Paweł Szakiewicz, Martyna Szakiewicz zostali rodzicami Paweł Szakiewicz został ojcem, zdjęcie dziecka Paweł Szakiewicz z Rolnik szuka żony ożenił się. Zdjęcia z wesela, szczegóły Paweł Szakiewicz został ojcem, zdjęcie dziecka Paweł Szakiewicz i Martyna Szakiewicz widać ciążowy brzuszek
Paweł Szakiewicz, Martyna Szakiewicz zostali rodzicami
Mat. prasowe
Chłopiec czy dziewczynka?
1/6
Paweł Szakiewicz, Martyna Szakiewicz zostali rodzicami
Mat. prasowe

 

Niesamowite szczęście w życiu Pawła Szakiewicza i jego żony Martyny. Rolnik i jego żona właśnie pochwalili się, że zostali rodzicami. 

Paweł z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" pochwali się zdjęciem z dzieckiem i potwierdził to czego wszyscy się domyślali od jakiegoś czasu - że dziecko przyszło już na świat. 

 

Rodzicom serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Baby boom wśród rolników trwa. Żona uczestnika "Rolnik szuka żony" pokazała piękny ciążowy brzuszek!

 

Para wspólnie wychowuje synka Jasia z poprzedniego związku Martyny. Teraz jak zapowiedział rolnik czekają ich nowe obowiązki, ale jakże przyjemne.  

Zobacz także: To koniec miłości Jagody i Karola z "Rolnik szuka żony", a pamiętacie jak to się zaczęło? Zobaczcie historię tego niezwykłego związku

2/6
Paweł Szakiewicz został ojcem, zdjęcie dziecka
Facebook

 

Prawdopodobnie urodził im się chłopiec, ale para jeszcze tego nie potwierdziła. 

3/6
Paweł Szakiewicz z Rolnik szuka żony ożenił się. Zdjęcia z wesela, szczegóły

 

Martyna i Paweł Szakiewiczowie pobrali się w czerwcu 2016 roku. 

4/6
Paweł Szakiewicz został ojcem, zdjęcie dziecka
Facebook

 

Przypomnijmy, ze Paweł Szakiewicz wziął udział w pierwszej edycji "Rolnik szuka żony". Po programie związał się z Natalią, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. 

5/6
Paweł Szakiewicz i Martyna Szakiewicz widać ciążowy brzuszek
Facebook

 

Paweł Szakiewicz zakochał się w sąsiadce, Martynie. Jak mówił rolnik, widywał ją wcześniej, ale myślał, że jest zajęta. Potem okazało się, że Martyna została sama z dzieckiem. Postanowił spróbować. Martyna jest z wykształcenia psychologiem. 

6/6
Martyna i Paweł Szakiewiczowie

 

Paweł Szakiewicz i jego żona Martyna to po Agnieszce i Robercie Filochowskich oraz Grześku i Ani Bardowskich trzecia para z show, która zdecydowała się na ślub i już ma dziecko.