Stanisław z "Rolnik szuka żony" zdecydowanie jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 8. edycji. W programie ma wizerunek zdystanowanego mężczyzny i wygląda na to, że nie wykazuje zainteresowania kandydatkami, które zaprosił do swojego gospodarstwa. Tymczasem rolnik w mediach społecznościowych chce zerwać z taką etykietką i publikuje wpisy, dzięki którym sprawia wrażenie sympatycznego czowieka z poczuciem humoru, co powoli doceniają widzowie programu "Rolnik szuka żony".

Reklama

Niedawno Stanisław wyznał, że nie mieszka w białym dworku, który został pokazany w programie i pokazał swoje mieszkanie. Teraz zdradził, na jakim etapie jest remont... Jeszcze dużo pracy przed rolnikiem!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 pokazał kolejny etap remontu swojego mieszkania!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" niedawno zdecydował się za pośrednictwem Instagrama poinformować, że tak naprawdę nie mieszka już w białym dworku, który należy do jego rodziców, ale przeprowadził się do mieszkania 100 metrów od gospodarstwa.

Nie, nie mieszkam w tym białym domu????. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed ???? ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - napisał jakiś czas temu Stanisław z "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Fan wbił szpilę Kamili po odcinku z randką. Odpowiedziała!

Teraz rolnik pokazał nowe zdjęcia i zdradził na jakim etapie jest remont jego mieszkania. Wygląda na to, że jeszcze dużo pracy przed Stanisławem. Co ciekawe Elżbieta z 8. edycji już proponowała uczestnikowi pomoc! Tymczasem jedna z internautek sugeruje, że rolnik jednak wybrał jedną z kandydatek. O co chodzi?

Zobacz także
Instagram / pytlarzsta

Do tej pory w sieci pojawiały się informacje, że Stanisław nie wybrał żadnej ze swoich kandydatek. To nie wszystko! Jakiś czas temu było głośno o wakacyjnym zdjęciu rolnika, na którym było widać, że nie wypoczywa sam. Pod nowym zdjęciem rolnika pojawił się kolejny komentarz dotyczący tego, że Stanisław jest bardzo wybredny:

Czyli nie wybrałeś żadnej?tys ale wybredny????????????????????

Tymczasem zaskakuje odpowiedź jednej z fanek programu "Rolnik szuka żony", która sugeruje, że Stanisałw wybrał kogoś i nadal są razem:

wybrał, wybrał ???? ktoś mu musi zdjęcia robić ????

Jak sądzicie, rolnik jednak znalazł miłość w programie?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama