TeleKamery 2016 - Juror roku Edyta Górniak w czerwonej długiej sukience egurolla.jpg Małgorzata Walewska na "Paszportach Polityki" Tomson i Baron z Afromental w finale The Voice of Poland
TeleKamery 2016 - Juror roku
1/6
TeleKamery 2016 - Juror roku

Telekamery 2016 coraz bliżej! Już 4 lutego kończy się głosowanie na ulubieńców publiczności w tym prestiżowym plebiscycie. Wielka gala odbędzie się 22 lutego 2016 roku w Teatrze Polskim.  My zaś prezentujemy Wam nominowanych w kategorii Juror Roku! W tym roku Złotą Telekamerę odbierze Agnieszka Chylińska, która była trzykrotną laureatką w tym konkursie. Kto otrzyma Telekamerę 2016 w kategorii juror w tym roku?

 

Zobaczcie nominowanych i zagłosujcie w naszej sondzie!

2/6
Edyta Górniak w czerwonej długiej sukience

Edyta Górniak została nominowana za udział w The Voice of Poland. Edyta jest bardzo wrażliwą jurorką, która bardzo emocjonalnie angażuje się w występy swoich podopiecznych. Przy okazji jest też wielką ozdobą programu, zwłaszcza w pięknych kreacjach.

 

Czy Edyta Górniak zdobędzie Telekamerę 2016?

3/6
egurolla.jpg
ONS

Pierwsza nominacja dla Agustina Egurolli w kategorii juror roku. Juror "Mam talent" ma ogromne wsparcie w Agnieszce Chylińskiej, która zachęcała do głosowania na swojego kolegę w wyjątkowy sposób. Z takim wsparciem Agustin nie ma innego wyjścia, jak tylko sięgnąć po Telekamerę.

4/6
Małgorzata Walewska na "Paszportach Polityki"
East News

Małgorzata Walewska od samego początku jest jurorką w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Choć wydawałoby się, że to nie jej świat, sprawdziła się świetnie oceniając aktorów przebranych za polskie i zagraniczne gwiazdy. Czy Telekamera powędruje do niej?

5/6
Tomson i Baron z Afromental w finale The Voice of Poland
ONS

Tomson i Baron w The Voice of Poland zasiadają nieprzerwanie od drugiej edycji show. I to właśnie oni cieszą się największym zainteresowaniem uczestników show. Czy Telekamera 2016 będzie ukoronowaniem ich pracy?

6/6
Wojciech Modest Amaro w garniturze

Wojciech Modest Amaro to jeden z najsurowszych krytyków kulinarnych, który ocenia aż w dwóch programach - "Hell's Kitchen" i "Top Chef". Czy to on zdobędzie TeleKamerę?