Rolnik szuka żony 1, Katarzyna Gucwa bierze ślub Rolnik szuka żony 1, Katarzyna Gucwa bierze ślub Rolnik szuka żony 1, Katarzyna Gucwa bierze ślub Paweł Szakiewicz z Natalią Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" pokazał swoją żonę!
Rolnik szuka żony 1, Katarzyna Gucwa bierze ślub
Facebook
Gratulacje!
1/5
Rolnik szuka żony 1, Katarzyna Gucwa bierze ślub
Facebook

 

Pamiętacie Katarzynę Gucwałę? Śliczna blondynka z Oławy? dziewczyna walczyła o serce rolnika Pawła Szakiewicza w pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Adam Kraśko poinformował, że Gucwał w lipcu tego roku bierze ślub! 

Mam zaproszenie na ślub i wesele do jednej z uczestniczek "Rolnika". Chodzi o Kasię Gucwę, która gościła w gospodarstwie Pawła Szakiewicza. Kasia to przesympatyczna osoba i super dziewczyna. Zazdroszczę jej przyszłemu mężowi - powiedział Kraśko "Fakt24".

 

Co ciekawe, Kasia to, że jest w związku poinformowała na Facebooku w lipcu zeszłego roku, a już rok potem stanie na ślubnym kobiercu. 

Przypomnijmy, że Kasia i Natalia w 2014 roku walczyły o serce Pawła Szakiewicza w "Rolnik szuka żony". Ostatecznie rolnik wybrał Natalię. Jednak pół roku po show - para się rozstała i nie było oczekiwanego ślubu. Paweł Szakiewicz zakochał się w swojej sąsiadce Martynie i w czerwcu 2016 roku wziął z nią ślub. Kilka dni temu urodziło im się pierwsze dziecko. 

Teraz czas na Kasię Gucwał i jej szczęście. Serdecznie gratulujemy!

A co robi Kasia po programie?

Zobacz także: Żona Pawła z "Rolnik szuka żony" opowiedziała, w jakich warunkach urodziła. Zatrważające!

2/5
Rolnik szuka żony 1, Katarzyna Gucwa bierze ślub
Facebook

 

Dziś studiuje podyplomowo bezpieczeństwo i higienę pracy. Chciałaby prowadzić szkolenia. Miała na studiach praktyki w szkole i przedszkolu, widzi się w roli nauczyciela. Do tego jestem przebojowa, otwarta, spełniłabym się w tym - powiedziała Gucwał w jednym z wywiadów. 

 

Odkryła też w sobie pasję do pisania. Na razie do szuflady, choć w planach jest książka.

 

Czy było jej żal, że Paweł jej nie wybrał w programie?
 

3/5
Rolnik szuka żony 1, Katarzyna Gucwa bierze ślub
Facebook

 

– Myślałam, że gorzej to zniosę. Było mi przykro, ale z drugiej strony poczułam ulgę, że już wiem, na czym stoję. Wcześniej cały czas była ta niepewność: albo ona, albo ja - powiedziała Kasia. 

Podobno ma nadal kontakt z Pawłem. czy zaprosi go na swój ślub?

4/5
Paweł Szakiewicz z Natalią

 

Natalia i Paweł stwierdzili po programie, że do siebie nie pasują i się rozstali. 

5/5
Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" pokazał swoją żonę!

 

Martyna Szakiewicz ma już dziecko z poprzedniego związku - synka Jasia. Ale szczęcie odnalazła u boku Pawła i niedawno  para powitała na świecie synka.