Siostra Roberta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała serię rodzinnych zdjęć z bratem oraz jego programową żoną Anetą. To właśnie Żaneta, którą widzowie doskonale znają z odcinków, była sprawczynią zgłoszenia Roberta do programu.

Reklama

Do programu trafiłem z przypadku, a zmienił całe moje życie ???? - pisał z wdzięcznością po emisji finału uczestnik.

Zobaczcie przepiękne rodzinne zdjęcia zakochanych, okiem ich najbliższych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Siostra Roberta publikuje jego zdjęcia z Anetą

Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma ogromne wsparcie w rodzinie i przyjaciołach. Ich przepiękną relacje widzowie mogli obserwować podczas emisji odcinków ślubnego show. Obie rodziny wzajemnie pokochały nowych członków. Robert od początku nie krył, że jego udział w programie to był pomysł jego siostry. Dziś uczestnik nie wyobraża sobie przyszłości bez poznanej w ślubnym eksperymencie żony - Anety.

Największe podziękowania z mojej strony kieruję do sprawcy całego zamieszania @zaneta_weerrr oraz @karol_zaremba_music wraz z @little_wing1987 za poparcie mojej siostry by wysłała zgłoszenie ???? - pisał po finale.

Aneta i Robert musieli ukrywać swój związek aż przez 235 dni. Brak możliwości dzielenia się swoim szczęściem określili mianem "męczarni". W dodatku widzowie od emisji ślubów doszukiwali się kolejnych dowodów na powodzenie lub niepowodzenie ich związku. Po finale eksperymentu uczestnicy w końcu mogli odetchnąć z ulgą i pokazali mnóstwo niepublikowanych wcześniej zdjęć ze wspólnych wakacji, wyjazdów czy nawet wesel. Aneta zdradziła, że udało im się nawet spełnić małe marzenie, o którym pomyśleli jeszcze w trakcie podróży poślubnej. Swoją radością dzielą się nie tylko sami małżonkowie ale również ich rodziny. Siostra Roberta pokazała właśnie kilka zdjęć z rodzinnego albumu:

Piękna przygoda dobiegła końca, tak więc teraz kilka moich prywatnych zdjęć rodzinnych ????????Od momentu zaślubin w Ogrodzieńcu jesteśmy rodziną. Przyjaźnimy się, kochamy i wspieramy. Czyli jest tak jak powinno być ???????? To był fantastyczny czas, każdy odcinek @slubodpierwszegowejrzenia oglądaliśmy wspólnie- przeżywaliśmy te emocje z zapartym tchem ❤️???? Będzie mi tego brakować ????

Siostra Roberta od momentu jego ślubu jest ogromnym wsparciem już nie tylko dla niego ale również dla Anety, którą ta nazywa już nawet "siostrą":

@anetczajkowska i @zabastrz kochajcie się i wspierajcie, bądźcie szczęśliwi!❤️
Twórzcie Wasze ognisko domowe i dbajcie o nie bo nie ma nic ważniejszego ❤️
Patrzcie na siebie z taką miłością jak teraz przez całe życie.
Ja zawsze będę dla Was wsparciem i bezpieczną przystanią- pamiętajcie!❤️

Instagram/anetaczajkowska

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Robert oświadczył się Anecie! Jej reakcja zaskakująca

Reklama

Aneta i Robert z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedyna para, która zdecydowała się kontynuować swój związek po programie i pielęgnuje swoją miłość do dziś. Uczestniczka zgłaszając się do eksperymentu nie miała pojęcia, jak bardzo zmieni się jej życie, i że obca osoba będzie w stanie tak szybko zmienić jej podejście do miłości. Od kilku miesięcy cieszą się wspólnym życiem w Strzelnie - rodzinnej miejscowości Roberta.

Instagram/anetaczajkowska
Reklama
Reklama
Reklama