Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek świętują drugą rocznicę ślubu! Zobaczcie dotąd niepublikowane zdjęcia z ich wesela

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik, którzy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", świętują drugą rocznicę ślubu! Zobaczcie dotąd niepublikowane zdjęcia z ich wesela

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik, którzy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", świętują drugą rocznicę ślubu! Z tej okazji na instagramowym koncie Agnieszki pojawiło się mnóstwo zdjęć z tego dnia, których wcześniej nie widzieliśmy. Ponadto w relacji, którą zamieściła szczęśliwa żona Wojtka, możemy zobaczyć, jak Agnieszka przygotowywała się do tego wydarzenia, a także, jak para świętuje swoją rocznicę. Musicie zobaczyć te piękne fotografie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Takiej niespodzianki od Agnieszki na rocznicę Wojtek się nie spodziewał! "Sesja zdjęciowa w trójkę?"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują drugą rocznicę ślubu

Dokładnie 16 lutego 2019 roku, Agnieszka i Wojtek spotkali się po raz pierwszy. Mało tego - to właśnie tego dnia wzięli ślub! Jak wiadomo, para brała udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i nie miała wpływu na wybór swojego przyszłego małżonka. Na szczęście eksperci programu spisali się na medal i idealnie dopasowali tę dwójkę. 

Agnieszka i Wojtek od pierwszych chwil znaleźli wspólny język i od razu pomiędzy nimi zaiskrzyło. Para zamieszkała razem jeszcze w trakcie trwania eksperymentu, a więc zaledwie po kilku tygodniach znajomości! I tak ich małżeństwo szczęśliwie trwa do teraz.

Dziś Agnieszka i Wojtek świętują swoją drugą rocznicę ślubu! Celebrytka w swoim najnowszym poście na Instagramie, wróciła do wydarzeń sprzed dwóch lat i pochwaliła się uroczymi fotografiami w towarzystwie ukochanego.

Dwa lata temu dano mi możliwość wzięcia udziału w @slubodpierwszegowejrzeniatvn, dziś wracają do mnie wspomnienia jakby to było wczoraj... Kiedy stanęłam przed drzwiami do sali Urzędu Stanu Cywilnego, za których dobiegały głosy ludzi wiedziałam, że jest tam ich cała sala...
Serce biło mi myślę najszybciej jak tylko mogło i nagle doszło do mnie "Aga ty bierzesz ślub"
Tata złapał mocno mnie za rękę i powiedział "Aguś będzie dobrze, weź kilka oddechów wchodzimy” no i się zaczęło... - zaczęła swój wpis Agnieszka. 

W dalszej części postu dziewczyna przyznała, że razem z Wojtkiem mieli gorsze momenty, jednak nigdy nie żałowała swojej decyzji o wzięciu udziału w programie. 


Przeżyliśmy, jak chyba każda para, też te trudniejsze momenty, moja wyprowadzka do Krakowa, tęsknota za bliskimi, za swoimi miejscami, za Łodzią, brak pracy, poznawanie nowych ludzi w Krakowie, klimatyzacja w nowym mieście, wspólne mieszkanie, poznawanie siebie w trudnym sytuacjach. Czy kiedyś zwątpiłam w swój wybór, czy kiedyś żałowałam ? NIGDY. [...] Dziś mijają dwa lata od momentu ślubu z tym obcym mi wtedy @wojciech_janik_official i jestem szczęśliwą żoną.
Dziś jestem tu gdzie powinnam być - dodała Agnieszka. 

Ponadto na InstaStory Agnieszki możemy obejrzeć zdjęcia z tego pięknego dnia! Zobaczcie zatem fotografie, których wcześniej nie widzieliśmy! 

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram

Para wzięła ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu. 

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram

Para od razu złapała fantastyczny kontakt i chociaż na własnym weselu znali się dopiero od kilku godzin, to wyglądali, jakby byli ze sobą od lat!

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram

To już 2 lata od ślubu Agnieszki i Wojtka!

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram

A tak para świętowała swoją drugą rocznicę ślubu. Wojtek przygotował dla Agnieszki piękną niespodziankę! 

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram

Życzymy dużo miłości na kolejne lata! 

 

 

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem ze ślubu! Czy to znak, że dalej jest z Wojtkiem? 
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się piękną fotografią ze ślubu z Wojtkiem. Czy to oznacza, że pozostali w małżeństwie?

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy już wszystkie trzy pary, które zawarły ze sobą związek małżeński. Jedną z nich jest Agnieszka i Wojtek. Internauci są zachwyceni wyborem ekspertów i większości uważają, że ta dwójka jest dla siebie stworzona! Ostatnio na Instagramie Agnieszki pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ze ślubu. Czy w ten sposób Agnieszka chce zakomunikować, że razem z Wojtkiem w dalszym ciągu tworzy zgraną parę? Zobacz także:  Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN! Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się wyjątkową fotografią Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu przypadli sobie do gustu! Para zrobiła też bardzo pozytywne wrażenie na widzach, a internauci zgodnie twierdzą, że to właśnie oni stworzą trwałe i szczęśliwe małżeństwo. Na ten moment wydaje się, że wybór ekspertów był strzałem w dziesiątkę. Tuż po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego, para nie mogła przestać ze sobą rozmawiać. Wojtek nawet stwierdził, że trafiła mu się cudowna żona. Agnieszka także nie kryła swojego zadowolenia z doboru męża.  Na weselu, po zaledwie kilku godzinach od poznania się, para nie szczędziła sobie czułości. Co więcej, na przyjęciu Agnieszka i Wojtek przeżyli swój pierwszy pocałunek. Zarówno gości jak i uroczej pary młodej nie opuszczał dobry humor. Internauci mocno trzymają kciuki za ich związek i mają nadzieję, że Agnieszka i Wojtek w dalszym ciągu są ze sobą. Teraz dziewczyna dała fanom nadzieję, że tak właśnie jest! Na Instagramowym profilu uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się zdjęcie z tego wyjątkowego dnia, które Agnieszka opisała wymownym komentarzem.  co to były za emocje... -...

Ślub od pierwszego wejrzenia- Wojtek i Agnieszka
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": kolejny dowód na szczęście Wojtka i Agnieszki! Oto jak pan młody ocenia udział w programie
"Ślub od pierwszego wejrzenia": kolejny dowód na szczęście Wojtka i Agnieszki! Oto jak pan młody ocenia udział w programie

Wojtek i Agnieszka to najsympatyczniejsza para czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Od razu było widać, że w pierwszej chwili wpadli sobie w oko. Za namową gości weselnych zdecydowali się nawet na pocałunek i to nie jeden! A to nie koniec miłych momentów, które wydarzyły się w ciągu doby po ślubie!  Czy Wojtek i Agnieszka są nadal razem? Czy są szczęśliwi? Na to wygląda! Zobaczcie, jak swój udział w programie podsumowuje Wojtek! Zobacz także:  Internauta krytykuje zachowanie uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wojtek staje w obronie kolegów Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o udziale w programie. Jest szczęśliwy? Wojtek i Agnieszka są najaktywniejszą parą w sieci, jeżeli chodzi o bieżącą edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chętnie publikują materiały z weselnego odcinka na swoich profilach społecznościowych. W najśmielszych snach nie spodziewali się, że mogłoby ich łączyć tak wiele. Podczas weselnego przyjęcia okazało się nawet, że mają takie same tatuaże! Chodzi o wzór róży wiatrów.  O tym, jak Wojtek dobrze wspomina udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" świadczy również fakt, że sam postanowił ułożyć quiz dla swoich obserwatorów. Zadał pytania nie tylko o uczestników swojej edycji, ale również tych wcześniejszych. Wszystkich zaprosił do wspólnego rozwiązywania testów. Czyżby nawiązały się nowe przyjaźnie?  Fani już nie mogą doczekać się, aż poznają prawdę o tym, jak potoczyły się losy Wojtka i Agnieszki po programie. Czy wciąż są razem? Widzowie mają dobre przeczucia, na co naprowadzają ich drobne gesty pary oraz ich aktywność w sieci. Kibicujecie im?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia":...

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram
Newsy
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się romantyczną sesją zdjęciową! "Widać w waszych oczach miłość"
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się romantyczną sesją zdjęciową! "Widać w waszych oczach miłość"

Agnieszka i Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się przepiękną sesją zdjęciową. Fani są zachwyceni tymi romantycznymi fotografiami, a swój komentarz pod postem zamieściła między innymi Anita z 3. edycji eksperymentu, która stwierdziła, że w oczach tej dwójki widać miłość! Koniecznie zobaczcie te śliczne zdjęcia.  Zobacz także:  Jak wyglądała noc poślubna Agi i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zobaczcie co nam zdradzili Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w romantycznej sesji zdjęciowej! Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zyskali grono fanów, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych, w dalszym ciągu śledzą ich losy! Ta dwójka została przez ekspertów dobrana idealnie i od pierwszych chwil rozumiała się niemalże bez słów. Agnieszka zdecydowała się nawet przeprowadzić do swojego ukochanego już w trakcie eksperymentu. Zostawiła rodzinne miasto, rodziców, przyjaciół i pracę, aby móc stworzyć z Wojtkiem wspaniały związek. Ta decyzja - chociaż dość szybka - okazała się być jak najbardziej słuszna. Agnieszka i Wojtek są szczęśliwym małżeństwem i naprawdę z wielką przyjemnością patrzy się na miłość tej dwójki. Ostatnio na Instagramie zarówno Agnieszki jak i Wojtka pojawiły się przepiękne zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej pary. W tak odważnych ujęciach jeszcze ich nie widzieliśmy! Oczywiście pod fotografiami nie zabrakło także wzruszających wpisów.  Nasza pierwsza sesja zdjęciowa oddała całkowicie to co praktykowaliśmy przez ostatnie prawie już półtora roku 💕 Rozmowy, rozmowy i rozmowy... gdyby nie one nie wiem czy dziś siedzielibyśmy razem na tym fotelu. Ciężko tak zostawić...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner