Maciej i Monika z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

Monika, była kandydatka Macieja "Rolnik szuka żony" zrobiła sesję zdjęciową partnerce rolnika z poprzedniej edycji! Zobaczcie efekty

Monika, była kandydatka Macieja "Rolnik szuka żony" zrobiła sesję zdjęciową partnerce rolnika z poprzedniej edycji! Zobaczcie efekty

Wiedzieliście, że Monika  "Rolnik szuka żony" zajmuje się fotografią? Okazuje się, że była kandydatka Macieja robi naprawdę piękne zdjęcia! Monika opublikowała na Instagramie kilka fotek, które zrobiła partnerce Seweryna z szóstej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki. Wiedzieliście, że Monika doskonale zna Seweryna i jego ukochaną, Magdalenę?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Monika pokazała zdjecia partnerki Seweryna

Fani "Rolnik szuka żony" już na początku emisji programu zauważyli, że jedna z kandydatek Macieja wystąpiła już kiedyś w hicie TVP. Okazało się wówczas, że Monika wspierała Seweryna z szóstej edycji show- przed kamerami pokazała się, kiedy bliscy rolnika mieli poznać jego wybrankę. Teraz okazuje się, że Monika bardzo polubiła Magdalenę, partnerkę Seweryna z którą poznał się jeszcze przed końcem emisji szóstego sezonu "Rolnik szuka żony". 

Monika opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z sesji zdjęciowej podczas której partnerka Seweryna wystąpiła w roli modelki. 

Zobaczcie, jakie zdjęcia robi Monika, była kandydatka Macieja z "Rolnik szuka żony"! Naszym zdaniem są naprawdę świetne, a partnerka Seweryna prezentuje się niczym zawodowa modelka! W sieci pojawiła się również fotka samej Moniki- zobaczcie, jak teraz wygląda.

Zobacz także: Odmieniona Ilona z "Rolnik szuka żony" w pięknym makijażu! Jej kosmetyczka pisze o... przygotowaniach do ważnego dnia! 

Monika pokazała zdjęcia z sesji fotograficznej z partnerką Seweryna.

 

W sieci pojawiła się również nowa fotka Moniki. Wygląda świetnie!

 

 

 

Instagram / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Trudny QUIZ z „Rolnik szuka żony”! Co pamiętasz z tej edycji? Sprawdź się!

Finał siódmego sezonu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę, 13.12 o godzinie 21:15! Rolnicy i rolniczka, którzy brali udział w programie, spotkają się po kilku miesiącach i ostatecznie rozwieją wszelkie wątpliwości na temat ich związków. A pamiętacie co wydarzyło się do tej pory? Słynne teksty Józefa? Wiecie, o co się pokłóciły kandydatki Dawida?

Jeśli jesteście prawdziwymi fanami programu "Rolnik szuka żony" koniecznie rozwiążcie ten quiz. Sprawdźcie czy znacie odpowiedzi na wszystkie pytania. Gwarantujemy, że niektóre z nich Was zaskoczą!

Zobacz także: Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się wizytą św. Mikołaja. Nie uwierzycie, kto wystąpił w tej roli!

Finał siódmego sezonu " Rolnik szuka żony " już w niedzielę, 13.12 o godzinie 21:15! Rolnicy i rolniczka, którzy brali udział w programie, spotkają się po kilku miesiącach i ostatecznie rozwieją wszelkie wątpliwości na temat ich związków. A pamiętacie co wydarzyło się do tej pory? Słynne teksty Józefa? Wiecie, o co się pokłóciły kandydatki Dawida? Jeśli jesteście prawdziwymi fanami programu "Rolnik szuka żony" koniecznie rozwiążcie ten quiz. Sprawdźcie czy znacie odpowiedzi na wszystkie pytania. Gwarantujemy, że niektóre z nich Was zaskoczą! Zobacz także:   Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się wizytą św. Mikołaja. Nie uwierzycie, kto wystąpił w tej roli!

Najbardziej poruszające momenty w Rolnik szuka żony
TV-Show
Oto najbardziej poruszające momenty w "Rolnik szuka żony 7"! Co wzbudziło najwięcej emocji?
Oto najbardziej poruszające momenty w "Rolnik szuka żony 7"! Co wzbudziło najwięcej emocji?

Przed nami finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! W tej edycji show TVP 1 nie brakowało poruszających momentów, o których mówili wszyscy. Cała Polska martwiła się o Dawida, który rozpaczał po tym, jak zostawiła go Martyna. Józef wzruszył zaś wszystkich swoich wyznaniem o tym, że rodzina odwróciła się od niego, kiedy zdecydował się na udział w show.  A Wy który moment z całej siódmej edycji zapamiętacie najbardziej? Finał dziś o 21:15 w TVP 1! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Mateusz ocenia wygląd Magdy i jej nowy związek z Kubą: "7,5 na 10. Według mnie relacja tak nie wygląda

Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
"Rolnik szuka żony" 7: Maciej i Monika spotykali się przed przyjazdem na gospodarstwo? Mieszkają niedaleko siebie!
"Rolnik szuka żony" 7: Maciej i Monika spotykali się przed przyjazdem na gospodarstwo? Mieszkają niedaleko siebie!

Siódma edycja " Rolnik szuka żony " wzbudza ogromne emocje głównie za sprawą kilku uczestników. Chodzi oczywiście o Józefa, Mateusza i... Macieja. Okazuje się, że faworytką Macieja od momentu, kiedy przeczytał list - jest Monika. To na jej przyjazd rolnik najbardziej czekał, ale szybko okazało się, dziewczyna patrzy na pozostałe kandydatki z wyższością i niechętnie angażuje się we wspólne rozmowy. Już wcześniej czujne oko Internautów dostrzegło, że Monika jest prawdopodobnie znajomą Seweryna z szóstej edycji programu, a teraz okazuje się nauczycielka mieszka niedaleko Macieja. Na podstawie zachowania pary niektórzy Internauci uważają, że para spotykała się zanim Monika przyjechała do gospodarstwa rolnika! Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" 7 spotykali się przed przyjazdem nauczycielki na gospodarstwo? Maciej z "Rolnik szuka żony" wydaje się zauroczony Moniką. Jego zachowanie nie do końca jest pozytywnie oceniane przez widzów z racji tego, że zdaniem Internautów powinien zachować się fair w stosunku do swoich kandydatek i jeśli już jest zakochany w jednej z nich, nie powinien dawać nadziei pozostałym kobietom. To nie jedyny zarzut w stosunku do rolnika! Niektórzy Internauci w komentarzach na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku wprost piszą, że zachowanie Macieja i Moniki wskazuje na to, że mogli się spotykać zanim nauczycielka przyjechała do jego gospodarstwa. Okazuje się, że mieszkają oni ok. 30 km od siebie: Maciej pochodzi z Chlebna, a Monika ze Złotowa.  Mam wrażenie jakby z Monika się widział przed rozpoczęciem nagrań. Jakos tak pewna siebie i on w nią tez wpatrzony. Zbyt pewnie tam się czuje. Jak dla mnie on wyboru już dokonał. Ale może się mylę. tak myślę, że mogli spotkać się przed nagraniami już. Ten...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner