Ślub od pierwszego wejrzenia: Piotr znów naciska Dorotę na dziecko?
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr znów porusza temat powiększenia rodziny! "Musisz mi dać trójkę dzieci" [SPOILER]

Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niezwykle wymownie zareagowała na propozycję męża związaną z tak licznym powiększeniem rodziny. Jak zakończyła się ich rozmowa?

Końcówka 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarcza fanom programu ogromnej dawki emocji. I tak po początkowej pewności, że Dorocie i Piotrowi powinno się udać stworzyć szczęśliwy związek, dziś widzowie show mają co do tego poważne wątpliwości. Przede wszystkim wielu fanów programu krytykuje zachowanie Piotra jakim chłopak wykazuje się w stosunku do swojej żony, a w szczególności jego nacisk związany z powiększeniem rodziny. W 11. odcinku, który właśnie pojawił się na platformie Player.pl znów możemy usłyszeć ten temat, który zapoczątkował oczywiście Piotr. Jak zakończyła się ta rozmowa? Sprawdźcie szczegóły! Uwaga - artykuł zawiera materiały, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta szybko wróciła do formy po ciąży! "Tej sylwetki nie zdobyłam od tak!”

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr znów mówi Dorocie o dzieciach. Jak tym razem zareagowała?

Wielu fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywa, że ostatnio Piotr mocno im podpadł. Wszystko zaczęło się od tego, kiedy to Piotr zaczął naciskać Dorotę na dziecko i to po kilku dniach znajomości. Wówczas ta rozmowa sprawiła, że atmosfera pomiędzy małżonkami zrobiła się napięta, a kiedy po czasie wydawało się, że kryzys został zażegnany, wówczas Piotr, mówiąc delikatnie, bardzo niestosownie zachował się w stosunku do Doroty podczas zakupów w sklepie. Ten wątek w szczególności mocno oburzył widzów.

Nic więc dziwnego, że potrzebna była pomoc ekspertki. W 11. odcinku programu, który jest już dostępny na platformie Player.pl możemy zobaczyć między innymi rozmowę Magdaleny Chorzewskiej z Dorotą i Piotrem. Ekspertka programu zaleciła Piotrowi, aby ten nie podnosił głosu, a do tego poradziła małżonkom, aby Ci poruszali poważne tematy, które ich dotyczą. Piotr wziął sobie rady Magdaleny Chorzewskiej do serca i postanowił je przetestować podczas wspólnego lunchu z Dorotą. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nawiązał tym razem do tematu... żywienia dzieci, których chciałby się doczekać z Dorotą.

- Jak ty byś widziała kwestię odżywiania Helenki? - zapytał Piotr.

- No to jest coś nad czym się totalnie nie zastanawiałam. A ty jak to widzisz?

- Pierwsza myśl jaka mi przyszła, to że będzie to na zasadzie takiej jak my to robimy. Ja nie będę naciskać na mięcho, ty nie będziesz naciskać na vege i niech sobie tam wybierze, co uważa - stwierdził Piotr. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Piotr znów naciska Dorotę na dziecko?
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin opowiedział o rozstaniu z Agnieszką! "Druga strona podjęła decyzję"

Rozmowa na szczęście przebiegła w spokojnej atmosferze i w żartobliwym tonie - nawet wtedy, gdy Piotr zaproponował, aby Dorota urodziła mu trójkę dzieci. 

- Nie lubię aż tak długoterminowo myśleć, bo nie wiesz co będzie za dwa lata. [...] Nie wiesz też jaka będzie nasza decyzja - stwierdziła Dorota.

- A to też. Tak mówimy czysto teoretycznie, wiadomo. Tak samo jak nie wiemy czy będzie Helenka czy jednak Michałek. [...] Już nie ma samodzielnego podejmowania decyzji, tylko wszystkie trzeba przegadać i właśnie znaleźć kompromis. I kompromisem jest to, że biorę właśnie Ciebie z całym dobrodziejstwem inwentarza w postaci trzech zwierząt, teraz ty musisz mi dać trójkę dzieci - stwierdził żartobliwie Piotr.

Dorota parsknęła śmiechem i odpowiedziała:

- Wiesz co, to od razu bierz sobie rozwód - odparła Dorota.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Piotr znów naciska Dorotę na dziecko?
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwa zawarte w show są niezgodne z prawem?

Wygląda jednak na to, że Piotr zrozumiał, iż na razie jest zdecydowanie za szybko, aby na poważnie poruszać temat powiększenia rodziny, o czym świadczy jego wypowiedź przed kamerami. 

- Na tę chwilę nie ma tematu myślenia o dzieciach, bo jest na to za szybko w naszej relacji, za to jest temat myślenia o kolejnych zwierzakach w naszym związku. Tutaj z kolei ja podchodzę z rezerwą, bo myślę, że ta liczba jaka jest na "dzień dobry" to już jest wystarczająca. 

Myślicie, że w takim razie małżeństwo Piotra i Doroty może się jednak udać? Już niedługo dowiemy się, jaka będzie ich decyzja, bo wielki finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za kilka tygodni

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Dorota i Piotr
Screen/Player.pl

 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta i Robert wzięli rozwód?
Screen Player.pl/Instagram @zabastrz
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert wzięli rozwód? Jego komentarze dają do myślenia! 
Pod nowymi zdjęciami Roberta na Instagramie, pojawiły się komentarze od fanów, w których internauci nawiązują do jego związku z Anetą. Co na to Robert? Jego odpowiedzi są zaskakujące!

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami i choć pozostało już naprawdę niewiele czasu, to jednak niektórzy zniecierpliwieni fani już teraz doszukują się dowodów na to, jak mogły potoczyć się losy par po programie. Tym razem komentarze związane z tym tematem pojawiły się pod nowymi zdjęciami Roberta. Czyżby to, co odpowiedział fanom Robert mogło świadczyć o tym, że nie jest z Anetą? A może chłopak tylko podgrzewa atmosferę przed wielkim finałem? Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": To ostateczny dowód, że Kasia i Paweł rozstali się?!   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Co ze związkiem Anety i Roberta? Aneta i Robert z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podbili serca widzów i są zdecydowanie najbardziej lubianą parą tej edycji. Już od pierwszych chwil dało się zauważyć, że pomiędzy tą dwójką jest chemia, a z każdym kolejnym odcinkiem programu przekonujemy się, że eksperci naprawdę idealnie ich dopasowali. Tuż przed wielkim finałem eksperymentu obserwujemy coraz więcej czułych gestów i pocałunków ze strony Anety i Roberta , a na radość, która maluje się na ich twarzach gdy są razem, patrzy się z ogromną przyjemnością. Nic więc dziwnego, ze fani nie wyobrażają sobie, aby ta para w dniu decyzji mogłaby powiedzieć "nie" swojemu związkowi. Zobacz także:  Ślub od pierwszego wejrzenia": Produkcja przez przypadek zdradziła, które pary przetrwały?! Fani: "wysypali się" Choć do finału 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozostało już naprawdę niewiele czasu, fani już teraz próbują dociekać, jak potoczyły się losy tej pary. Podchwytliwe pytania, które pojawiają się między innymi na profilu Roberta z pewnością...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Magdalen Chorzewska komentuje dobór par
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali
Dobór par w 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spotkał się z dość dużą krytyką fanów eksperymentu. Ekspertka Magdalena Chorzewska zareagowała na komentarze Internautów!

W minionym odcinku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  dowiedzieliśmy się, jak zostali dopasowani uczestnicy. Jak się okazało, nie sprawdziły się wcześniejsze domysły fanów show, którzy teraz nie kryją swojego rozczarowania i dość krytycznie skomentowali dobór par tej edycji. Na zarzuty widzów postanowiła odpowiedzieć Magdalena Chorzewska, ekspertka programu.  Zobacz także:  Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak przetrwali?! Oto dowody fanów! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Magdalena Chorzewska odpowiada na zarzuty internautów Po ostatnim odcinku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci rozpętała się prawdziwa burza! Widzowie uważają, że eksperci źle dobrali pary i w szczególności nie kryją swojego rozżalenia nad połączeniem Igi z Karolem oraz Izabeli z Kamilem.  -  Karol z Igą kompletny niewypał , jestem zawiedziona doborem -  Iza powinna iść do Karola   - Iga i Karol... serio? Iza i Kamil...? Błagam, na jakiej podstawie eksperci dobrali te pary, chyba żart. Powinni się zamienić. Mi się odechciało oglądać dalej. -  Kamil to dzieciak i szkoda Izy bardzo . Nie wiem jakie zamierzenie było, ale wygląda jak odebranie synka od mamy i przerzucenie odpowiedzialności na żonę ......Przykre. -  Szkoda Izy jak dla mnie eksperci źle ich dobrali i już wiem że z tego nic nie będzie   fatalnie ich dobrali fatalnie  szkoda dziewczyny - to tylko niektóre komentarze, które możemy przeczytać w sieci. Jak się okazało, niektórzy widzowie postanowili nawet napisać wiadomości do ekspertki programu, Magdaleny Chorzewskiej, aby wprost zapytać, jakimi zasadami kierowali się eksperci podczas doboru par 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"....

Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
x-news / źródło TVN
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kontrowersje po ostatnim odcinku! Fani wściekli, a TVN przeprasza 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kontrowersje po ostatnim odcinku! Fani wściekli, a TVN przeprasza 

Niektórzy widzowie " Ślubu od pierwszego wejrzenia " rozzłościli się na produkcję hitowego show! Wszystko przez brak przedpremierowego odcinka na platformie Player.pl! Złość fanów była chyba spora, bo oświadczenie w sprawie zdecydowała się wydać sama stacja TVN. Dlaczego produkcja nie opublikowała przedpremierowego odcinka w sieci?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Niezapomniany panieński Izy! Mama podarowała jej prezent, który doprowadził dziewczynę do łez „Ślub od pierwszego wejrzenia 5”: Widzowie są w ściekli na TVN. Dlaczego?  Trwa emisja piątego już sezonu 'Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie ślubnego show, w którym bohaterowie decydują się na zawarcie związku małżeńskiego z zupełnie obcymi osobami, często bardzo emocjonalnie śledzą ich losy.  W tym sezonie poznaliśmy już: -  Izabelę , piękną 35-letnią fryzjerkę z Bytomia - radosną 31-letnią Igę z Pabianic - skromną i skrytą 31-letnią Laurę z Gliwic - 30-letniego Kamila z Dębicy, miłośnika motoryzacji i gry w bilard - 30-letniego fizjoterapeutę Macieja z Katowic - 35-letniego Karola z Jelcza-Laskowic, który jest kierownikiem stołówki, ale po pracy pielęgnuje pasję, którą jest aranżacja wnętrz. W najbliższym przedpremierowym odcinku widzowie mieli wreszcie zobaczyć wyczekiwane śluby oraz dowiedzieć się, jak uczestników sparowali eksperci.  Ogromną gratką dla największych fanów serii był dotąd fakt, że na player.pl po każdym odcinku wyemitowanym na antenie TVN7 udostępniano kolejny, który można było zobaczyć po wykupieniu pakietu premium. Nie tyczyło to jedynie odcinków finałowych, które były udostępniane równocześnie z premierą w telewizji.  Ale w miniony piątek, 19...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik