Elżbieta z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" niestety nie odnalazła miłości w programie. Choć obecnie robi sobie przerwę od relacji z mężczyznami, z optymizmem patrzy w przyszłość. W rozmowie z prezenterką Party.pl opowiada o swoich przemyśleniach na temat relacji z Markiem, zdradza czy nadal wierzy w miłość i czy żałuje dokonanego wyboru w kwestii partnera.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Ela o wyborze Marka zamiast Stasia. "Nie przeżyłabym tego co przeżyłam"

Ela z "Rolnik szuka żony" bardzo przeżyła rozstanie z Markiem. Ich relacja zapowiadała się naprawdę pięknie - padły wzruszające deklaracje, a nawet zamieszali ze sobą! Niestety, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Rolniczka spotkała się z przytykami ze strony partnera, między innymi na temat swojego wyglądu! To wszystko przelało czarę goryczy. Marek liczył jeszcze na drugą szansę, ale Elżbieta podjęła decyzję o definitywnym zakończeniu związku. Jak z perspektywy czasu kobieta patrzy na tę relację?

Myślę, że jak byłby program jeszcze raz, to nie przeżyłabym tego, co przeżyłam - zdradza reporterce Party.pl

Reklama

Czy Elżbieta żałuje dokonanego wyboru? Czy gdyby mogła cofnąć się w czasie, wybrałaby Stanisława? Odpowiedzi na te pytania dowiecie się z naszego wideo!

Facebook
Reklama
Reklama
Reklama