8. edycja "Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością. W tym sezonie program ruszył później niż w poprzednich latach i pierwszy odcinek, w którym uczestnicy czytali listy od kandydatek i kandydatów widzowie zobaczyli dopiero 19 września, a to oznacza, że finałowy odcinek również zostanie wyemitowany później. Kiedy wyjaśnią się losy uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony"? Znamy datę!

Reklama

Wiemy, kiedy finał 8. edycji "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony" to jeden z największych hitów Telewizji Polskiej, który każdej niedzieli przyciąga przed telewizory wielomilionową widownię. Dzięki udziałowi w programie powstało już wiele par i uczestnicy spełnili swoje marzenie o założeniu rodziny. 8. edycję oglądają też byli uczestnicy m.in. Anna i Grzegorz Bardowscy, Ilona Kurzeja czy Marta Paszkin. Wokół nowej edycji pojawiło się już mnóstwo doniesień, a widzowie mają swoich faworytów, za których trzymają kciuki, a kiedy ostatecznie zobaczymy, kogo wybrali uczestnicy? Okazuje się, że finał 8. edycji "Rolnik szuka żony" już 5 grudnia 2021!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Były uczestnik programu zdradza finał 8. edycji! Zaskakujące, co pisze o Kamili

Jakiś czas temu pojawiły się zdjęcia z finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" 8, który na antenie TVP1 już 5 grudnia 2021 roku o 21.15. To wtedy dowiemy się, jak potoczą się relacje uczestników po wyborze kandydatów i kandydatek. Tymczasem w sieci coraz więcej zaskakujących doniesień na temat par, które powstały dzięki 8. edycji. O kogo chodzi?

Akpa/ Gałązka

Według medialnych doniesień najmłodszy uczestnik, Kamil wybrał Joannę i para po programie nadal jest razem. Co więcej powoli myślą o zaręczynach.

Zobacz także

Naprawdę są zakochani - zdradza źródło portalu pomponik.pl.

Czy faktycznie są razem? Tego ostatecznie dowiemy się w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony".

Akpa/ Gałązka

Kolejna para, która zdaniem internautów jest razem po programie to Bogusia i Krzysztof. Widzowie już wcześniej pisali w komentarzach, że rolnik nie tylko wybrał kobietę, ale mieszkają razem i myślą o ślubie. Wygląda na to, że para miała konkretne oczekiwania i wzajemnie je spełnili.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama