Kamila i Tomasz z Rolnik szuka żony
screen Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony 8": Kandydatki Stanisława mają dość? "Do końca nie będziesz wiedział"

W sieci pojawił się zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Kandydatki i kandydaci spotkają się z rodzinami rolników i rolniczek.

Już w najbliższą niedzielę, 7 listopada, na antenie Telewizyjnej Jedynki pojawi się nowy odcinek "Rolnik szuka żony". Co tym razem wydarzy się w programie? Kandydatki i kandydaci spotkają się z rodzinami rolników i rolniczek! Na Facebooku pojawił się już zwiastun najnowszej odsłony programu, w którym możemy zobaczyć, że Kamila, Stanisław i Elżbieta cały czas mocno zastanawiają się, kogo wybrać...  Zobaczcie gorący zwiastun "Rolnik szuka żony"!

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

Teresa z "Rolnik szuka żony" rozczarowana Stanisławem?

Wielki finał ósmej edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce dowiemy się, z kim chcą związać się rolnicy i rolniczki. Zanim jednak poznamy decyzje Kamili, Elżbiety, Krzysztofa, Stanisława i Kamila widzowie TVP 1 będą mogli zobaczyć, jak wyglądały spotkania kandydatów rolników z ich rodzinami. Już w najbliższą niedzielę dojdzie również do poważnej rozmowy m.in. między Stanisławem a Teresą. Kandydatka rolnika będzie wyraźnie rozczarowana jego zachowaniem!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Justyna o swoim odejściu z programu. Zdradziła, jaki naprawdę jest Kamil

Rolnik szuka żony: Stanisław
SCREEN/TVP ROLNIK SZUKA ŻONY

W zwiastunie nowego odcinka "Rolnik szuka żony" możemy zobaczyć szczerą rozmowę Stanisława i Teresy, jednak w pewnym momencie kandydatka rolnika ma wyraźnie dość jego niezdecydowania.

-aaa, do końca nie będziesz wiedział- powie Teresa. 

Czy to oznacza, że Stanisław wciąż nie ma swojej kandydatki? Spore emocje szykują się również u Kamili, która ostatnio odesłała Janka do domu. Teraz w towarzystwie Tomasza i Adama spotka się ze swoją rodziną i będzie musiała zastanowić się, z którym z mężczyzn chce spróbować stworzyć związek.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Janek po odejściu z programu pisze o porażce. Kamila wymownie skomentowała!

Kamila żegna Janka w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie zwiastun programu!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Stanisław nie patrzy w oczy podczas rozmowy? Po ostrej krytyce zareagował

"Rolnik szuka żony": uśmiechnięty Stanisław
Mat. promocyjne/TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Smutny Stanisław i szczęśliwa Teresa w finale programu. "Mina Stanisława bezcenna"
"Chyba został zdemaskowany" komentują fani "Rolnik szuka żony". Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Spójrzcie tylko na to nagranie!

Jak potoczyły się dalsze losy Stanisława i jak będzie wyglądać jego spotkanie ze wszystkimi kandydatkami w finale "Rolnik szuka żony"? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższą niedzielę, 5 grudnia. Wtedy też Telewizyjna Jedynka wyemituje ostatni odcinek ósmej edycji hitu o poszukujących miłości rolnikach i dowiemy się, co dziś słychać u Elżbiety, Kamili, Krzysztofa, Kamila i Stanisława. Ostatnio w sieci pojawił się zwiastun wielkiego finału "Rolnik szuka żony", a w nim fragment programu, w którym możemy zobaczyć smutnego Stanisława... Smutny Stanisław i szczęśliwa Teresa w finale "Rolnik szuka żony" Stanisław z ósmej edycji był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników w historii "Rolnik szuka żony". Początkowo fani programu byli nim oczarowani i zachwyceni jego pięknym domem, w którym mieszkał razem z rodziną. Niestety, dość szybko widzowie zmienili zdanie o młodym rolniku. Po każdym odcinku internauci ostro go krytykowali za to, jak zachowuje się wobec swoich kandydatek. Widzowie ocenili, że Stanisław rozmawia z dziewczynami jak na rozmowie kwalifikacyjnej, a ich randki są po prostu nudne.  Stanisław do samego końca nie zdradzał, czy ma faworytkę, a w dniu decyzji okazało się, że nie wybierze żadnej z kandydatek. Teraz jednak rolnik znów będzie miał okazję spotkać się z Teresą, Roksaną i Aleksandrą. Jak potoczy się ich rozmowa? Tylko spójrzcie na minę Stanisława! Zobacz także:   Finał 8. edycji "Rolnik szuka żony" przesunięty! Wiemy dlaczego W zwiastunie widać, że Stanisław jest wyraźnie smutny i przygaszony. Widać również, że w zupełnie innym humorze jest Teresa, jedna z kandydatek rolnika... Czyżby Stanisław usłyszał od Teresy coś, co sprawiło mu przykrość? Zobaczcie, jak internauci...

Kamila z Rolnik szuka żony zdradziła, jak nazywa Stanisława
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Czułości u Elżbiety i Marka oraz dzień decyzji u Stanisława! Zwiastun programu
Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony"! Joanna zakochała się w Kamilu? Romantyczne wyznanie kandydatki rolnika. A co u Stanisława? Jest gorący zwiastun!

Już w najbliższą niedzielę widzowie Telewizyjnej Jedynki zobaczą najnowszy odcinek "Rolnik szuka żony". Co tym razem wydarzy się w programie? Przed nami naprawdę wielkie emocje! W kolejnej odsłonie hitu prowadzonego przez Martę Manowską Stanisław zdecyduje, z którą kandydatką chce spróbować stworzyć szczęśliwy związek, a pozostali rolnicy i rolniczki pojadą do domów swoich wybranków. Tylko spójrzcie na zwiastun "Rolnik szuka żony"! Zwiastu nowego odcinka "Rolnik szuka żony"  Koniec ósmego sezonu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce dowiemy się czy Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil znaleźli w programie swoje drugie połówki i czy ich związki przetrwały próbę czasu. W ostatnim odcinku hitu TVP większość uczestników podjęła dezyzję, z którymi kandydatami i kandydatkami chcą stworzyć związek. Kamila wybrała Adama, Kamil wybrał Joannę, Krzysztof wybrał i oświadczył się Bogusi, a Elżbieta zdecydowała się na związek z Markiem.  W kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony" rolnicy rolniczki wybiorą się do swoim kandydatów i kandydatek!  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Teresa i Aleksandra żartują z pobytu u Stanisława! "Tym razem stypa bez..." W kolejnej odsłonie "Rolnik szuka żony" u Elżbiety i Marka zrobi się romantycznie! Para pojedzie razem nad morze.  Przewróciłaś mi życie do góry nogami- Marek zwrócił się do Elżbiety. Wielkie szczęście panuje również u Kamila i Joanny. Myślę, że mam wszystkie objawy choroby zwanej miłością- wyznała przed kamerami partnerka Kamila. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Stanisław uderza w produkcję show?!...

Kamil z Rolnik szuka żony 8 z Martą Manowską
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Jak będą wyglądać pierwsze chwile w domach rolników? Jest zwiastun! 
"Już mam suknię ślubną wybraną" zdradziła kandydatka jednego z rolników, a Kamila jest przerażona wizytą swoich kandydatów.

Przed nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony". Już w najbliższą niedzielę Telewizyjna Jedynka wyemituje najnowszą odsłonę hitu o poszukujących miłości rolnikach. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć, jak kandydaci i kandydatki przyjeżdżają do domów rolniczek i rolników. W programie nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących wyznań! Musicie zobaczyć gorący zwiastun "Rolnik szuka żony". Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony" W minioną niedzielę uczestnicy ósmej edycji "Rolnik szuka żony" musieli zdecydować, kogo zaproszą do swoich gospodarstw. Jak już wiemy Stanisław zaprosił do siebie Teresę, Roksanę oraz Aleksandrę, Krzysztof wybrał Svetlanę, Bogusię i Katarzynę, Kamila zaprosiła do domu Adama, Tomasza i Janka, Kamil wybrał Izę, Joannę oraz Justynę, a w domu Elżbiety pojawią się Marek, Stanisław i Ryszard. Teraz przed rolnikami i rolniczkami pierwsze spotkania z kandydatami we własnych domach.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 8": Fani o dziewczynach Kamila: "Znalazł perfekcyjną Małgosię Rozenek" W sieci pojawił się już zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony" i wszystko wskazuje na to, że w programie TVP będzie się działo! Zabawa się skończyła i zaczęło się robić poważnie! Już w niedzielę kandydatki i kandydaci się wprowadzają! - czytamy na Facebooku. W zwiastunie możemy usłyszeć, że Kamila jest przerażona przyjazdem swoich kandydatów, a Joanna, kandydatka Kamila, jest już gotowa na ślub. - Ja już mam suknię ślubną wybraną- wyznała Joanna.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Kamila komentuje swój wybór. Żałuje?  Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Coś czujemy, że dopiero...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik