Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z dzieciństwa.jpg
Instagram

"Rolnik szuka żony": Natalia zdradziła płeć dziecka. Wiemy, jakie imiona rozważa!

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z dzieciństwa.jpg
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" spodziewa się pierwszego dziecka! W święta Bożego Narodzenia uczestniczka hitowego programu TVP opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z brzuszkiem, a teraz zdecydowała się zdradzić płeć dziecka. Już wiadomo, że będzie to chłopiec! A jakie imię Natalia wybrała dla dziecka? Tu pojawiły się dwie propozycje! 

Natalia z "Rolnik szuka żony" prosi Internautów o pomoc w wyborze imienia!

Natalia Niemiec w szóstej edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Sławomira. Ostatecznie jednak to nie ją wybrał rolnik, ale Martę. Niestety para rozstała się. Po programie Natalia często publikowała zdjęcia z innymi uczestniczkami programu, z którymi się zaprzyjaźniła, a Ilona była obecna nawet na jej ślubie w lipcu.

Aktualnie kandydatka Sławomira jest szczęśliwą mężatką i czeka na narodziny synka! Na Instagramie zdradziła, jakie imiona rozważa dla dziecka i okazuje się, że razem z mężem wybrali bardzo klasyczne propozycje. Wygląda na to, że decyzja nie jest łatwa i Natalia zapytała swoich obserwatorów, które imię powinna wybrać. Para zastanawia się między dwoma propozycjami: Jan lub Ignacy. Internauci pospieszyli z pomocą i kilku godzinach wyniki prezentują się następująco: Jan 47 %, a Ignacy 53%. 

Natalia zasugeruje się odpowiedziami Internautów? 

Zobacz także: Monika, była kandydatka Macieja "Rolnik szuka żony" zrobiła sesję zdjęciową partnerce rolnika z poprzedniej edycji! Zobaczcie efekty

Natalia Rolnik szuka żony zdradziła płeć i imię dziecka
Instagram

W święta Bożego Narodzenia Natalia opublikowała wspólne zdjęcie z mężem, na którym ciążowy brzuszek jest już bardzo widoczny.

 

Natalia w lipcu 2020 roku wzięła ślub. Na tej uroczystości pojawili się m.in. Ilona z Adrianem i Jakub Nowak z 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Natalia z Rolnik szuka żony wyszła za mąż
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44