Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek tego programu. Bohaterka hitu TVN7 jest bardzo aktywna na swoim Instagramie i chętnie odpowiada na pytania od fanów. Ostatnio jednak na jej InstaStories pojawiło się zdjęcie, które z pewnością nieźle zaskoczyło fanów! Iza zdecydowała się bowiem pokazać internautom w zupełnie innym kolorze włosów! Czy ruda fryzura była strzałem w dziesiątkę? Musicie to zobaczyć!

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Iza wróci do Kamila? Jest odpowiedź uczestniczki!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza zaskoczyła swoją fryzurą

Izabelę poznaliśmy w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To właśnie w hitowym programie stacji TVN, piękna blondynka poznała przystojnego Kamila, z którym wzięła ślub na oczach milionów widzów. Choć obydwoje po zakończeniu eksperymentu dali sobie szansę na dalsze budowanie swojego małżeństwa, to jednak jak wiadomo, po niecałym roku od ich ślubu, ich związek zakończył się. Iza i Kamil niedawno oficjalnie poinformowali fanów o swoim rozstaniu.

- Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - napisała Iza w swoim wpisie, w którym przekazała informacje o rozstaniu z Kamilem.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów!

Pomimo rozstania, fani wciąż chętnie śledzą losy tej dwójki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdecydowanie bardziej aktywna na Instagramie jest Iza, która chętnie odpowiada na pytania od fanów i dzieli się z nimi nowinkami ze swojego życia.

Ostatnio na jej InstaStories pojawiło się zdjęcie, na którym uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała się w... rudych, długich włosach! Ta fotka z pewnością nieźle zszokowała fanów! Czy zatem Iza zdecydowała się na radykalną zmianę swojej fryzury? Nic z tych rzeczy - to stare zdjęcie, jednak trzeba przyznać, że ciężko na nim rozpoznać Izę! Spójrzcie sami!

Instagram/iziiij85
Reklama

I co Wy na to? Waszym zdaniem Iza powinna wrócić do takiego koloru, czy jednak blond bardziej do niej pasuje?

Instagram @iziiij85
Reklama
Reklama
Reklama