Adam i Patrycja
screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Patrycja i Adam pozostali w małżeństwie? Znamy ich decyzję! [SPOILER]

Już wszystko jasne! Za nami finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym dowiedzieliśmy się, jaką decyzję podjęli Patrycja i Adam! Czy są dalej razem?

Finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który możemy obejrzeć już na Player.pl dał odpowiedź na pytanie, czy Patrycja i Adam są dalej razem. Fani w szczególności wyczekiwali decyzji tej pary, bo w związku Patrycji i Adama nie działo się ostatnio najlepiej - głównie przez zachowanie uczestniczki eksperymentu. Czy jednak wszystkie niepewności i kryzysy zostały pokonane, a para pozostała w małżeństwie? Sprawdźcie szczegóły! Uwaga - artykuł zawiera materiały, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o hejcie po programie. Przytoczył najgorszy komentarz, jaki otrzymał

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Historia związku Patrycji i Adama

Patrycja i Adam zaczęli eksperyment naprawdę dobrze - choć uczestniczka 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była mocno zdenerwowana ślubem, jej partner, którego dopasowali do niej eksperci sprawił, że napięcie szybko minęło. Początki ich znajomości dawały nadzieję, że tej dwójce naprawdę może się udać. Adam od samego początku zabiegał o względy żony - fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pewno pamiętają, jaką piękną, romantyczną niespodziankę przygotował dla niej podczas podróży poślubnej. Patrycja znalazła również wspólny język nie tylko z mężem, ale też ze swoją teściową i wszystko wskazywało na to, że eksperyment może zakończyć się dla tej pary "happy endem". Niestety, w relacji Patrycji i Adama z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczęły się jednak schody.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota jest w ciąży?! Zaskakujące odkrycie fanów!

A wszystko przez zachowanie Patrycji, która w pewnym momencie zaczęła ostentacyjnie pokazywać swoje niezadowolenie pewnymi gestami męża. Uczestniczce "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszkadzało nawet to, jak Adam się o nią troszczy. Jej zdaniem, Adam robił to w zbyt nachalny sposób.

-  Zaczęłam zauważać, że on jest aż zbyt nachalny, żeby cały czas mi tak pokazywać "ale mi tak na Tobie zależy, że ja chcę wiedzieć, co jest grane, o co chodzi i podawać Ci wszystko co chcesz, nawet jak nie chcesz to się zapytam 10 raz w ciągu minuty, czy chcesz wody". Jak chce mnie przestraszyć, to już jest na dobrej drodze, żeby mnie powoli odstraszyć od siebie, jak będzie tak się zachowywał cały czas - stwierdziła Patrycja.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita odtworzyła fryzurę ślubną swojej mamy. "Byłaby dumna"

Ostatnio fanów zdenerwował również gest Patrycji, kiedy ostentacyjnie pokazała, jak cieszy się z wyjazdu męża. Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednoznacznie stwierdzili, że Patrycja raczej nie jest jeszcze gotowa na związek, a tym bardziej małżeństwo. Oliwy do ognia dolały słowa dziewczyny, kiedy to przyznała, że Adam jest kompletnym przeciwieństwem jej ideału mężczyzny.

- Jestem w stu procentach pewna, że gdybym zobaczyła Adama na ulicy, to bym go olała. Ja lubię takich facetów, co są wysocy, tacy postawni, ciemne włosy, ciemne oczy. A Adam jest chudziutki, ma jasne oczy niebieskie, blondyn, a ja za blondynami nigdy w życiu się nie oglądałam. Jakoś sobie tak ubzdurałam w głowie, że blondyni zdradzają. Blondyn [...] od razu skreślony - przyznała niedawno Patrycja.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Martyna w zaskakującym wyznaniu. "Nie określiłabym swojego stanu jako błogosławiony"

Adam przez cały czas wykazywał się jednak spokojem i cierpliwością do żony. Fani są pewni, że jest szczery w swoich uczuciach i widać, że zależy mu na Patrycji. Ale czy to wystarczyło, aby Patrycja jednak powiedziała "tak" temu małżeństwu? W finale 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu poznaliśmy decyzję tej dwójki!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7 - finał": Patrycja i Adam pozostali w małżeństwie, ale...

Finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu wszystko wyjaśnił. Para, której widzowie raczej nie dawali szans pojawiła się w dniu decyzji z uśmiechami na twarzy, bo oboje wciąż wierzyli w swoją przyszłość. Patrycja i Adam postanowili dać sobie jeszcze szansę i zdecydowali się pozostać w małżeństwie! Para przyznała, że czuje się dobrana i szczęśliwa. Na pytania ekspertów oboje odpowiedzieli twierdząca a Patrycja nawet zalała się łzami wzruszenia! Adam oczywiście natychmiast chciał pomóc swojej żonie, podając jej chusteczki, ale Patrycja twardo odmówiła pomocy, przecież nie znosi, gdy Adam jest przesadnie opiekuńczy! Tym razem jednak zamiast małej kłótni para uśmiechnęła się do siebie i trzymając się za ręce opuściła miejsce decyzji.

Adam i Patrycja
screen/Player.pl

Widzowie byli jednak ciekawi, jak będzie wyglądać przyszłość pary, czyli czy razem zamieszka. Małżeństwo w końcu dokonało najważniejszej decyzji dotyczącej miejsca przeprowadzki. Patrycja postawiła na swoim i Adam przeprowadzi się do Warszawy! Okazało się, że znalezienie pracy nie sprawiło Adamowi takiej trudności i mimo że para nie od razu mogła zamieszkać razem, zadbali o to, by widywać się raz w tygodniu na kilka dni. Te spotkania znacznie ich do siebie zbliżyły:

- Widać tę zmianę w nas, że troszeczkę inaczej się zachowujemy, lepiej względem siebie no i tu głównie chodzi o mnie. Pomijając to osaczanie, to bardziej tolerujemy się takimi jakimi jesteśmy, bo minęło więcej czasu i bardziej się poznaliśmy. 

- Widać, że są zakochani, no patrzą na siebie, ja ją obejmuje Adam, to po prostu widać, jak przytula, ja się odnosi do Patrycji (...) no po prostu widać, że są zakochani - przyznała, nie kryjąc szczęścia, mama Adama.

Adam i Patrycja
screen/Player.pl

Zobacz także: Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży! "Na tę rolę czekałam całe życie"

Wybór miejsca wspólnego zamieszkania zaakceptowała także mama Adama, która wciąż traktuje Patrycję jak wymarzoną synową i bardzo kibicuje małżeństwu swojego syna. Niestety nad związkiem dość szybko pojawiła się próba, która okazała się dla nich zbyt trudna.

Niestety Patrycja mieszkająca z siostrą nie mogła szybko wyprowadzić się do wymarzonego mieszkania tylko we dwoje.  A ponieważ Adam szybko znalazł pracę w stolicy, uczestnik zamieszkał razem z żoną i jej siostrą. To niestety nie był najlepszy pomysł...

Wspólne mieszkanie z Patrycją i jej siostrą okazało się być zbyt trudne a atmosfera między lokatorami wciąż gęstniała... Patrycja poprosiła Adama o to, by się wyprowadził i choć Adam chciał jeszcze, by para dała sobie szansę nie został już przez Patrycję przyjęty...

Spodziewalibyście się, że tak potoczą się losy Adama i Patrycji?

Adam i Patrycja
screen/Player.pl

Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę! Zamieścił również romantyczny wpis!
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę! Zamieścił również romantyczny wpis!

Adam z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się pokazać swoją partnerkę! Na Instagramie chłopaka pojawiło się urocze zdjęcie, które opatrzył romantycznym podpisem. Co więcej, na InstaStory Adama możemy także zobaczyć, jak jego kobieta prowadzi dziecięcy wózek. Wszystko wskazuje na to, że para powitała na świecie dziecko! Zobaczcie! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał"  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał swoją partnerkę!  Adama poznaliśmy w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego żoną została Asia, jednak parze nie udało się pozostać w małżeństwie. Wynikało to głównie z decyzji Adama, gdyż to on chciał rozwodu z Joanną.  - Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam podczas ostatniej rozmowy z ekspertami. Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozwodu będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Niedługo potem przyznał, że jego życie dwa dni po ogłoszeniu decyzji o rozwodzie, zmieniło się o 180 stopni. Chłopak jednak nie chciał wyjawić co takiego się wydarzyło. Internauci jednak snuli domysły, że ma już nową partnerkę. Wygląda na to, że domysły internautów potwierdziły się. Adam jest w szczęśliwym związku i jest bardzo zakochany! Właśnie pochwalił się pięknym zdjęciem ze swoją partnerką i opatrzył je romantycznym wpisem.  Bez ciebie wszystko mi jedno...

Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma dość hejtu? Zrobił coś, co zaskoczyło fanów!
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokował konto na Instagramie. Dlaczego? Ma dość hejtu?

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"   tuż po finale programu odblokował swoje profile w mediach społecznościowych i zamieścił wpis, w którym poinformował, że nie przejmuje się krytycznymi komentarzami skierowanymi w jego stronę. Teraz jednak chłopak zrobił coś, czego fani programu się nie spodziewali! Czy jednak fala hejtu, z którą musiał zmierzyć się chłopak go przerosła? Zobaczcie! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał"  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wytrzymał fali hejtu?  Finał 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudził ogromne emocje wśród widzów programu w szczególności jeżeli chodzi o relację Joanny i Adama. To jedyna para, która zdecydowała się wziąć rozwód. Niestety, w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie. Jednak jak już wiadomo tak się nie stało.  Zachowanie Adama w ostatnim odcinku programu mocno zszokowało widzów, którzy nie szczędzili mu krytycznych komentarzy. Niedługo po emisji finału w telewizji, Adam postanowił odblokować swoje media społecznościowe i zamieścił wpis, w którym dość krytycznie wyraził się na temat programu, jak również poinformował fanów, że hejt jest mu obojętny.  Wpisy internautów jednak wciąż przybywały, wiele z nich było niestety bardzo obraźliwych. Adam zdecydował się w końcu na krok, który zaskoczył fanów. Chłopak ponownie...

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał jak wygląda jego partnerka
Instagram
TV-Show
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z córką i partnerką. "Super rodzinka"
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją rodzinę. Jego córka skończyła już rok! Fani gratulują i ślą życzenia, niektórzy jednak nie mogą zapomnieć o tym, co wydarzyło się w programie z Joanną...

Adam Miciak i Joanna Lazar poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" . Para od początku budziła ogromne kontrowersje, a ich relacja zdecydowanie nie była usłana różami. Gdy więc doszło do ostatecznej decyzji i Adam powiedział, że chce rozwodu , a Joanna, że chce kontynuować małżeństwo, w sieci zawrzało. Gdy po zakończeniu edycji programu okazało się, że Adam ułożył sobie życie u boku nowej partnerki i że nawet mają już dziecko, na Adama spadł jeszcze większy hejt. Uczestnik jednak umiał sobie poradzić z krytyką i mimo nieprzychylnych komentarzy wciąż chwali się ważniejszymi wydarzeniami z życia. Teraz pokazał zdjęcie z pierwszych urodzin swojej córki.  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał rodzinę Adam pokazał zdjęcie z przyjęcia urodzinowego. Obok niego stoi jego partnerka, zaś Adam na rękach trzyma swoją córkę! Mężczyzna nie jest skory do mówienia o swoim życiu prywatnym, nie znamy nawet imienia jego rocznej córeczki. Adam, jak widać, jest nauczony już doświadczeniem i nie zdradza niemal nic na temat swojego prywatnego życia. Czasem tylko zdobywa się na pełne uczucia wyznania, ale zazwyczaj spotyka się z to z różnym odbiorem przez fanów. Dlatego tym razem napisał tylko: To już rok🥰🥰🥰 Fani składają córce Adama mnóstwo życzeń, chwalą także urodę jego partnerki. Mimo tylu przychylnych słów nie zabrakło komentarzy dotyczących Joanny, pod każdym z nich pojawiła się jednak komentarz obronny któregoś z fanów: Rodzinka pierwsza klasa. Sto latek dla niuni :-) i na Boga ... Dajcie żyć, a nie wspominacie Aśkę....po co to. Mają siebie i cieszcie się tym, a nie co niektórzy żyją ślubem od pierwszego wejrzenia... Wszystkiego najlepszego dla malutkiej 🎂🎈🎉😍 Dlaczego ludzie...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik