Kamil, uczestnik "Rolnik szuka żony 8"
Mat. promocyjne/TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony 8": Kamil pod wrażeniem Justyny! "Skromna, malutka, a potworem przyjechała"

Nie mówi zbyt dużo, nie jest entuzjastką szybkiego małżeństwa, woli na razie szybkie samochody. Ale to chyba ona zrobiła największe wrażenie na Kamilu z "Rolnik szuka żony".

Uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony" mają okazję bliżej poznać kandydatów wybranych po randkach. Przez 5 dni będą mieszkać razem, w gospodarstwach rolników. Jak wypadnie ten ważny test? Na razie, w 4. odcinku show TVP widzieliśmy powitanie zaproszonych gości i pierwszy spędzony wspólnie dzień. Rozmowy, gesty, spojrzenia. Co można po nich wywnioskować? 

Po Kamilu widać było, że pierwsze wrażenie jest ważne. Szczególnie, gdy robił je mocarny amerykański samochód, a za jego kierownicą niewielka, ale charakterna dziewczyna - Justyna. Czy to właśnie amerykańska stylówka będzie kluczem do serca uczestnika? Na razie chłopak wygląda na zachwyconego.

Zobacz także"Rolnik szuka żony": Kamila komentuje swój wybór. Żałuje?

"Rolnik szuka żony": Kamila żałuje udziału w programie?! Zdradziła prawdę przed naszą kamerą!

Kandydatki Kamila z "Rolnik szuka żony" zamieszkały w jego gospodarstwie

Kamil, 23-letni ledwie uczestnik "Rolnik szuka żony" zaprosił do swojego gospodarstwa Izę, Asię i Justynę. I nie mógł się doczekać ich przyjazdu. Pierwsza uczestniczka, Iza czekała na przystanku. Jak mówiła, w Kamilu ujęły ją jego oczy. Pełna energii młodziutka kandydatka miała prezenty dla wszystkich. Z ogromnym entuzjazmem przywitała się z mamą Kamila, jego psem, a potem od razu zaczęła wymieniać nazwy rolniczych sprzętów. Zresztą entuzjastycznie podchodzi do wszystkiego, nawet wspólnego pokóju z resztą dziewczyn.

- Chyba się nie pozabijamy - mówiła. 

Natychmiast zachwyciła się też stojącym na regale zdjęciem chłopaka z dzieciństwa. 

Mat. promocyjne/TVP

Choć Kamil najbardziej czekał na Justynę, jako druga przyjechała Asia. Jak wyznała, jechała 9 godzin. 

Przystojny, biała koszula robi swoje - mówiła.

Asia wygląda bardzo ładnie, był efekt wow - zachwycił się rolnik.

W prezencie przywiozła mu zabawkowy traktor. Zadeklarowała też zdecydowanie:

Znam stawkę i chcę o nią walczyć.

W końcu Kamil doczekał się i... usłyszał na drodze ryk wielkiego silnika muskularnego Dodge'a Challengera. Amerykańskie auto po chwili zaparkowało na podwórku i wysiadła z niego niewysoka dziewczyna w kowbojkach.

Justyna, Kandydatka Kamila z
Mat. promocyjne/TVP

 

Jechałam 360 km, około, i myślę na razie warto. Kamil jest w moim typie, wygląd. I wydaje się być osobą o dobrym sercu, co jest najważniejsze - mówiła dość oszczędnie Justyna.

Kamil nie krył zaskoczenia.

Dziewczyna, skromna taka, malutka, a potworem takim przyjechała. Tak, że zrobiła pozytywne wrażenie. Samochód amerykański i amerykańska dziewczyna w środku. Buty kowbojki, wszystko na miejscu pod względem stylu. Fajnie to wyglądało.

Mat. promocyjne/TVP

Czy konkurentki obawiają się małomównej rockowej Justyny?

Myślę, że sam wygląd nie jest jakimś zagrożeniem. Ważne jest to, co ma się w środku - mówiła Asia.

Potem chłopak postanowił oprowadzić je po gospodarstwie. Zwierzęta zachwyciły mocno entuzjastyczną Izę i Asię, a Justyna... wyznała, że nie przepada za królikami.

Justyna, kandydatka Kamila z "Rolnika" nie spieszy się z rodziną i dziećmi

Potem przyszedł czas na poważniejsze rozmowy, o rodzinie, dzieciach... Dziewczyny oczywiście są bardzo na tak. No, poza Justyną, której wcale się do tego nie spieszy. Jak mówi, to by mogło zająć kilka, a nawet kilkanaście lat. Ona jedyna też wypowiadała się bez przesadnego entuzjazmu o gospodarstwie. Stwierdziła, że u niej jest podobnie.

Kandydatki Kamila z
Mat. promocyjne/TVP

Wszystko to zdaje się kompletnie nie przeszkadzać Kamilowi. Chyba mu nawet pasuje, bo nawet deklaracja o rodzinie go nie zniechęciła.

Byłem zaskoczony, bo to trochę długo. Ale jakby między nami coś było, to by ten czas mógł się skrócić - stwierdził.

Myślicie, że ten związek miałby jakąś szansę? Czy tajemnicza Justyna jest odpowiednią kandydatką dla rolnika?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Internauci porównują jedną z kandydatek Stanisława do Anny Bardowskiej! Podobne?

Justyna, Kandydatka Kamila z
Mat. promocyjne/TVP

Rolnik szuka żony: Justyna nie odnajduje się na gospodarstwie
Screen/TVP ROLNIK SZUKA ŻONY
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Justyna nie odnajduje się na gospodarstwie Kamila! "Trochę mnie to zabolało"
Faworytka Kamila z 8. edycji "Rolnik szuka żony" wróci do domu? Wygląda na to, że nie kręci ją wiejskie życie. Co na to młody rolnik?

