Rolnik szuka żony
Facebook

Krytyka Magdy po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Poszło o nowego partnera: "Taka wymagająca, a tu tak szybko..."

Rolnik szuka żony
Facebook

Internauci skrytykowali Magdę z "Rolnik szuka żony"! Widzowie ostro komentują zachowanie i wypowiedzi rolniczki, która w ostatnim odcinku programu zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Magdalena odezwała się do 28-letniego Kuby i jak sama przyznała, poczuła, że to może być ten jedyny. Co więcej, Magda zdradziła, że mężczyzna poznał już nawet jej rodziców! Jak komentują to fani "Rolnik szuka żony"?

Internauci o zachowaniu Magdy

Magda to jedyna rolniczka najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony". To właśnie ona otrzymała rekordową liczbę listów!

Na początku sezonu Marta Manowska zdradziła, że Magda otrzymała aż 386 listów, a do tej pory rekord wynosił 220. Jak już wiemy do swojego domu rolniczka mogła zaprosić jedynie trzech kandydatów i byli to: Mateusz, Paweł i Adam. Niestety, żaden z mężczyzn nie skradł serca Magdy - Mateusz wróćił do domu już po kilku dniach na gospodarstwie, a Paweł i Adam w dniu decyzji dowiedzieli się, że nie wybiera żadnego z nich. 

Co ciekawe, w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się, że w życiu Magdy pojawił się nowy mężczyzna! Rolniczka zdradziła, że 28-letni Kuba również napisał do niej list jednak ze względu na obowiązki nie mógł przyjechać na nagrania programu. Teraz Magda odezwała się do niego i umówiła na spotkanie.

Kuba również jest rolnikiem i jak zaznaczył, chciałby, żeby jego partnerka zamieszkała u niego! Magda przed kamerą przyznała, że może wyprowadzić się z domu i zamieszkać u Dawida. 

Czuję na razie, że to jest ten, bo wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie jak powinno być i chyba to jest ten którego szukałam. Myślę, że będzie taka możliwość, żebym ja tam poszła, bo on też ma gospodarstwo i będę mogła się zajmować tym, co kocham - zadeklarowała przed kamerami.

Magda przyznała, że poczuła "motylki w brzuchu", a Kuba może być tym jedynym. Słowa rolniczki wywołały  jednak burzę na Facebooku. Internauci ostro ją krytykują!

- Chciała do siebie ściągnąć potencjalnego partnera do swojego gospodarstwa a tutaj poznała znienacka i już jest gotowa przeprowadzić się....coś tu jest nie tak.\
- No już??? To ten??? I żaden inny??? Pani taka wymagająca a tu tak szybko, no no.
- Oburzyła się jak jeden dał jej całusa w policzek a już w kolejnym odcinku będzie się całować z nowym Kubusiem... Hahahah nigdy nie zrozumiem kobiet 🤣🤣🤣

Ale pozostali fani cały czas mocno kibicują Magdzie i bronią ją przed atakami internautów. 

- No i dobrze....wybrała kogo chciała ...jej życie....
- Powodzenia Madziu!! ☺️
- Magdaleno ,tak jak myślałam.Życzę powodzenia i super relacji ❤️❤️❤️- piszą fani.

A Wy co sądzicie o wyborze Magdy? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł poznał rodzinę Marty! "Miałem wrażenie, że Marta się mniej cieszy na mój widok"

Magda zdradziła, że jest już po randce z mężczyzną, który napisał do niej list, ale nie mógł przyjechać na nagrania programu.

Internauci nie są zachwyceni wyznaniem rolniczki.

Magda z "Rolnik szuka żony" zakochała się w Dawidzie?
Mat. prasowe "Rolnik szuka żony"

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09