Agnieszkę z "Rolnik szuka żony" zobaczymy dopiero w finałowym odcinku 10. edycji. Choć uczestniczka nie pojawia się w ostatnich odcinkach, to jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała zdjęcie z planu programu "Jaka to melodia?" i zachwyciła w czerwonej kreacji, w której wyglądała jak milion dolarów, a teraz zaskoczyła zdjęciem w zupełnie innym klimacie. Internauci są pod wrażeniem... Sami zobaczcie!

Reklama

Odmieniona Agnieszka z "Rolnik szuka żony"

Śmiało można powiedzieć, że 10. edycja "Rolnik szuka żony" jest zupełnie inna niż poprzednie. Od początku nie ma jednej pary, która otwarcie deklarowałaby swoje uczucia wobec siebie, a relacje między uczestnikami i ich kandydatami zmieniają się z odcinka na odcinek. W aktualnej edycji jedyną uczestniczką, która podziękowała wszystkim swoim kandydatom, jest Agnieszka. 40-letnia właścicielka stadniny jako pierwszemu podziękowała Mateuszowi, a potem zdecydowała, że ani z Irkiem, ani z Jankiem nie zamierza wiązać swojej przyszłości. Agnieszka, choć pojawi się dopiero w finale, jest aktywna w mediach społecznościowych i ostatnio pochwaliła się zdjęciem wprost ze swojego domu. Okazuje się, że Agnieszka poczuła już świąteczny klimat i pozuje w swetrze z reniferem, ale największą uwagę przyciąga jej uśmiech. Czyżby Agnieszka z "Rolnika" jednak znalazła swoją drugą połówkę?

Agnieszka z Rolnik szuka żony jakiej nie znacie
Instagram

Zobacz także: Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" wyznali sobie miłość? „Zakochać się można”

Internauci są pod wrażeniem nowego zdjęcia Agnieszki, która z uśmiechem na twarzy pozuje w świątecznym swetrze. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu uczestniczka prezentuje się doskonale i nic dziwnego, że w komentarzach pojawiają się same komplementy.

Uśmiechnięta i to najważniejsze
Śliczna, inteligentna o dobrym sercu kobieta
Dzięki Tobie poczułam zapach świąt
Agnieszka z Rolnik szuka żony jakiej nie znacie
Instagram

Zobacz także: Darek z "Rolnik szuka żony" pobił rekord nietaktu. W kolejnym odcinku będzie jeszcze gorzej?

Zobacz także
Reklama

Sądzicie, że Agnieszka z "Rolnik szuka żony" w finale 10. edycji poinformuje, że jest zakochana?

Agnieszka z Rolnik szuka żony jak gwiazda filmowa w Jaka to melodia
Instgarm
Agnieszka z "Rolnik szuka żony" 10
Agnieszka z "Rolnik szuka żony" 10 fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Agnieszka z Rolnik szuka żony
Screen/Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama