Zdjęcia paparazzi po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS
TV-Show

"Taniec z gwiazdami 13": Tak gwiazdy imprezowały po wielkim finale! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Po finale 13. edycji "Tańca z gwiazdami" najgorętsze osobowości show-biznesu świętowały koniec zmagań podczas afterparty. Pojawiły się również Doda oraz Agnieszka Kaczorowska.

Choć finał 13. edycji "Tańca z gwiazdami" już za nami, to jednak widzom nadal towarzyszą duże emocje. Jak to zwykle bywa, ostateczny werdykt nie przekonał całej publiczności, o czym internauci dają znać w komentarzach. Coraz więcej mówi się jednak nie o wyniku, a dość zaskakującym zachowaniu zwycięzców. Do mediów trafiły właśnie zdjęcia gwiazd bawiących się po finale.

"Taniec z Gwiazdami": Doda o Jacku Jelonku po finale: "Akceptacja rośnie wśród nas, większa tolerancja"

Impreza po finale "Tańca z gwiazdami": Uśmiechnięty Jacek Jelonek, przejęta Ilona Krawczyńska

Ilona Krawczyńska zalała się łzami w finale "Tańca z gwiazdami" i były to łzy radości. Influencerka wygrała 13. edycję programu tanecznego, choć walka do samego końca była zacięta. Niewykluczone, że to Jacek Jelonek ugra więcej na obecności w show. Model otrzymał owacje na stojąco i zdaniem wielu internautów to właśnie on powinien podnieść Kryształową Kulę.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami 13": Jacek Jelonek i Michał Danilczuk po przegranej. "Zawsze szkoda, ale w tych okolicznościach..."

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Jest to dość nietypowe, ale dzień po ostatnim odcinku produkcji laureatka nie cieszy się zbyt dobrą prasą. Wszyscy mówią nie o popisach na parkiecie, ale o tym, jak Ilona Krawczyńska odmówiła udzielania wywiadów. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, jak zwyciężczyni ucina sobie krótką pogawędkę z kolegą.

Ilona Krawczyńska i Michał Danilczuk po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Fotografie zrobione po finale pokazują, że Jacek Jelonek świętował wraz ze swoim partnerem Oliwerem. Choć model nie wygrał, to opuszczał studio z uśmiechem. Ilona Krawczyńska uczciła zwycięstwo lampką wina. Widać, że była bardzo przejęta dyskusją.

Ilona Krawczyńska po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Paparazzi wychwycili też pozostałe gwiazdy. Pod studiem pojawili się m.in. Karolina Pisarek z mężem, świeżo upieczeni rodzice - Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz, jak jak zwykle rozpromieniony Krzysztof Ibisz czy też Krzysztof Rutkowski, któremu towarzyszyła ukochana i syn.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13" finał: Pierwsze w historii owacje na stojąco. Kto zachwycił?

Na zdjęciach poniżej zobaczycie, jak celebryci i tancerze przeżywali finał "Tańca z gwiazdami".

Jacek Jelonek z partnerem po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Ilona Krawczyńska po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Ilona Krawczyńska po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Jacek Jelonek z partnerem po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Jacek Jelonek z partnerem po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Karolina Pisarek z mężem po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Wiktoria Gąsiewska po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Agnieszka Kaczorowska po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Krzysztof Ibisz po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Doda po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Karolina Pisarek po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Izabela Janachowska po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Jacek Jelonek z partnerem po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Krzysztof Rutkowski z rodziną po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Doda po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Krzysztof Rutkowski z rodziną po finale 13. edycji Tańca z gwiazdami
EOS

Owacje na stojąco w finale Tańca z Gwiazdami 13
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13" finał: Pierwsze w historii owacje na stojąco. Kto zachwycił?
Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zaprezentowali freestile w finale "Tańca z Gwiazdami". Otrzymali owacje na stojąco od jurorów.

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk w finale "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowali aż trzy tańce. Po ostatnim otrzymali od wszystkich jurorów owacje na stojąco. To pierwsza taka sytuacja w historii programu. Jak wyglądał występ Jacka Jelonka, który wywołał aż tak ogromne emocje?  "Taniec z Gwiazdami 13": Owacje na stojąco dla Jacka Jelonka w finale  Za nami finał "Tańca z Gwiazdami 13".   Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska zaprezentowali aż po trzy występny na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. Nie brakowało wzruszeń. Szczególnie Michał Danilczuk nie krył łez, wspominając, że decyzja o udziale w "Tańcu z Gwiazdami" była spełnieniem marzeń, mimo wszelkich przeciwności, które pojawiały się, gdy okazało się, że będzie tańczył z Jackiem Jelonkiem.  Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zapisali się w historii "Tańca z Gwiazdami" nie tylko jako pierwsza para jednopłciowa, która wzięła udział w polskiej edycji, ale również jako uczestnicy, którzy otrzymali owacje na stojąco od jury. Iwona Palović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny wstali ze swoich miejsc.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami 13": Doda otworzyła wielki finał. Zobaczcie ognisty występ i zdjęcia Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zatańczyli freestyle do piosenki z filmowego hitu "The Greatest Showman". Oto występ, po którym otrzymali owacje na stojąco.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska wie, co to bieda: "Pamięta zimowe powroty z uczelni w butach, które się rozkleiły" Jurorzy nie ukrywali zachwytów:  Panowie, kocham Panów i nic na to nie poradzicie - podsumował taniec Andrzej Piaseczny.  Zgadzacie się, że ten występ był godny historycznego momentu dla programu? Ostatecznie 13. edycję...

