Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostatnio zdecydowała się odpowiedzieć na pytania swoich obserwatorów podczas Q&A na Instagramie. Uczestniczka kontrowersyjnego projektu została zapytana o krytykę, z jaką musi się mierzyć od pierwszych odcinków programu. Okazuje się, że Iga jest hejtowana dosłownie za wszystko! Jak sobie z tym radzi? Żona Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła podjąć odpowiednie kroki!

Reklama

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, jak reaguje na hejt w sieci!

Iga od początku piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stała się najbardziej kontrowersyjną postacią. Po tym, jak okazało się, że eksperci dopasowali ją do Karola w sieci zawrzało, a Internauci nie mają wątpliwości, że para został źle dobrana i nie przetrwa po programie. Potem pojawiły się zarzuty dotyczące zachowania Igi na własnym weselu, a według niektórych mogła być nawet pod wpływem niedozwolonych substancji. Teraz uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odniosła się do krytyki, jaka na nią spadła i wyznała w relacji na Instastory, że jest hejtowana za... wszystko!

Za twarz, za nos, za make-up. Za moje zachowanie ślubie, bo podobno tam ćpałam. Generalnie za wszystko, także w sumie to nie wiem - powiedziała Iga. I dodała: Cokolwiek bym nie zrobiła od pierwszego odcinka coś by na mnie znaleźli. Więc bawcie się dobrze. - powiedziała Iga w odpowiedzi na jedno z pytań podczas Q&A na Instagramie.

Wygląda na to, że Iga zamierza walczyć z hejtem w sieci i użyje do tego wszelkich dostępnych prawnie środków.

Uważam, że trzeba z nim walczyć, choć wiem, że wszystkich nie przekonam. Na hejt jest paragraf, tak nie wolno i basta.

Sądzicie, że Idze uda się skończyć z wizerunkiem kontrowersyjnej uczestniczki?

Zobacz także: Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oschle o zachowaniu Kamila: "Ja się przestraszyłam"! O co chodzi?

Zobacz także
Mat. prasowe

Niedawno Iga po raz pierwszy zdecydowała się pokazać zdjęcia z wesela. Wygląda na nich na szczęśliwą!

Instagram

Uczestniczka zdradziła też, że nie pamięta, jak zareagowała na widok Karola.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama