Paweł Szakiewicz z żoną i synem w TVP Paweł Szakiewicz z żoną i synem w Pytaniu na śniadanie Paweł Szakiewicz i jego żona Martyna w TVP Paweł Szakiewicz i jego żona Martyna wychodzą z Pytania na śniadanie Paweł Szakiewicz z żoną i synem w Pytaniu na śniadanie
Paweł Szakiewicz z żoną i synem w TVP
EOS
Wybrał piękne imię!
1/5
Paweł Szakiewicz z żoną i synem w TVP
EOS

 

Paweł Szakiewicz i jego żona Martyna w "Pytaniu na śniadanie". Uczestnik show "Rolnik szuka żony" w niedzielnym odcinku porannego programu opowiedział o tym, jak zaczął się jego związek z Martyną oraz zdradził, jak ma na imię ich syn! 

Przypominamy, że Paweł Szakiewicz jako jedyny uczestnik 1.edycji "Rolnik szuka żony" po programie związał się ze swoją kandydatką na żonę, Natalią. Ten związek nie przetrwał jednak próby czasu, a Paweł krótko potem znalazł szczęście u boku... sąsiadki! Co o swoim związku mówi para? I jak czują się po narodzinach ich syna? Zobacz kolejny slajd!

ZOBACZ: "W końcu jesteś, tato!" wzruszające zdjęcie uczestnika "Rolnik szuka żony" z dzieckiem. Przesłodkie!

2/5
Paweł Szakiewicz z żoną i synem w Pytaniu na śniadanie
EOS

Syn Pawła i Martyny przyszedł na świat 28 lutego. Kilka dni później Paweł pochwalił się w internecie zdjęciem z dzieckiem, ale nie zdradził jakiej płci jest ich dziecko, ani jakie otrzymało imię. Z czasem okazało się, że parze urodził się syn. Teraz wiemy już, jakie imię otrzymał chłopiec. Martyna zdradziła, że ich syn nazywa się Staś. A jak na pojawienie się brata zareagował syn Martyny z poprzedniego związku?

 

Staś czuje się dobrze. Mój syn Jaś jest opiekuńczym bratem, pomaga nam się nim opiekować. Na razie nie mamy tej zazdrości - zdradziła Martyna. 

 

Co o początkach ich związku powiedziała para?

3/5
Paweł Szakiewicz i jego żona Martyna w TVP
EOS

Znaliśmy się z widzenia, ale nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Potem od rozmowy do rozmowy tak się stało, że zaczęliśmy się spotykać - zdradził Paweł.

A jak Paweł wspomina udział w show?

4/5
Paweł Szakiewicz i jego żona Martyna wychodzą z Pytania na śniadanie
EOS

Nie traktowałem programu do końca serio. Tak pół żartem, pół serio. Nie robiłem sobie nadziei, że znajdę tam żonę - zdradził Paweł. 

 

Teraz jednak nie żałuje udziału w show. 

Po programie poznałem Martynę i mam wspaniałą rodzinę, więc nie żałuję - mówi Paweł. 

5/5
Paweł Szakiewicz z żoną i synem w Pytaniu na śniadanie
EOS

Paweł Szakiewicz z żoną i synem w drodze do "Pytania na śniadanie".