TV-Show

"Rolnik szuka żony": Monika retuszuje zdjęcie, które zrobiła partnerka Seweryna i... wcale jej się to nie podoba!

Co z tymi fotkami jest nie tak? Monika z Rolnik szuka żony przyjaźni się z dziewczyną Seweryna!

Monika z "Rolnik szuka żony" w programie była kandydatką Macieja. Jak wiadomo kobieta mieszka w pobliżu rolnika i już wcześniej Internauci odkryli, że zna również Seweryna z poprzedniej edycji, a nawet miała być na kolacji, na której Seweryn przedstawiał znajomym Marlenę. Teraz okazuje się, że faktycznie Monika przyjaźni się z obecną kandydatką Seweryna i nawet urządzają sobie wspólne sesje. Co więcej kandydatka Macieja przyznała się, że retuszuje swoje zdjęcia, ale... nie do końca jej się to podoba!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Monika z "Rolnik szuka żony" retuszuje swoje zdjęcia i sama tłumaczy się z ich przerabiania

Monika z "Rolnik szuka żony" po zakończeniu siódmej edycji zdecydowała się na Q&A ze swoimi obserwatorami na Instagramie, gdzie zdradziła, że nadal ma kontakt z Maciejem i pozostałymi kandydatkami rolnika. Potem na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych i teraz wróciła, pokazując wspólne zdjęcie z Iloną, która zadebiutowała na Instagramie.

To jednak nie wszystko! Okazuje się, że kandydatka Macieja ma doskonały kontakt z partnerką Seweryna i zorganizowały sobie sesję, którą pochwaliły się na Instagramie. Monika zdradziła też, że rozwija swoje umiejętności w obsłudze Photoshopa i sama przerabia swoje zdjęcie. Nie ukrywa jednak, że edycja i filtry sprawiają, że nie zawsze na fotografiach przypominamy siebie. Żartuje też, że zdjęcia, które po nas pozostaną, owszem są piękne, ale nie do końca pokazują, jak faktycznie wyglądamy. 

Wiecie lub nie wiecie to aktualnie rozwijam moje umiejętności w obsłudze Photoshopa. To zdjęcie jest tego efektem 😅 muszę Wam kiedyś pokazać przed i po 😅 dodatkowo siadł tu jeszcze filtr z insta 😁 wychodzi na to, że moja obróbka jednak nie do końca mi się podobała 🤔🧐
Po latach pozostaną po nas takie piękne zdjęcia a my przecież nie do końca tak wyglądamy 😝 - napisała na Instagramie Monika.

Fani "Rolnik szuka żony" mimo wątpliwości Moniki są zachwyceni efektami sesji, którą jak się okazuje zrobiła partnerka Seweryna. Wygląda na to, że kobiety przyjaźnią się i teraz nie zamierzają tego ukrywać. 

Ładnie mi wyszły te lamki w obiektywie 

Rewelacja😍

Piękne to zdjęcie 😊 Nieprawda, w telewizji też tak wyglądałaś.

Oczywiście czekamy na zdjęcie przed i po obróbce Photoshopa! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Monika, była kandydatka Macieja zaprzyjaźniła się ze swoja rywalką z programu! Oto jak imprezują

 

Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce
Instagram
Newsy
Niepokojące zdjęcie Diany z "Rolnik szuka żony". Skąd takie słowa?! 
Była uczestniczka programu TVP ma złamane serce?

Była uczestniczka programu TVP ma złamane serce? Diana z "Rolnik szuka żony" opublikowała na InstaStories niepokojące zdjęcie! Zaledwie kilka dni temu  pokazała melancholijny wpis, którym wspominała swój udział w show i opublikowała fragment książki "Moja dusza pachnie Tobą". Teraz była kandydatka Seweryna opublikowała niepokojący wpis, w którym sugeruje, że ma za sobą niespełnioną miłość...  Diana cierpi po rozstaniu? Diana była jedną z kandydatek Seweryna z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zrezygnowała jednak z udziału w show kiedy dowiedziała się, że rolnik utrzymywał kontakty z Marleną również poza programem. Diana w "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości, ale do dziś przyjaźni się z Natalią- kandydatką Sławomira. Dziś fani Diany mogą obserwować ją na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi fotkami. Była uczestniczka programu TVP do tej pory nie zdradzała, czy jest zakochana, jednak teraz opublikowała wpis, w którym sugeruje, że cierpi przez niespełnioną miłość! Diana pokazała, jak wznosi toast i napisała wprost: Za niespełnioną miłość. W sieci pojawiło się również zdjęcie wyraźnie zasmuconej Diany. Czy to oznacza, że cierpi po rozstaniu? Mamy nadzieję, że była kandydatka Seweryna szybko odnajdzie swoje szczęście i wkrótce pochwali się zdjęciem z ukochanym. Tego jej życzymy! Zobacz także:   Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała swoją łazienkę! "Jak z luksusowego hotelu" Diana pokazała niepokojące zdjęcie. Diana wzięła udział w ostatniej edycji programu "Rolnim szuka żony".  

Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
"Rolnik szuka żony" 7: Maciej i Monika spotykali się przed przyjazdem na gospodarstwo? Mieszkają niedaleko siebie!
"Rolnik szuka żony" 7: Maciej i Monika spotykali się przed przyjazdem na gospodarstwo? Mieszkają niedaleko siebie!

Siódma edycja " Rolnik szuka żony " wzbudza ogromne emocje głównie za sprawą kilku uczestników. Chodzi oczywiście o Józefa, Mateusza i... Macieja. Okazuje się, że faworytką Macieja od momentu, kiedy przeczytał list - jest Monika. To na jej przyjazd rolnik najbardziej czekał, ale szybko okazało się, dziewczyna patrzy na pozostałe kandydatki z wyższością i niechętnie angażuje się we wspólne rozmowy. Już wcześniej czujne oko Internautów dostrzegło, że Monika jest prawdopodobnie znajomą Seweryna z szóstej edycji programu, a teraz okazuje się nauczycielka mieszka niedaleko Macieja. Na podstawie zachowania pary niektórzy Internauci uważają, że para spotykała się zanim Monika przyjechała do gospodarstwa rolnika! Maciej i Monika z "Rolnik szuka żony" 7 spotykali się przed przyjazdem nauczycielki na gospodarstwo? Maciej z "Rolnik szuka żony" wydaje się zauroczony Moniką. Jego zachowanie nie do końca jest pozytywnie oceniane przez widzów z racji tego, że zdaniem Internautów powinien zachować się fair w stosunku do swoich kandydatek i jeśli już jest zakochany w jednej z nich, nie powinien dawać nadziei pozostałym kobietom. To nie jedyny zarzut w stosunku do rolnika! Niektórzy Internauci w komentarzach na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku wprost piszą, że zachowanie Macieja i Moniki wskazuje na to, że mogli się spotykać zanim nauczycielka przyjechała do jego gospodarstwa. Okazuje się, że mieszkają oni ok. 30 km od siebie: Maciej pochodzi z Chlebna, a Monika ze Złotowa.  Mam wrażenie jakby z Monika się widział przed rozpoczęciem nagrań. Jakos tak pewna siebie i on w nią tez wpatrzony. Zbyt pewnie tam się czuje. Jak dla mnie on wyboru już dokonał. Ale może się mylę. tak myślę, że mogli spotkać się przed nagraniami już. Ten...

Diana z "Rolnik szuka żony 6"
Instagram
Newsy
Diana z "Rolnik szuka żony" spotkała się z koleżankami z programu. Była z nimi Natalia? 
Czy Diana ma kontakt z uczestniczkami show Rolnik szuka żony?

Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania z koleżankami z programu. Piękna kandydatka Seweryna w hicie TVP nie znalazła miłości, ale poznała za to nowe koleżanki, z którymi do dziś utrzymuje kontakt. W miniony weekend na profilu Diany na Instagramie pojawiło się zdjęcie z jej spotkania z innymi uczestniczkami "Rolnik szuka żony". Czy na fotce jest również Natalia, z którą wydawało się, że Diana zaprzyjaźniła się najbardziej? Spotkanie uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" Do tej pory wydawało się, że Diana ma najlepsze relacje z Natalią. Po zakończeniu programu kandydatka Seweryna i kandydatka Sławomira zaprzyjaźniły się i często pokazywały w sieci fotki ze swoich spotkań. Niestety, ostatnio okazało się, że Diana nie była obecna na ślubie Natalii i jej partnera. Internauci zaczęli wówczas podejrzewać, że to już koniec przyjaźni Diany i Natalii.  (...) każdy wybiera inna drogę do szczęścia, a na każdego przychodzi odpowiedni czas, nie ma o co być zazdrosnym. Kontakt z Natalia mamy. Ona wie, że życzę jej i Maciejowi wszystkiego najlepszego😉- komentowała wówczas Diana.  Teraz Diana zdradziła, że w miniony weekend spotkała się z koleżankami z "Rolnik szuka żony". Na instagramie pojawiły się wspólne fotki Diany oraz kandydatek Adriana z szóstej edycji- Agaty i Wiolety. Na spotkanie zabrakło Natalii.  Jak internauci skomentowali fotki byłych uczestniczek hitu prowadzonego przez Martę Manowską? - Ślicznie wyglądacie dziewczyny - Słodko wyglądacie dziewczyny 😘😘😘❤❤❤ - Piękne💋💋💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹- komentują fani.  Zobaczcie zdjęcia ze spotkania Diany, Agaty i Wiolety! Zobacz także:   Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony"...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner