Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show

"Taniec z gwiazdami": Ilona Krawczyńska nie udzielała wywiadów po finale. Wcześniej nikt tego nie zrobił!

Po finale 13. edycji "Tańca z gwiazdami" media oraz fani czekali na rozmowy z laureatami, czyli Iloną Krawczyńską i Robertem Rowińskim. Para jednak odmówiła udzielania wywiadów.

To już koniec 13. edycji "Tańca z gwiazdami", która z pewnością przejdzie do historii tanecznego programu. Nie dość, że w show po raz pierwszy pojawiła się jednopłciowa para, to jeszcze doszła aż do finału, w którym stoczyła zaciętą walkę. Jacek Jelonek i Michał Danilczuk doczekali się zasłużonych owacji na stojąco - jako pierwsi i jedyni. Innym ważnym wydarzeniem był występ Jamali, ukraińskiej wokalistki. Artystka pieniądze za udział w programie przekazała na pomoc ofiarom rosyjskiej agresji. Do nietypowej sytuacji doszło również na samo zakończenie 13. edycji. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński po odebraniu Kryształowej Kuli postanowili, że nie będą rozmawiali z mediami. Jak dotąd jeszcze żadna zwycięska para nie podjęła takiej decyzji.

"Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović nie zgadza się z werdyktem? Wskazała, która para powinna wygrać

"Taniec z gwiazdami": Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zniknęli z parkietu zaraz po zdjęciach z Kryształową Kulą

Po ostatecznym werdykcie Ilona Krawczyńska zalała się łzami, ciesząc się ze zwycięstwa w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Influencerka i Robert Rowiński zrobili sobie zdjęcia z Kryształową Kulą i po chwili radości... zniknęli z parkietu. Modelka odprawiła z kwitkiem niemal wszystkie media, odmawiając udzielania wywiadów.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami 13": Jacek Jelonek i Michał Danilczuk po przegranej. "Zawsze szkoda, ale w tych okolicznościach..."

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w Tańcu z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Decyzja Ilony Krawczyńskiej mocno zaskoczyła zarówno media, jak i widzów, ponieważ w historii show jeszcze nie zdarzyło się, by zwycięzcy nie chcieli rozmawiać z przedstawicielami mediów. Czasem na wywiady nie stawiali się uczestnicy, którzy musieli pożegnać się z programem i nie mogli pogodzić się z werdyktem. Obecna sytuacja to jednak ewenement.

Ilona Krawczyńska w Tańcu z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Ilona Krawczyńska chętnie pozowała do zdjęć, następnie wraz z Robertem Rowińskim udali się na pokaz live dla oficjalnego profilu "Tańca z gwiazdami". Później zgodzili się udzielić jedynego wywiadu, który pokazała stacja Polsat. Jak twierdzi portal Plejada.pl, oświadczono, że "Ilona nie rozmawia z portalami plotkarskimi".

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Sytuacja wywołała mieszane uczucia nie tylko wśród przedstawicieli mediów i internautów, ale również samych uczestników. Poproszony o komentarz dla portalu JastrząbPost Michał Danilczuk powiedział krótko: "To przykre".

Szkoda, bo wydaje mi się, że mogłaby dużo bardzo fajnych rzeczy powiedzieć - dodał Jacek Jelonek.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13" finał: Pierwsze w historii owacje na stojąco. Kto zachwycił?

Najwyraźniej Ilona Krawczyńska miała swoje powody, by podjąć taką decyzję. Może odniesie się do tego w ciągu najbliższych dni?

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska w finale Tańca z Gwiazdami 13
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13" finał: Kto wygrał program? Oto zwycięzcy [relacja +zdjęcia]
Jacek Jelonek czy Ilona Krawczyńska z sióstr ADiHD? Kto wygra 13. edycję "Tańca z Gwiazdami"? Finał programu już dziś!

Za nami 13. edycja "Tańca z Gwiazdami". W finale zawalczyły ze sobą dwa utalentowane duety. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński czy Jacek Jelonek i Michał Danilczuk - kto z nich sięgnął po "Kryształową Kulę" i olbrzymią wygraną pieniężną? Poznajcie wyniki finału 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". "Taniec z Gwiazdami 13": Kto wygrał program?  Niemalże do samego końca nie było wiadomo, kto zatańczy w finale "Tańca z Gwiazdami 13".   Program był pełen emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie jednak jury oraz widzowie wyłonili dwie finałowe pary. O Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych dla gwiazdy oraz 50 tysięcy złotych dla tancerza zawalczą: Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński a także Jacek Jelonek i Michał Danilczuk.  Chociaż Jacek Jelonek zapisał się w historii "Tańca z Gwiazdami" już w pierwszym odcinku, przecierając ślady dla jednopłciowych par tanecznych, swoim zaangażowaniem udowodnił, że jest dobrym tancerzem i zasłużył na finał. Brawurowymi umiejętnościami na parkiecie popisała się także Ilona Krawczyńska, która chociaż długo musiała czekać na pierwsze "cztery dziesiątki", przez cały program pozostawała w czołówce tabeli według ocen jurorskich. Kto w finale "Tańca z Gwiazdami" spełnił swoje marzenia i sięgnął po Kryształową Kulę? Okazało się, że wielkimi zwycięzcami 13. edycji Tańca z Gwiazdami" zostali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Zobaczcie, jak wyglądały wszystkie tańce finalistów w relacji poniżej.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Taneczny partner Jacka Jelonka jest singlem, ale podrywają go głównie faceci! Ma apel Pierwszy taniec odbył się w klimacie Halloween. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zatańczyli jive'a, zdobywając 39 punktów:  W wielkim...

Owacje na stojąco w finale Tańca z Gwiazdami 13
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13" finał: Pierwsze w historii owacje na stojąco. Kto zachwycił?
Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zaprezentowali freestile w finale "Tańca z Gwiazdami". Otrzymali owacje na stojąco od jurorów.

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk w finale "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowali aż trzy tańce. Po ostatnim otrzymali od wszystkich jurorów owacje na stojąco. To pierwsza taka sytuacja w historii programu. Jak wyglądał występ Jacka Jelonka, który wywołał aż tak ogromne emocje?  "Taniec z Gwiazdami 13": Owacje na stojąco dla Jacka Jelonka w finale  Za nami finał "Tańca z Gwiazdami 13".   Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska zaprezentowali aż po trzy występny na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. Nie brakowało wzruszeń. Szczególnie Michał Danilczuk nie krył łez, wspominając, że decyzja o udziale w "Tańcu z Gwiazdami" była spełnieniem marzeń, mimo wszelkich przeciwności, które pojawiały się, gdy okazało się, że będzie tańczył z Jackiem Jelonkiem.  Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zapisali się w historii "Tańca z Gwiazdami" nie tylko jako pierwsza para jednopłciowa, która wzięła udział w polskiej edycji, ale również jako uczestnicy, którzy otrzymali owacje na stojąco od jury. Iwona Palović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny wstali ze swoich miejsc.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami 13": Doda otworzyła wielki finał. Zobaczcie ognisty występ i zdjęcia Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zatańczyli freestyle do piosenki z filmowego hitu "The Greatest Showman". Oto występ, po którym otrzymali owacje na stojąco.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska wie, co to bieda: "Pamięta zimowe powroty z uczelni w butach, które się rozkleiły" Jurorzy nie ukrywali zachwytów:  Panowie, kocham Panów i nic na to nie poradzicie - podsumował taniec Andrzej Piaseczny.  Zgadzacie się, że ten występ był godny historycznego momentu dla programu? Ostatecznie 13. edycję...

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali Taniec z Gwiazdami
East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska zalała się łzami. Tak cieszyła się ze zwycięstwa 
Ilona Krawczyńska popłakała się na scenie w finale "Tańca z Gwiazdami". Tak zareagowała na wygraną w programie. Zdjecia

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali 13. edycję "Tańca z Gwiazdami". Według widzów okazali się bezkonkurencyjni i to właśnie do nich trafiła Kryształowa Kula oraz nagroda pieniężna. Ilona Krawczyńska popłakała się ze szczęścia. Udział w "Tańcu z Gwiazdami" od dawna był jej marzeniem, a teraz spełniło się coś, o czym nawet nie śniła. Zobaczcie poruszające zdjęcia z momentu ogłoszenia wyników.  "Taniec z Gwiazdami": Wielka radość Ilony Krawczyńskiej po wygranej Za nami ostatni odcinek 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". W wielkim finale zmierzyli się Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska. Walka o Kryształową Kulę była tak wyrównana, że właściwie to głosy widzów zdecydowały, która z gwiazd sięgnie po statuetkę oraz zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody głównej dla siebie oraz 50 tysięcy złotych dla tancerza. Emocje sięgały zenitu, jednak ostatecznie okazało się, że "Taniec z Gwiazdami 13" wygrywają Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński.  Ilona Krawczyńska podczas finałowego odcinka uroniła niejedną łzę. Przyznała, że będzie tęskniła za Robertem Rowińskim oraz wszystkimi godzinami na sali treningowej. Pierwsze łzy pociekły tuż przed ostatnim finałowym tańcem. Gdy okazało się, że to właśnie ona wygrywa 13. edycję "Tańca z Gwiazdami" rzuciła się w tanecznemu partnerowi w ramiona.  Zobacz także:  Karolina Gilon w "Tańcu z Gwiazdami" pojawiła się z uczestnikiem "Love Island"! Fani: "Pasujecie do siebie" Nawet Krzysztof Ibisz nie ukrywał, że Ilona Krawczyńska już dawno zdradziła mu, że udział w Tańcu z Gwiazdami to spełnienie jej marzeń, a teraz zapisała się w historii programu jako wielka zwyciężczyni 13. edycji "Tańca z Gwiazdami".  - Robert pomagałeś mi przez całe trzy miesiące, to że trafiłam...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik