Piotr i Dorota zdecydowali, że są razem
screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota i Piotr podjęli decyzję! Rozwód czy małżeństwo? [SPOILER]

Na decyzję Doroty i Piotra z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekali wszyscy fani programu! Wzięli rozwód, czy jednak pozostali w małżeństwie?

Za nami finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który możemy już zobaczyć na Player.pl! Fani show w końcu dowiedzieli się, jakie decyzje podjęły pary, w tym również Dorota i Piotr, którzy przez cały eksperyment mieli sporo nieporozumień wynikających głównie z zachowania uczestnika. Widzowie programu byli pewni, że ta para zdecyduje się na rozwód, ale czy ich przeczucia okazały się słuszne? Sprawdźcie szczegóły! Uwaga - artykuł zawiera materiały, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil i Agnieszka wrócą do siebie? Mamy komentarz!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Historia związku Doroty i Piotra

Dorota i Piotr z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarczyli fanom sporo emocji. Początki ich małżeństwa dały widzom ogromne nadzieje na to, że ta dwójka ma szansę stworzyć naprawdę zgrany i udany związek. Para spodobała się sobie, a Piotr był tak zachwycony żoną, że przed kamerami nie szczędził jej komplementów. Mówił nawet, że jego żona jest tak piękna "jak słoneczna wiosna" i z jego słów łatwo było wyczytać, że wizualnie jest to jego ideał kobiety. Dorota z kolei nie była aż tak wylewna w swoich wyznaniach, ale zdecydowanie dała szansę temu związkowi i starała się na tyle, ile mogła. Relację tej dwójki nieco zaburzyły jednak wybuchowe zachowania Piotra...

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil chciał wziąć udział w innym miłosnym show. Jakim?

Szerokim echem odbiły się naciski Piotra ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na... dziecko - i to po kilku dniach znajomości z Dorotą. Chłopak nie ukrywał, że bardzo chce już zostać tatą, a kiedy jego żona dawała mu jasno do zrozumienia, że nie jest jeszcze na to gotowa, ten ostentacyjnie pokazywał swoje niezadowolenie. Choć Piotr wiedział, jakie jest zdanie Doroty na ten temat, jeszcze kilkukrotnie w trakcie eksperymentu wracał do tego tematu

To jednak nie był jedyny epizod, po którym fani programu mocno skrytykowali Piotra. Duże oburzenie wśród widzów show wywołała również rozmowa małżonków w jednym ze sklepów. Z pozoru błaha sprawa, dotycząca poglądów na temat niedziel handlowych sprawiła, że Piotr nie wytrzymał i podniósł głos na swoją żonę. Choć Dorota próbowała załagodzić sytuację, chłopak jednak szedł w zaparte i kontynuował swój wywód podniesionym tonem. Po emisji tej sytuacji na Piotra spadła lawina krytyki, na którą uczestnik zdecydował się stanowczo odpowiedzieć w swoich mediach społecznościowych... 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Dorota i Piotr są razem?
screen/player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof wrócą do siebie?! "Nasze relacje się poprawiły"

Jak te wszystkie wydarzenia wpłynęły na związek Doroty i Piotra? Czy obydwoje doszli do wniosku, że różnią się od siebie za bardzo i przez to nie powinni kontynuować małżeństwa? A może jednak dali sobie szansę i w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedzieli "tak" swojemu związkowi? Ostatnio w sieci pojawiły się plotki, że Dorota spodziewa się dziecka, co mogło sugerować, że para jednak jest dalej razem! To jednak były jedynie przypuszczenia fanów, a jaka jest prawda?  Wszystko jasne!

Screen/Player.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7 - finał": Dorota i Piotr są dalej razem?

Piotr i Dorota mieli niemało wątpliwości co do swojego związku. Cały czas nie ustalili gdzie będą mieszkać i jak widzą swoją przyszłość. Mimo wszystko uczucie, które między nimi się narodziło nie pozwoliło im podjąć innej decyzji i w dniu spotkania z ekspertami przynali: 

- Ja zdecydowałam, że ten miesiąc nie jest dla mnie wystarczający - powiedziała Dorota, a Piotr wyraźnie wstrzymał oddech - ja chcę dalej poznawać tego człowieka, chcę spróbować - przyznała.

- To, że w tak krótkim czasie zdążyła się wytworzyć ta relacja i to uczucie, którym przynajmniej z mojej strony byłem w stanie cię obdarzać, to jest dla mnie mega sprawa. Po prostu nie jesteś mi obojętna i nie wyobrażam sobie, żebym miał rzucić to wszystko - przyznał Piotr. 

Mimo trudności i mnóstwa nieporozumień para postanowiła zawalczyć o swoje uczucie. Czy to im się udało?

Piotr i Dorota zdecydowali, że są razem
screen/Player.pl

Niestety, okazało się, że małżeństwo nie było w stanie przeskoczyć swoich różnych spostrzeżeń, chociażby na temat zakochania. Związek zakończył sam Piotr, który uznał, że Dorota wcale nie odwzajemnia jego uczuć. 

- Mam obrączkę, bo przypomina mi co było na samym początku, gdzie byłem po prostu szczęśliwy - zaczyna smutno Piotr.

Para wymieniła także swoje zdanie na temat zakochiwania się. Piotr przyjechał do Doroty na ostateczną rozmowę:

- Podjąłeś decyzję więc myślałam, że będziesz konsekwentny i teraz w sumie już nie wiem.

- Wbrew temu co myślisz to było dla mnie ważne, co się działo między nami. 

- To jest dla mnie dziwne, niezrozumiałe, że podejmujesz taką decyzję jaką podjąłeś. Skoro mówisz, że to było ważne dla ciebie - przyznała Dorota, która wyraźnie nie rozumiała tak radykalnego myślenia Piotra.

- Ważne, bo wierzyłem, że z twojej strony też jest uczucie - przyznał Piotr.

- No bo oczekujesz ode mnie, że ja na dzień dobry się zakocham, to tak nie działa, to jest proces...

- Dla ciebie to jest proces, a ja wierzę, że jest chemia pojawiają się iskierki i to się dzieje. I nie potrzeba do tego roku - przyznał Piotr. 

Piotr i Dorota zdecydowali, że są razem
screen/Player.pl

Dorota przyznała, że chciała się jeszcze poznawać, chodzić na randki i poczekać na wielkie uczucie. Dla Piotra jednak sprawa była przegrana, bo Piotr chciał mieć prawdziwe małżeństwo i planować już wspólną przyszłość. Zdaniem uczestnika miłości się nie wypracowuje, ona się po prostu pojawia. Piotr otwarcie przyznał, że zakochał się w Dorocie, ale ona nie odwzajemniała tego uczucia, choć przecież wciąż chciała swojego męża poznawać. Ta niezgodność spowodowała, że para się rozstała. Swoją ciężką rozmowę małżeństwo zakończyło czułym objęciem co tylko wskazywało na to, że nie było im łatwo się rozstać...

Okazuje się jednak, że to może nie być ostateczna decyzja. Dorotę i Piotra wciąż do siebie ciągnie i zdaje się, że oboje mają nadzieję, że uda im się do siebie wrócić...

Ale czy tak się stało? Będziemy musieli poczekać, aż sami zabiorą głos na temat tego, jak potoczyły się ich losy.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Patrycja i Adam pozostali w małżeństwie? Znamy ich decyzję! [SPOILER]

Dorota i Piotr przytulają się
screen/Player.pl

 

Czy wiesz, że nasze Ivet kody rabatowe sprawią, że magicznie obniży się wartość Twojego zamówienia? Sprawdź!
Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów komentuje wygląd żony! Julia musiała wyjść
Związek Julii i Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzi poważny kryzys. Niestety, kolejne komentarze Tomasza na temat wyglądu żony, wywołały prawdziwą burzę.

Julia i Tomasz to para, która budzi ogromne emocje wśród fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wynika to głównie z zachowania Tomasza, który przez nieumiejętne dobieranie słów, rani swoją żonę. I nie pomogły nawet rady Piotra Mosaka, bo niestety Tomasz dosłownie chwilę po wyjściu eksperta, zdecydował się znów poruszyć temat wyglądu swojej małżonki. W końcu Julia nie wytrzymała i zdecydowała się na radykalne kroki. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia o swoim ślubie: "Ludzie już nas rozwiedli" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz przechodzą poważny kryzys Tak niezręcznej w sytuacji w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" chyba jeszcze nie było. Konkretnie chodzi o zachowanie Tomasza, który zdecydował się ostatnio poruszyć temat wyglądu swojej żony . Jego bardzo nietaktowne słowa, które skierował do Julii, odbiły się szerokim echem w sieci. Dla fanów show było to wręcz szokujące , że Tomasz bez ogródek mówił żonie o nadwadze, proponował jej przejście na dietę i mówił, że w Julia nie jest w jego typie. Piotr Mosak starał się wytłumaczyć Tomaszowi, że nie powinien mówić do żony w ten sposób i poprosił go, aby przestał skupiać się tylko i wyłącznie na jej wyglądzie. Ale niestety, jego rady nie poskutkowały, bo jak mogliśmy zobaczyć w ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Tomasz od razu po wyjściu eksperta wrócił do tego tematu i zasypał Julię komentarzami odnośnie jej figury. Tomasz wrócił między innymi do tematu zdjęć Julii sprzed pięciu lat, na których jego zdaniem wyglądała lepiej. Zaczął się także zastanawiać, jak "trafnie nazwać" sylwetkę żony - kształtna, a może...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz zakończyli małżeństwo
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia i Tomasz podjęli decyzję o rozwodzie
Poznaliśmy decyzję Julii i Tomasza z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - para postanowiła się rozwieść. Dlaczego zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo?

To już koniec 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W finałowym odcinku programu dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się losy Julii i Tomasza, czyli najbardziej kontrowersyjnej pary w show. Przeczucia fanów programu sprawdziły się - para postanowiła się rozwieść! Co dokładnie się działo i jak wyglądają relacje tej dwójki teraz? Sprawdźcie szczegóły!   Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ostra kłótnia Julii i Tomasza! "Nie wyobrażam sobie życia z taką osobą" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz - historia związku Julia i Tomasz dostarczyli widzom 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wielu emocji. Początkowo wydawało się, że ta dwójka naprawdę ma szansę na dogadanie. Choć obydwoje przyznawali, że ich ideał partnera wygląda w ich wyobrażeniach inaczej, to jednak postanowili dać sobie szansę, aby się poznać. Niestety, nie trwało to zbyt długo. Tuż po podróży poślubnej zaczęły się poważne problemy w związku tej dwójki.  Kłopoty w relacji Julii i Tomasza zaczęły się, kiedy chłopak zaczął otwarcie mówić o swoich uwagach na temat wyglądu żony . Tomasz bardzo niefortunnie dobierał słowa, które mocno raniły jego żonę . Nie obyło się bez interwencji eksperta, ale nawet w obecności Piotra Mosaka, Tomasz bez ogródek sugerował żonie, że powinna przejść na dietę, a gdyby schudła, to jego zdaniem ich relacja poprawiłaby się. Choć Julia początkowo dzielnie znosiła uwagi męża, w końcu coś w niej pękło. Postanowiła nagle wyjechać od Tomasza i wróciła do rodzinnego Ciechanowa .  Eksperci programu starali się załagodzić konflikt małżonków, ale próby mediacji niestety nie przyniosły efektów. Od kilku odcinków widzowie podejrzewali, że tego...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz oczekuje od Julii schudnięcia?! Szokujący dialog w programie
Rozmowa Julii i Tomasza w obecności eksperta "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie potoczyła się najlepiej. Wszystko przez bardzo niefortunne słowa, które Tomasz wypowiedział w kierunku żony!

Julia i Tomasz zdecydowali się porozmawiać z ekspertem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z nadzieją, że to pomoże naprowadzić ich relację na dobre tory. Niestety, podczas rozmowy sprawa wymknęła się spod kontroli. A wszystko przez Tomasza, który naprawdę niefortunnie dobierał słowa w stosunku do żony. Cała sytuacja wyszła bardzo niezręcznie i nic dziwnego, że wprawiła Julię w zakłopotanie. Tomasz wytknął jej między innymi, że jeśli schudnie, to ich relacja poprawi się. Jednak to nie wszystko, co mogliśmy usłyszeć w ich zaskakującym dialogu! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. Fani: "Ogromny nietakt z jego strony" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz chce, żeby Julia schudła? W minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wątek Julii i Tomasza był zdecydowanie najbardziej emocjonujący. Para postanowiła poprosić o pomoc eksperta programu, Piotra Mosaka. Głównie ze względu na to, aby psycholog nakierował Tomasza, w jaki sposób powinien rozmawiać z żoną i zachowywać się w relacji. Również Julia miała swoje spostrzeżenia na temat małżeństwa z Tomaszem , o których zdecydowała się opowiedzieć. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zawstydził Kasię: "Nutka zaczerwienienia była"  Julia wyjawiła, że w małżeństwie z Tomaszem obawia się dwóch rzeczy. Pierwszą z nich jest odmienne poczucie humoru, a drugą różnica w temperamentach. Julia uważa się za osobę nieco szaloną i energiczną, zaś swojego męża za mężczyznę stonowanego i spokojnego. I o ile te obawy dziewczyny z pewnością rozmowa z ekspertem by rozwiała, o tyle dalsza część rozmowy Julii, Tomasza i Piotra Mosaka nie potoczyła się najlepiej... A wszystko zaczęło się, gdy...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik