Stanisław z Rolnik szuka żony 8 pokazał prawdziwe mieszkanie
Mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław pokazał kolejny etap remontu swojego mieszkania!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" nie zwalnia tempa. Właśnie pokazał kolejny etap remontu swojego mieszkania. Jedna z internautek sugeruje, że rolnik jednak wybrał jedną z kandydatek?

Stanisław z "Rolnik szuka żony" zdecydowanie jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 8. edycji. W programie ma wizerunek zdystanowanego mężczyzny i wygląda na to, że nie wykazuje zainteresowania kandydatkami, które zaprosił do swojego gospodarstwa. Tymczasem rolnik w mediach społecznościowych chce zerwać z taką etykietką i publikuje wpisy, dzięki którym sprawia wrażenie sympatycznego czowieka z poczuciem humoru, co powoli doceniają widzowie programu "Rolnik szuka żony".

Niedawno Stanisław wyznał, że nie mieszka w białym dworku, który został pokazany w programie i pokazał swoje mieszkanie. Teraz zdradził, na jakim etapie jest remont... Jeszcze dużo pracy przed rolnikiem!

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 pokazał kolejny etap remontu swojego mieszkania!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" niedawno zdecydował się za pośrednictwem Instagrama poinformować, że tak naprawdę nie mieszka już w białym dworku, który należy do jego rodziców, ale przeprowadził się do mieszkania 100 metrów od gospodarstwa. 

Nie, nie mieszkam w tym białym domu🤪. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed 🎥 ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - napisał jakiś czas temu Stanisław z "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Fan wbił szpilę Kamili po odcinku z randką. Odpowiedziała!

Teraz rolnik pokazał nowe zdjęcia i zdradził na jakim etapie jest remont jego mieszkania. Wygląda na to, że jeszcze dużo pracy przed Stanisławem. Co ciekawe Elżbieta z 8. edycji już proponowała uczestnikowi pomoc! Tymczasem jedna z internautek sugeruje, że rolnik jednak wybrał jedną z kandydatek. O co chodzi?

Stanisław Pytlarz z Rolnik szuka żony pokazła remont mieszkania
Instagram / pytlarzsta

Do tej pory w sieci pojawiały się informacje, że Stanisław nie wybrał żadnej ze swoich kandydatek. To nie wszystko! Jakiś czas temu było głośno o wakacyjnym zdjęciu rolnika, na którym było widać, że nie wypoczywa sam. Pod nowym zdjęciem rolnika pojawił się kolejny komentarz dotyczący tego, że Stanisław jest bardzo wybredny:

Czyli nie wybrałeś żadnej?tys ale wybredny😂😂😂😂😂

Tymczasem zaskakuje odpowiedź jednej z fanek programu "Rolnik szuka żony", która sugeruje, że Stanisałw wybrał kogoś i nadal są razem:

wybrał, wybrał 😉 ktoś mu musi zdjęcia robić 😁

Jak sądzicie, rolnik jednak znalazł miłość w programie?

 

 

Stanisław z Rolnik szuka żony z nową dziewczyną
AKPA Gałązka
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Stanisław nie zamieszka w dworku, jak idzie remont jego mieszkania? Odpowiedział 
Stanisław z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak idą postępy w remoncie jego mieszkania. Jeszcze w tym roku wszystko będzie gotowe? Rolnik pochwali się efektem?

Po rozpoczęciu emisji 8. edycji "Rolnik szuka żony" wyszło na jaw, że Stanisław tak naprawdę nie mieszka w ogromnym białym pałacu, który został zaprezentowany w programie. Prawdę na temat swojego miejsca zamieszkania zdradził sam rolnik, który wprost napisał na Instagramie: Nie, nie mieszkam w tym białym domu🤪. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed 🎥 ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - pisał Stanisław na Instagramie. Stanisław pokazał też swój dom, który aktualnie jest w remoncie i mocno zaskoczył widzów faktem, że zdecydował się przyjąć swoje kandydatki w 200-letnim dworku należącym do jego rodziców. Teraz rolnik zdradził, na jakim etapie jest remont mieszkania...  Stanisław z "Rolnik szuka żony" zdradził, na jakim etapie jest remont jego mieszkania Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 od początku wywołuje ogromne kontrowersje, a po jego randkach z kandydatkami w sieci pojawiło się mnóstwo memów , a sam rolnik był mocno krytykowany. W finale edycji Stanisław wyjaśnił, dlaczego nie wybrał żadnej z kandydatek i zdradził, że jest szczęśliwie zakochany. Rolnik pokazał zdjęcie z nową partnerką , a ostatnio coraz chętniej odpowiada na pytania internautów. Zdradził m.in. jak poznał swoją ukochaną i poinformował, że za jakiś czas zamierza zniknąć z mediów. To nie wszystko! Rolnik poinformował, na jakim etapie jest remont jego mieszkania... Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 8: Stanisław pokazał kolejny etap remontu swojego mieszkania! Okazuje się, że na koniec roku widać będzie już ogromne postępy. Powoli, ale do przodu. Do końca roku będzie kuchnia i łazienka -...

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 pokazał prawdziwe mieszkanie
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław tak naprawdę nie mieszka w pałacu! Pokazał prawdziwy dom
Stanisław z "Rolnik szuka żony" pokazał, gdzie tak naprawdę mieszka. Nie jest to 200-metrowy dworek, w dodatku rolnik twierdzi, że mówił o tym przed kamerami.

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 zdecydował się opublikować zdjęcie swojego domu i zdradził, że wcale nie mieszka w pałacu , który widzowie hitu Telewizji Polskiej zobaczyli na ekranie. Zabytkowy dworek należy do rodziców rolnika, ale on sam przeprowadził się tam jedynie na czas remontu swojego mieszkania. Stanisław wyznał też, że wspominał o tym w programie, ale nie zostało to pokazane... Reakcja widzów na ten wpis była natychmiastowa! Przeczytajcie te komentarze... Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 zdecydował się pokazać swoje mieszkanie! Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 od początku wywołuje spore kontrowersje swoim zachowaniem. Na ekranie widać, że jest zdystansowany wobec swoich kandydatek i chłodno z nimi rozmawia , co wywołało falę krytyki w sieci. Okazuje się, że jednym wpisem na Instagramie powoli zmienia podejście widzów do swojej osoby! 26-letni rolnik zdecydował się na odważne wyznanie i zdradził, że wcale nie mieszka w białym pałacu . To nie wszystko pokazał, jak wygląda jego dom, który akurat remontuje. Co ciekawe Stanisław twierdzi, że wspominał o tym wielokrotnie przed kamerami, ale dotychczas nie zostało to pokazane na ekranie : #przeprowadzka🏠 Nie, nie mieszkam w tym białym domu🤪. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed 🎥 ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - napisał Stanisław na Instagramie. Jedna z Internautek zapytała wprost, dlaczego rolnik nie przyjmował kandydatek w swoim domu: Ale jak to nie twój dom to dlaczego przyjmowałeś tam dziewczyny ? Stanisław odpowiedział i napisał wprost:  dlatego, że w moim aktualnym trwał już remont :) Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Pałac Stanisława...

Rolnik szuka żony: Stanisław
SCREEN/TVP ROLNIK SZUKA ŻONY
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław jednak nie mieszka w pałacu! Dlaczego przyjmował tam kandydatki?
Stanisław z "Rolnik szuka żony" remontuje swój dom, który jest 100 metrów od białego pałacu, który zobaczyli widzowie hitu TVP. Fani w szoku: "Dziwne bo twierdziłeś, że tam chcesz mieszkać i prowadzić gospodarstwo..."

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 już podczas wizytówek wywarł na widzach ogromne wrażenie, a biały dworek, w którym miał mieszkać był szeroko komentowany w sieci. Rolnik otrzymał mnóstwo listów, ale od momentu, kiedy zaprosił do gospodarstwa kandydatki swoim zachowaniem wobec kobiet zraził fanów hitu Telewizji Polskiej. Internauci uważają, że Stanisław jest zdystansowany wobec kandydatek, a na randkach wydaje się po prostu nudzić. Niedawno rolnik zdradził na Intagramie, że wcale nie mieszka w białym pałacu, a internauci pytają, dlaczego to właśnie tam zaprosił swoje kandydatki! Stanisław odpowiedział i wyznał, gdzie faktycznie mieszka... Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 mieszka 100 metrów od białego dworku! Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 już jakiś czas temu wyznał w mediach społecznościowych, że tak naprawdę mieszka w domu oddalonym o 100 metrów od pałacu , który w programie został pokazany, jako jego dom, a w rzeczywistości mieszkają tam jego rodzice. Stanisław przeprowadził się do rodzinnego domu na czas remontu. Co ciekawe rolnik twierdzi, że wspominał o tym przed kamerami, ale nie zostało to pokazane "Rolniku". #przeprowadzka🏠 Nie, nie mieszkam w tym białym domu🤪. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed 🎥 ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - napisał Stanisław na Instagramie. Internauci nie do końca rozumieją postępowanie rolnika, który mieszka samodzielnie i już na etapie wizytówki wprowadził w błąd widzów i kobiety, które zdecydowały się napisać do niego listy: Dziwne, bo twierdziłeś, że tam chcesz mieszkać i prowadzić gospodarstwo... - pisze wprost jeden z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik