Stanisław poprzez swój udział w "Rolnik szuka żony" budzi w widzach skrajne emocje. Niektórym nie podoba się dystans rolnika, który zachowuje względem uczestniczek zaproszonych na gospodarstwo. Po ostatnich randkach zarzucili mu, że rozmawiając z dziewczynami nawet nie patrzył im w oczy. Oschły wizerunek Stanisława ma jednak niewiele wspólnego z tym, co pokazuje w mediach społecznościowych. Szczególnie jego ostatnie zdjęcie zwróciło uwagę fanów:

Reklama

Ten uśmiech mówi wszystko jak się bawicie ????

Kto wywołał uśmiech na twarzy Stanisława z "Rolnik szuka żony"? Koniecznie musicie zobaczyć to zdjęcie!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Kandydatki Stanisława mają dość? "Do końca nie będziesz wiedział"

"Rolnik szuka żony": Internauci zachwyceni Stanisławem

W 8. edycji "Rolnik szuka żony" sporo się dzieje. Na gospodarstwie Kamila pozostała już tylko Joanna, chociaż Izabela bardzo ciężko zniosła decyzję rolnika i popłakała się przed kamerami. U Kamili panuje nerwowa atmosfera. Elżbieta wynajduje panom coraz to nowe obowiązki na swoim gospodarstwie, a Krzysztof zdążył już wyznać miłość Bogusi. Najwolniej akcja rozwija się na gospodarstwie Stanisława, a internauci pokusili się nawet o stwierdzenie, że... jest nudziarzem. Po ostatnim odcinku komentowano, że podczas randek, nie patrzy kandydatkom w oczy, co rolnik skomentował ze śmiechem na swoim Instagramie.

Stanisław z "Rolnik szuka żony" chętnie dzieli się tym, co u niego słychać, a wizerunek jaki prezentuje w sieci mocno odbiega od tego, co widzowie mogą zaobserwować w programie. Uczestnik pokazał, jak spędza czas ze swoją chrześnicą, a obok jego uśmiechu uwiecznionego na zdjęciu z dziewczynką trudno przejść obojętnie:

Zobacz także

Chrzestny 3x ???? Tylko z Ulą udało się zrobić fotę, bo reszta była zbyt zajęta oglądaniem tej terrorystki Maszy z Netflixa ???? - napisał

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Kiedy finał 8. edycji hitu TVP. Znamy datę

Internauci skomplementowali Stanisława z "Rolnik szuka żony":

- I ten uśmiech mówi wszystko jak się bawicie ????
- Bardzo sympatyczny chłopak z Ciebie ????

Uśmiechnięta wersja Stanisława z "Rolnik szuka żony" bardzo przypadła do gustu internautom. Na Instagramie w końcu mogli go poznać z zupełnie innej strony niż w programie. Niektórzy zauważyli, że obecność kamer mogła go peszyć, dlatego na randkach wydawał się taki powściągliwy:

- Chyba reżyserowi rolnika nie przypadłeś do gustu, że z tak kiepskiej strony Cię pokazuje. Tam ciągle przedstawiają Cię raczej jako niefajnego a tu widzę takiego sympatycznego uśmiechniętego człowieka. Tak trzymaj ????
- Być może kamery potrafią niesamowicie zestresować i wcale bym się nie zdziwiła, nie nam oceniać a tym bardziej od razu obrażać jak to robią inni...
- Pański udział w programie "Rolnik szuka żony", po raz kolejny, boleśnie obnażył braki naszego społeczeństwa w zdolnościach percepcyjnych mózgu oraz kompletny brak wyczucia ironii oraz niesztampowego humoru. Mam nadzieje, ze się Pan z tego śmieje.
- (...) Proszę nie przykuwać uwagi do tych negatywnych komentarzy. To normalne, że wielu z nas ciężko się jest pokazać i otworzyć w pełni przed taką publiką. Życzę dużo uśmiechu i szczęścia (...)

Mat. prasowe

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Stanisław z dystansem do uczestniczek. Na randce z Olą atmosfera była chłodna?

Reklama

Niedawno sporo emocji wzbudził także pałac Stanisława z "Rolnik szuka żony" a raczej fakt, że wcale nie mieszka w nim na co dzień, a nagrania do programu zbiegły się z czasem remontu w jego właściwym domu i tymczasową przeprowadzką do należącego do rodziców dworku.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama