Maciej i Monika z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Monika, była kandydatka Macieja "Rolnik szuka żony" zrobiła sesję zdjęciową partnerce rolnika z poprzedniej edycji! Zobaczcie efekty

Maciej i Monika z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Wiedzieliście, że Monika  "Rolnik szuka żony" zajmuje się fotografią? Okazuje się, że była kandydatka Macieja robi naprawdę piękne zdjęcia! Monika opublikowała na Instagramie kilka fotek, które zrobiła partnerce Seweryna z szóstej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki. Wiedzieliście, że Monika doskonale zna Seweryna i jego ukochaną, Magdalenę?

Monika pokazała zdjecia partnerki Seweryna

Fani "Rolnik szuka żony" już na początku emisji programu zauważyli, że jedna z kandydatek Macieja wystąpiła już kiedyś w hicie TVP. Okazało się wówczas, że Monika wspierała Seweryna z szóstej edycji show- przed kamerami pokazała się, kiedy bliscy rolnika mieli poznać jego wybrankę. Teraz okazuje się, że Monika bardzo polubiła Magdalenę, partnerkę Seweryna z którą poznał się jeszcze przed końcem emisji szóstego sezonu "Rolnik szuka żony". 

Monika opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z sesji zdjęciowej podczas której partnerka Seweryna wystąpiła w roli modelki. 

Zobaczcie, jakie zdjęcia robi Monika, była kandydatka Macieja z "Rolnik szuka żony"! Naszym zdaniem są naprawdę świetne, a partnerka Seweryna prezentuje się niczym zawodowa modelka! W sieci pojawiła się również fotka samej Moniki- zobaczcie, jak teraz wygląda.

Zobacz także: Odmieniona Ilona z "Rolnik szuka żony" w pięknym makijażu! Jej kosmetyczka pisze o... przygotowaniach do ważnego dnia! 

Monika pokazała zdjęcia z sesji fotograficznej z partnerką Seweryna.

 

W sieci pojawiła się również nowa fotka Moniki. Wygląda świetnie!

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47