Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 zdecydował się opublikować zdjęcie swojego domu i zdradził, że wcale nie mieszka w pałacu, który widzowie hitu Telewizji Polskiej zobaczyli na ekranie. Zabytkowy dworek należy do rodziców rolnika, ale on sam przeprowadził się tam jedynie na czas remontu swojego mieszkania. Stanisław wyznał też, że wspominał o tym w programie, ale nie zostało to pokazane... Reakcja widzów na ten wpis była natychmiastowa! Przeczytajcie te komentarze...

Reklama

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 zdecydował się pokazać swoje mieszkanie!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 od początku wywołuje spore kontrowersje swoim zachowaniem. Na ekranie widać, że jest zdystansowany wobec swoich kandydatek i chłodno z nimi rozmawia, co wywołało falę krytyki w sieci. Okazuje się, że jednym wpisem na Instagramie powoli zmienia podejście widzów do swojej osoby! 26-letni rolnik zdecydował się na odważne wyznanie i zdradził, że wcale nie mieszka w białym pałacu. To nie wszystko pokazał, jak wygląda jego dom, który akurat remontuje. Co ciekawe Stanisław twierdzi, że wspominał o tym wielokrotnie przed kamerami, ale dotychczas nie zostało to pokazane na ekranie:

#przeprowadzka????
Nie, nie mieszkam w tym białym domu????. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed ???? ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - napisał Stanisław na Instagramie.

Jedna z Internautek zapytała wprost, dlaczego rolnik nie przyjmował kandydatek w swoim domu:

Ale jak to nie twój dom to dlaczego przyjmowałeś tam dziewczyny ?

Stanisław odpowiedział i napisał wprost: dlatego, że w moim aktualnym trwał już remont :)

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Pałac Stanisława ma ponad 200 lat! Ojciec rolnika zdradził historię domu

Zobacz także

Internauci po szczerym wpisie Stanisława powoli zmieniają o nim zdanie i piszą wprost, że być może wizerunek nieprzystępnego i zdystansowanego został jedynie wykreowany, a w rzeczywistości rolnik wydaje się zupełnie innym czowiekiem:

- Mam ogólnie wrażenie, że kreują w TV Ciebie na takiego jakim nie jesteś????
- No to nas wkręcili nieźle.. ????
- I to się chwali. Ja np. oglądając ten biały dom to myślałam, jakie to wymagania musi mieć Pan, mieszkając w takim pałacu a tu miłe zaskoczenie. Ja osobiście wolę mały, przytulny domek z kominkiem i z sadkiem niż taki pałac ????

W programie "Rolnik szuka żony" imponujący dworek został zaprezentowały jako dom Stanisława, tymczasem okazuje się, że mieszkają w nim jego rodzice, a tymczasem rolnik remontuje własne mieszkanie.

fot. screen "Rolnik szuka żony"

Wygląda na to, że 8. edycja "Rolnik szuka żony" jest pełna niespodzianek i powoli wychodzą na jaw nowe informacje, które rzucają zupełnie inne światło na postawy uczestników. Już w grudniu finał 8. edycji "Rolnik szuka żony" i wtedy dowiemy się, jak ostatecznie potoczyły się losy uczestników i ich kandydatek, i kandydatów.

Remont mieszkania to zwykle duże koszta. Wykorzystując do VidaXL kod rabatowy, możesz jednak sporo zaoszczędzić na meblach i dodatkach!

Akpa/ Gałązka
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama