań kabareciarzy? "Paranienormalni Tonight" to show stworzony przez członków kabaretu Paranienormalni - Igora Kwiatkowskiego, Roberta Motykę i Michała Paszczyka. Choć program przyciągał milionową widownię, to jego kolejnej edycji nie zobaczymy już na antenie Telewizji Polskiej w związku z licznymi zmianami w mediach publicznych. Lubiliście ten show?

 

Zobacz też: Wiosenna ramówka TVN już gotowa! Co nowego zobaczymy w TVN?

6/6
Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, DJ Adamus i Małgorzata Walewska, Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4. edycja 9. odcinek, 31 października 2015
Maciej Zawada

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jedna z najciekawszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Show, w którym gwiazdy prezentują swoje umiejętności wokalne, starając się jak najlepiej odwzorować wykonania słynnych utworów było prawdziwym hitem telewizji Polsat. Liczne gwiazdy, szlagiery list przebojów i elokwentne jury zapewniło widzom ogromne emocje. Myślicie, że ten program może otrzymać Telekamerę 2016?

 

Zobacz też: TYLKO U NAS: Kulisy odejścia Dj Adamusa z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Co się stało?