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali Taniec z Gwiazdami
East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska zalała się łzami. Tak cieszyła się ze zwycięstwa 
Ilona Krawczyńska popłakała się na scenie w finale "Tańca z Gwiazdami". Tak zareagowała na wygraną w programie. Zdjecia

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali 13. edycję "Tańca z Gwiazdami". Według widzów okazali się bezkonkurencyjni i to właśnie do nich trafiła Kryształowa Kula oraz nagroda pieniężna. Ilona Krawczyńska popłakała się ze szczęścia. Udział w "Tańcu z Gwiazdami" od dawna był jej marzeniem, a teraz spełniło się coś, o czym nawet nie śniła. Zobaczcie poruszające zdjęcia z momentu ogłoszenia wyników.  "Taniec z Gwiazdami": Wielka radość Ilony Krawczyńskiej po wygranej Za nami ostatni odcinek 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". W wielkim finale zmierzyli się Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska. Walka o Kryształową Kulę była tak wyrównana, że właściwie to głosy widzów zdecydowały, która z gwiazd sięgnie po statuetkę oraz zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody głównej dla siebie oraz 50 tysięcy złotych dla tancerza. Emocje sięgały zenitu, jednak ostatecznie okazało się, że "Taniec z Gwiazdami 13" wygrywają Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński.  Ilona Krawczyńska podczas finałowego odcinka uroniła niejedną łzę. Przyznała, że będzie tęskniła za Robertem Rowińskim oraz wszystkimi godzinami na sali treningowej. Pierwsze łzy pociekły tuż przed ostatnim finałowym tańcem. Gdy okazało się, że to właśnie ona wygrywa 13. edycję "Tańca z Gwiazdami" rzuciła się w tanecznemu partnerowi w ramiona.  Zobacz także:  Karolina Gilon w "Tańcu z Gwiazdami" pojawiła się z uczestnikiem "Love Island"! Fani: "Pasujecie do siebie" Nawet Krzysztof Ibisz nie ukrywał, że Ilona Krawczyńska już dawno zdradziła mu, że udział w Tańcu z Gwiazdami to spełnienie jej marzeń, a teraz zapisała się w historii programu jako wielka zwyciężczyni 13. edycji "Tańca z Gwiazdami".  - Robert pomagałeś mi przez całe trzy miesiące, to że trafiłam...

Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska w finale Tańca z Gwiazdami 13
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13" finał: Kto wygrał program? Oto zwycięzcy [relacja +zdjęcia]
Jacek Jelonek czy Ilona Krawczyńska z sióstr ADiHD? Kto wygra 13. edycję "Tańca z Gwiazdami"? Finał programu już dziś!

Za nami 13. edycja "Tańca z Gwiazdami". W finale zawalczyły ze sobą dwa utalentowane duety. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński czy Jacek Jelonek i Michał Danilczuk - kto z nich sięgnął po "Kryształową Kulę" i olbrzymią wygraną pieniężną? Poznajcie wyniki finału 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". "Taniec z Gwiazdami 13": Kto wygrał program?  Niemalże do samego końca nie było wiadomo, kto zatańczy w finale "Tańca z Gwiazdami 13".   Program był pełen emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie jednak jury oraz widzowie wyłonili dwie finałowe pary. O Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych dla gwiazdy oraz 50 tysięcy złotych dla tancerza zawalczą: Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński a także Jacek Jelonek i Michał Danilczuk.  Chociaż Jacek Jelonek zapisał się w historii "Tańca z Gwiazdami" już w pierwszym odcinku, przecierając ślady dla jednopłciowych par tanecznych, swoim zaangażowaniem udowodnił, że jest dobrym tancerzem i zasłużył na finał. Brawurowymi umiejętnościami na parkiecie popisała się także Ilona Krawczyńska, która chociaż długo musiała czekać na pierwsze "cztery dziesiątki", przez cały program pozostawała w czołówce tabeli według ocen jurorskich. Kto w finale "Tańca z Gwiazdami" spełnił swoje marzenia i sięgnął po Kryształową Kulę? Okazało się, że wielkimi zwycięzcami 13. edycji Tańca z Gwiazdami" zostali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Zobaczcie, jak wyglądały wszystkie tańce finalistów w relacji poniżej.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Taneczny partner Jacka Jelonka jest singlem, ale podrywają go głównie faceci! Ma apel Pierwszy taniec odbył się w klimacie Halloween. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zatańczyli jive'a, zdobywając 39 punktów:  W wielkim...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik