Elżbieta zdecydowanie należy do uczestniczek, które wzbudziły największe emocje w widzach programu "Rolnik szuka żony". Fani produkcji z wypiekami na twarzy śledzili losy jej i Marka. Finalistka ósmej edycji show ostatecznie jednak podjęła bolesną decyzję o rozstaniu. Przyznała, że ich związek przetrwał zaledwie kilkanaście dni od momentu zakończenia nagrywania "Rolnika...". Choć nie chciała zdradzać intymnych szczegółów, podkreśliła, że spotkało ją bardzo duże rozczarowanie, a jej partner szybko zmienił się nie do poznania - niestety na gorsze.

Reklama

Jak się okazało po finale programu "Rolnik szuka żony" Elżbieta usłyszała bardzo przykre słowa z ust Marka. Były partner mocno uderzył w jej poczucie własnej wartości, sugerując, że powinna zastanowić się nad zabiegami medycyny estetycznej. Niedawno nasza reporterka odwiedziła uczestniczkę, by sprawdzić, jak od tego czasu zmieniło się jej życie i czy poradziła sobie z niemiłą uwagą.

"Rolnik szuka żony": Elżbieta o pewności siebie po komentarzu Marka

Elżbieta z rozczarowaniem przyznała, że Marek nie był tym samym mężczyzną, którego poznała podczas programu "Rolnik szuka żony". Uczestnik musiał bardzo się zmienić, skoro kobieta zdecydowała się z nim rozstać zaledwie dwa tygodnie po zakończeniu nagrywania show. Uczestniczka nie chciała zbyt wiele zdradzić, ale ujawniła, że oboje przeszli wiele żenujących momentów. W dodatku Marek pozwolił sobie na bardzo nieprzyjemną uwagę, dotyczącą jej wyglądu.

Mogę przytoczyć jeden przykład: "Ciało masz nastolatki a twarzy sobie zrób botoks" - powiedziała Elżbieta.

Wiedząc, jak bolesne mogą być takie komentarze i jak bardzo mogą uderzyć w poczucie własnej wartości, nasza reporterka postanowiła zapytać Elżbietę, czy zapomniała już o przykrych słowach. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" podkreśliła, że wygląd nie jest dla niej najważniejszy, ale rozmowa z Markiem została w jej głowie jeszcze przez jakiś czas.

Nie jestem za medycyną estetyczną. Uważam, że każda zmarszczka u mnie na twarzy to cierń z mojego życia i człowiek powinien umieć się starzeć z godnością. Co nie znaczy, że po tych dyskusjach z Markiem... - wyjaśniła.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Elżbieta nie wykluczała powrotu do Marka po finale! "Serce się wahało"

Zobacz także
Reklama

Elżbieta zdradziła, że od tego momentu czasem staje przed lustrem i zadaje sobie różne pytania. Szczegóły poznacie, oglądając nasz materiał wideo.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama