Sara Jakubińska szerszej publiczności dała się poznać za sprawą hitu Telewizyjnej Jedynki "Rolnik szuka żony". 24-latka do telewizji poszła szukać miłości i wszyscy liczyli na happy end, kibicując jej i rolnikowi Arturowi. Z programu dziewczyna wyszła jednak nie z ukochanym, a ze złamanym sercem. Fani nieustannie zastanawiają się, czy serce 24-latki ponownie jest zajęte.

Reklama

Sara z "Rolnika" dodała wymowne zdjęcie. Pisze o swojej miłości

Sara Jakubińska po programie "Rolnik szuka żony" postanowiła aktywnie dzielić się z obserwatorami swoim życiem w mediach społecznościowych. Sympatyczna i piękna dziewczyna brała udział w dziesiątej edycji i od razu zdobyła rzeszę fanów, którzy kibicowali jej w programie i nadal trzymają za nią kciuki. Mimo że w programie Sara nie poznała miłości, to poznała przyjaciółkę - Blankę, która także była kandydatką Artura! Od jakiegoś czasu obserwatorzy zastanawiają się, czy serce Sary jest znowu zajęte. 24-latka dodała na Insastory wymowny wpis, w którym napisała o miłości.

Sara z Rolnik szuka żony na wakacjach we Włoszech
Instagram @sara.jakubinska

Jakubińska z "Rolnik szuka żony" podzieliła się z obserwatorami zdjęciem swojej największej miłości. 24-latka w Dzień Matki, pochwaliła się nie tylko zdjęciem z ukochaną mamą, ale także wzruszającym wpisem.

Moja największa miłość
- zaznaczyła Sara publikując zdjęcie mamy.
Mama Sary z "Rolnik szuka żony"
Instagram/ Sara Jakubińska

24-latka postanowiła w tym wyjątkowym dniu złożyć życzenia także innym mamom, z okazji ich święta. My również dołączamy się do życzeń!

Wszystkiego, co najpiękniejsze dla wszystkich mamusiek
napisała Sara.

Wygląda na to, że Sara ze swoją mamą ma wyjątkową i bardzo dobrą relację i obie panie są ze sobą bardzo blisko. 24-latka co prawda nie zdradziła, czy jest aktualnie zakochana, ale pod jej zdjęciami nie brakuje komentarzy od mężczyzn, którzy chwalą urodę dziewczyny.

Zobacz także
Panno Saro czysta z magia
Ślicznie wyglądasz
Bardzo piękna
zachwycają się panowie.

Śledzicie Sarę z "Rolnik szuka żony" w mediach społecznościowych?

Reklama

Zobacz także: Kamila i Ewa z "Rolnik szuka żony" na wspólnej imprezie. "Nocy było mało"

Sara z Rolnik szuka żony
Instagram @sara.jakubinska
Reklama
Reklama
Reklama