To chyba najdziwniejszy wątek 8. edycji "Rolnik szuka żony". Do dzisiejszego odcinka poznaliśmy decyzje wszystkich uczestników popularnego programu TVP. W jednym przypadku - Krzysztofa i Bogusi - oglądaliśmy nawet oficjalne oświadczyny i zaręczyny! Tylko jeden z bohaterów tego sezonu - Stanisław - ciągle nie podjął decyzji. Co więcej, wygląda, że jest od niej daleko. W ostatnim odcinku oglądaliśmy przedziwne sceny podczas grilla z kandydatkami!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Stanisław jednak nie mieszka w pałacu! Dlaczego przyjmował tam kandydatki?

"Rolnik szuka żony": Stanisław wciąż nie wybrał

W "Rolnik szuka żony" czas rozstrzygnięć. Krzysztof wybrał Bogusię, a nawet się jej oświadczył, Kamil jest z Asią, Kamila wskazała Adama, a Elżbieta Marka. I tylko Staszka wciąż widzimy z trzema kandydatkami. I nic nie mówi. Prawie...

26-latek z miejscowości Złotniki Wielkie zasłynął z początku dzięki pałacowi, w którym przyjął swoje kandydatki. Jednak z czasem widzowie bardziej zwracali uwagę na jego zachowanie. Jak komentują, nie jest specjalnie zainteresowany dziewczynami, i wydaje się przy nich nudzić. Najlepszym dowodem jest ostatni odcinek, w którym oglądaliśmy grilla urządzonego u Stanisława.

W przypadku innych rolników, którzy robili swoje imprezy wcześniej, była to okazja do poznania rodziny i przyjaciół. Jednak w tym przypadku Stanisław zapowiedział od razu:

Rodzice się nie pojawią, brat również, nie chcą brać w tym udziału. I ja to szanuję.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony" 8: Stanisław nie urządził spotkania dla rodziny! Miał ważny powód

Mat. promocyjne, TVP

Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że na imprezie atmosfera była grobowa. Dziewczyny siedziały cicho... upał, duszno. Staszek zaś stał i grillował w ciszy. Na tyle długo, że w końcu Teresa nie wytrzymała:

Chcę sprawdzić czy to naprawdę tak długo się piecze, czy po prostu nie chcesz do nas iść - wypaliła do chłopaka.

Nie to jest moja próba generalna - oświadczył tajemniczo.

A, to ok, to próbuj próbuj - uśmiechnęła się ironicznie.

Mat. promocyjne, TVP

Aleksandra, 28-latka z Rawy Mazowieckiej, w końcu nie wytrzymała:

Ja ma dosyć, już mam normalnie dosyć, psychicznie. Przez tą pogodę też, ale przez to, co się dzieje, już bym pojechała do domu - stwierdziła

Gdy Staszek siadł przy stole, nadal siedzieli w ciszy. W końcu zapytał z kim jutro zjedzą kolacje. Na co te odparły, że najpewniej zjedzą ją w drodze, same.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Stanisław nie patrzy w oczy podczas rozmowy? Po ostrej krytyce zareagował

Kogo wybierze Stanisław z "Rolnik szuka żony"?

Jak wyznał przed kamerą, tego jutra "troszeczkę się obawia".

Nie tylko dla dziewczyn jest to trudny czas. Nie wiem czy jest dla mnie trudniejszy, czy dla dziewczyn, myślę, że chyba bardziej trochę dla nich - stwierdził.

A kandydatki?

Fajnie by było kontynuować tę znajomość, no ale zobaczymy - stwierdziła Teresa.

Nadzieja zawsze jest, więc ja z cierpliwością zaczekam na decyzję. Jaka nie będzie to i tak i tak życzę mu szczęścia - mówiła Roksana.

Reklama

Do końca odcinka jednak jej nie poznaliśmy. W zwiastunie kolejnego Marta Manowska zapowiada kolejne emocje związane z wyborem. Słyszymy też Teresę, która myśli o przyszłości. Czyżby więc ona?

Mat. promocyjne, TVP
Reklama
Reklama
Reklama