Stanisław z Rolnik szuka żony 8 pokazał prawdziwe mieszkanie
Mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław tak naprawdę nie mieszka w pałacu! Pokazał prawdziwy dom

Stanisław z "Rolnik szuka żony" pokazał, gdzie tak naprawdę mieszka. Nie jest to 200-metrowy dworek, w dodatku rolnik twierdzi, że mówił o tym przed kamerami.

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 zdecydował się opublikować zdjęcie swojego domu i zdradził, że wcale nie mieszka w pałacu, który widzowie hitu Telewizji Polskiej zobaczyli na ekranie. Zabytkowy dworek należy do rodziców rolnika, ale on sam przeprowadził się tam jedynie na czas remontu swojego mieszkania. Stanisław wyznał też, że wspominał o tym w programie, ale nie zostało to pokazane... Reakcja widzów na ten wpis była natychmiastowa! Przeczytajcie te komentarze...

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 zdecydował się pokazać swoje mieszkanie!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 od początku wywołuje spore kontrowersje swoim zachowaniem. Na ekranie widać, że jest zdystansowany wobec swoich kandydatek i chłodno z nimi rozmawia, co wywołało falę krytyki w sieci. Okazuje się, że jednym wpisem na Instagramie powoli zmienia podejście widzów do swojej osoby! 26-letni rolnik zdecydował się na odważne wyznanie i zdradził, że wcale nie mieszka w białym pałacu. To nie wszystko pokazał, jak wygląda jego dom, który akurat remontuje. Co ciekawe Stanisław twierdzi, że wspominał o tym wielokrotnie przed kamerami, ale dotychczas nie zostało to pokazane na ekranie:

#przeprowadzka🏠
Nie, nie mieszkam w tym białym domu🤪. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed 🎥 ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - napisał Stanisław na Instagramie.

Jedna z Internautek zapytała wprost, dlaczego rolnik nie przyjmował kandydatek w swoim domu:

Ale jak to nie twój dom to dlaczego przyjmowałeś tam dziewczyny ?

Stanisław odpowiedział i napisał wprost: dlatego, że w moim aktualnym trwał już remont :)

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Pałac Stanisława ma ponad 200 lat! Ojciec rolnika zdradził historię domu

Internauci po szczerym wpisie Stanisława powoli zmieniają o nim zdanie i piszą wprost, że być może wizerunek nieprzystępnego i zdystansowanego został jedynie wykreowany, a w rzeczywistości rolnik wydaje się zupełnie innym czowiekiem:

- Mam ogólnie wrażenie, że kreują w TV Ciebie na takiego jakim nie jesteś🙂
- No to nas wkręcili nieźle.. 😜
- I to się chwali. Ja np. oglądając ten biały dom to myślałam, jakie to wymagania musi mieć Pan, mieszkając w takim pałacu a tu miłe zaskoczenie. Ja osobiście wolę mały, przytulny domek z kominkiem i z sadkiem niż taki pałac 🙈

W programie "Rolnik szuka żony" imponujący dworek został zaprezentowały jako dom Stanisława, tymczasem okazuje się, że mieszkają w nim jego rodzice, a tymczasem rolnik remontuje własne mieszkanie. 

Dom Stanisława z Rolnik szuka żony 8
fot. screen "Rolnik szuka żony"

Wygląda na to, że 8. edycja "Rolnik szuka żony" jest pełna niespodzianek i powoli wychodzą na jaw nowe informacje, które rzucają zupełnie inne światło na postawy uczestników. Już w grudniu finał 8. edycji "Rolnik szuka żony" i wtedy dowiemy się, jak ostatecznie potoczyły się losy uczestników i ich kandydatek, i kandydatów.

Remont mieszkania to zwykle duże koszta. Wykorzystując do VidaXL kod rabatowy, możesz jednak sporo zaoszczędzić na meblach i dodatkach!

Krzysztof, Elżbieta, Stanisław Pytlarz, Kamila Boś i Kami z Rolnik szuka żony 8
Akpa/ Gałązka

 

Rolnik szuka żony: Stanisław
SCREEN/TVP ROLNIK SZUKA ŻONY
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław jednak nie mieszka w pałacu! Dlaczego przyjmował tam kandydatki?
Stanisław z "Rolnik szuka żony" remontuje swój dom, który jest 100 metrów od białego pałacu, który zobaczyli widzowie hitu TVP. Fani w szoku: "Dziwne bo twierdziłeś, że tam chcesz mieszkać i prowadzić gospodarstwo..."

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 już podczas wizytówek wywarł na widzach ogromne wrażenie, a biały dworek, w którym miał mieszkać był szeroko komentowany w sieci. Rolnik otrzymał mnóstwo listów, ale od momentu, kiedy zaprosił do gospodarstwa kandydatki swoim zachowaniem wobec kobiet zraził fanów hitu Telewizji Polskiej. Internauci uważają, że Stanisław jest zdystansowany wobec kandydatek, a na randkach wydaje się po prostu nudzić. Niedawno rolnik zdradził na Intagramie, że wcale nie mieszka w białym pałacu, a internauci pytają, dlaczego to właśnie tam zaprosił swoje kandydatki! Stanisław odpowiedział i wyznał, gdzie faktycznie mieszka... Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 mieszka 100 metrów od białego dworku! Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 już jakiś czas temu wyznał w mediach społecznościowych, że tak naprawdę mieszka w domu oddalonym o 100 metrów od pałacu , który w programie został pokazany, jako jego dom, a w rzeczywistości mieszkają tam jego rodzice. Stanisław przeprowadził się do rodzinnego domu na czas remontu. Co ciekawe rolnik twierdzi, że wspominał o tym przed kamerami, ale nie zostało to pokazane "Rolniku". #przeprowadzka🏠 Nie, nie mieszkam w tym białym domu🤪. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed 🎥 ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - napisał Stanisław na Instagramie. Internauci nie do końca rozumieją postępowanie rolnika, który mieszka samodzielnie i już na etapie wizytówki wprowadził w błąd widzów i kobiety, które zdecydowały się napisać do niego listy: Dziwne, bo twierdziłeś, że tam chcesz mieszkać i prowadzić gospodarstwo... - pisze wprost jeden z...

Stanisław z Rolnik szuka żony z nową dziewczyną
AKPA Gałązka
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Stanisław nie zamieszka w dworku, jak idzie remont jego mieszkania? Odpowiedział 
Stanisław z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak idą postępy w remoncie jego mieszkania. Jeszcze w tym roku wszystko będzie gotowe? Rolnik pochwali się efektem?

Po rozpoczęciu emisji 8. edycji "Rolnik szuka żony" wyszło na jaw, że Stanisław tak naprawdę nie mieszka w ogromnym białym pałacu, który został zaprezentowany w programie. Prawdę na temat swojego miejsca zamieszkania zdradził sam rolnik, który wprost napisał na Instagramie: Nie, nie mieszkam w tym białym domu🤪. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed 🎥 ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - pisał Stanisław na Instagramie. Stanisław pokazał też swój dom, który aktualnie jest w remoncie i mocno zaskoczył widzów faktem, że zdecydował się przyjąć swoje kandydatki w 200-letnim dworku należącym do jego rodziców. Teraz rolnik zdradził, na jakim etapie jest remont mieszkania...  Stanisław z "Rolnik szuka żony" zdradził, na jakim etapie jest remont jego mieszkania Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 od początku wywołuje ogromne kontrowersje, a po jego randkach z kandydatkami w sieci pojawiło się mnóstwo memów , a sam rolnik był mocno krytykowany. W finale edycji Stanisław wyjaśnił, dlaczego nie wybrał żadnej z kandydatek i zdradził, że jest szczęśliwie zakochany. Rolnik pokazał zdjęcie z nową partnerką , a ostatnio coraz chętniej odpowiada na pytania internautów. Zdradził m.in. jak poznał swoją ukochaną i poinformował, że za jakiś czas zamierza zniknąć z mediów. To nie wszystko! Rolnik poinformował, na jakim etapie jest remont jego mieszkania... Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 8: Stanisław pokazał kolejny etap remontu swojego mieszkania! Okazuje się, że na koniec roku widać będzie już ogromne postępy. Powoli, ale do przodu. Do końca roku będzie kuchnia i łazienka -...

Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" w swoim domu
mat. prasowe TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Pałac Stanisława ma ponad 200 lat! Ojciec rolnika zdradził historię domu
Rodzice Stanisława z "Rolnik szuka żony" kilkaście lat temu wyremontowali zaniedbany pałac. "Remont dworu stanowił duże wyzwanie" wyznał ojciec rolnika. Kto dziś mieszka w pałacu?

Ojciec Stanisława z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z portalem pomponik.pl opowiedział o pięknym pałacu, w którym mieszka uczestnik randkowego hitu Telewizyjnej Jedynki. Mężczyzna zdradził, jak został właścicielem dworku, który wymagał generalnego remontu, który trwał kilka lat i był bardzo kosztowny. Okazuje się, że pałac ma 800 metrów powierzchni i został wybudowany ponad 200 lat temu. Czy Stanisław z "Rolnik szuka żony" mieszka sam w wielkim pałacu? Tajemnica domu Stanisława z "Rolnik szuka żony" Stanisław jest jednym z uczestników najnowszej, ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Stanisław ma 26 lat i prowadzi gospodarstwo, na którym uprawia warzywa, pszenicę i kukurydzę. W programie TVP o serce rolnika walczą trzy kandydatki: Aleksandra, Teresa oraz Roksana. Stanisław cały czas zapewnia, że wciąż nie ma faworytki więc nie wiadomo, która z kobiet skradła jego serce.  Ogromne emocje, oprócz relacji Stanisława z kandydatkami, wzbudza jego piękny dom. Internauci od samego początku zwrócili uwagę na ogromny pałac, w którym mieszka młody rolnik. Teraz ojciec Stanisława w rozmowie z mediami opowiedział o dworku w Złotnikach Wielkich. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony" 8: Stanisław zyskał zaskakujący przydomek! Nie uwierzycie, jak nazwali go fani! Marek Pytlarz, ojciec Stanisława, w rozmowie z portalem pomponik.pl zdradził, że pałac ma ponad 200 lat i przed wojną należał do wizjonera rolnictwa, Wojciecha Wyganowskiego. Po wojnie dworek należał do Przedsiębiorstwa Hodowli Roślin Ogrodniczych. Marek Pytlarz, ojciec Stanisława z "Rolnik szuka żony" w 1993 roku wydzierżawił pałac, a następnie został jego właścicielem. Jak wyznał, 16 lat temu postanowił wyremontować pałac, który ma 800 metrów...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik