Choć finał 13. edycji "Tańca z gwiazdami" już za nami, to jednak widzom nadal towarzyszą duże emocje. Jak to zwykle bywa, ostateczny werdykt nie przekonał całej publiczności, o czym internauci dają znać w komentarzach. Coraz więcej mówi się jednak nie o wyniku, a dość zaskakującym zachowaniu zwycięzców. Do mediów trafiły właśnie zdjęcia gwiazd bawiących się po finale.

Reklama

Impreza po finale "Tańca z gwiazdami": Uśmiechnięty Jacek Jelonek, przejęta Ilona Krawczyńska

Ilona Krawczyńska zalała się łzami w finale "Tańca z gwiazdami" i były to łzy radości. Influencerka wygrała 13. edycję programu tanecznego, choć walka do samego końca była zacięta. Niewykluczone, że to Jacek Jelonek ugra więcej na obecności w show. Model otrzymał owacje na stojąco i zdaniem wielu internautów to właśnie on powinien podnieść Kryształową Kulę.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami 13": Jacek Jelonek i Michał Danilczuk po przegranej. "Zawsze szkoda, ale w tych okolicznościach..."

EOS

Jest to dość nietypowe, ale dzień po ostatnim odcinku produkcji laureatka nie cieszy się zbyt dobrą prasą. Wszyscy mówią nie o popisach na parkiecie, ale o tym, jak Ilona Krawczyńska odmówiła udzielania wywiadów. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, jak zwyciężczyni ucina sobie krótką pogawędkę z kolegą.

EOS

Fotografie zrobione po finale pokazują, że Jacek Jelonek świętował wraz ze swoim partnerem Oliwerem. Choć model nie wygrał, to opuszczał studio z uśmiechem. Ilona Krawczyńska uczciła zwycięstwo lampką wina. Widać, że była bardzo przejęta dyskusją.

Zobacz także
EOS

Paparazzi wychwycili też pozostałe gwiazdy. Pod studiem pojawili się m.in. Karolina Pisarek z mężem, świeżo upieczeni rodzice - Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz, jak jak zwykle rozpromieniony Krzysztof Ibisz czy też Krzysztof Rutkowski, któremu towarzyszyła ukochana i syn.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13" finał: Pierwsze w historii owacje na stojąco. Kto zachwycił?

Reklama

Na zdjęciach poniżej zobaczycie, jak celebryci i tancerze przeżywali finał "Tańca z gwiazdami".

EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
EOS
Reklama
Reklama
Reklama