W minionym odcinku "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć, jak kandydaci spisują się w pracy na gospodarstwie. Kandydatki Kamila z ochotą wykonywały poszczególne zadania - z wyjątkiem Justyny, która od samego rana była w kiepskim nastroju. Nie ukrywała, że ciężko jest jej się odnaleźć w takim wiejskim życiu i chyba straciła do wszystkiego zapał. Co na to Kamil? Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Kandydaci kandydatki ruszyli do pracy: "My mamy z metra płacone?" "Rolnik szuka żony": Justyna nie radzi sobie na gospodarstwie 23-letni Kamil z 8. edycji "Rolnik szuka żony" , to skromny, miły i pełen optymizmu rolnik, któremu do pełni szczęścia brakuje partnerki u boku i w niedalekiej przyszłości, dzieci. Chłopak na swoje gospodarstwo zaprosił trzy młode kobiety - są nimi Iza, Asia oraz Justyna. Nie dało się nie zauważyć, że to właśnie Justyna najbardziej wpadła mu w oko . Dodatkowo dziewczyna zaimponowała rolnikowi swoim stylem, w jakim przyjechała na jego gospodarstwo. Amerykański, potężny samochód, a w środku skromna, cicha, drobniutka dziewczyna w kowbojkach.  - Dziewczyna, skromna taka, malutka, a potworem takim przyjechała. Tak, że zrobiła pozytywne wrażenie. Samochód amerykański i amerykańska dziewczyna w środku. Buty kowbojki, wszystko na miejscu pod względem stylu. Fajnie to wyglądało - mówił Kamil. Zobacz także:  Jessica była jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd "Rolnik szuka żony". Co dziś robi? W minionym odcinku programu "Rolnik szuka żony" mogliśmy zobaczyć, jak kandydatki Kamila radzą sobie podczas pracy na gospodarstwie. Iza i Asia nie miały żadnych problemów - chętnie pomagały przy obrządku krów i były bardzo zadowolone. Inaczej było...

Justyna o zaręczynach Kamila i Joanny w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Tak mieszka Justyna, była kandydatka Kamila! Tylko spójrzcie na te wnętrza
Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia, a my patrzymy, jak mieszka. Spójrzcie na zdjęcia Justyny, byłej kandydatki Kamila!

Justyna to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych uczestniczek ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". W programie walczyła o serce Kamila, który od samego początku nie ukrywał, że to właśnie ona zrobiła na nim największe wrażenie. Jak już wiemy, rolnik zaprosił Justynę do swojego domu, ale dość szybko okazało się, że kobieta nie czuje się dobrze na jego gospodarstwie. Faworytka Kamila zrezygnowała z dalszego udziału w programie i wróciła do swojego domu. A jak mieszka Justyna? Spójrzcie na te zdjęcia! Dom Justyny z "Rolnik szuka żony" Udział Justyny w "Rolnik szuka żony" wywołał ogromne emocje wśród fanów programu. Widzowie z pewnością doskonale pamiętają jej stylowy samochód, którym przyjechała do domu Kamila. Kandydatka rolnika pochwaliła się amerykańskim sportowym wozem marki Dodge Challenger. Czy równie stylowe jest mieszkanie Justyny? Była kandydatka Kamila chętnie publikuje w sieci zdjęcia i nagrania, na których możemy zobaczyć wnętrza jej domu.  Ostatnio Justyna pokazała fotkę z urodzinowego przyjęcia. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" z okazji swoich 26. urodzin urządziła małą imprezę w domu.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony" 8: Internauta zapytał Justynę o jej samochód. Jest jest własnością? Odpowiedziała! Na zdjęciu opublikowanym w sieci możemy zobaczyć, jak wyglądają wnętrza jej domu. Drewniana podłoga. jasne ściany i dość ciemne meble prezentują się bardzo stylowo.  W sieci pojawiło się również zdjęcie, które najwyraźniej Justyna pozuje we własnym pokoju. Widać, że w pomieszczeniu królują szarość i biel.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 8": Justyna o swoim odejściu z programu. Zdradziła, jaki naprawdę jest Kamil...

"Rolnik szuka żony": Asia zgodziła się zostać dziewczyną Kamila
Mat. promocyjne, TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Wzruszony Kamil pyta Asię... "Oficjalnie!" Mówi o ślubie i weselu!
W "Rolnik szuka żony" 8 przyszedł czas rozstrzygnięć i ważnych deklaracji! Kamil odbył bardzo poważną rozmowę z Joanną.

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" poznaliśmy decyzje uczestników. W przypadku dwóch z nich - Krzysztofa i Kamila, wybór znaliśmy już wcześniej. Obaj w poprzednich odcinkach pożegnali po dwie kandydatki, pozostawiając te jedną, jedyną... W przypadku Kamila, pierwsza z nich - Justyna, która wydawała się na początku jego faworytką, wyjechała sama. Drugą Izę postanowił pożegnać sam, nie chcąc robić jej nadziei. Choć wybór był już dokonany, w ostatnim odcinku byliśmy świadkami pięknej i ważnej sceny z udziałem Kamila i jego wybranki, Asi. Jak mu poszło? Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Asia i Kamil wezmą ślub?! Fanka: "Już szykuje się weselisko" "Rolnik szuka żony": Kamil poprosił Asię, by była jego dziewczyną Kamil, najmłodszy z uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony" , szybko zdobył serca widzów popularnego programu TVP. Mimo ledwie 23 lat, okazał się szczery, delikatny i wrażliwy, oraz bardzo dojrzały. Nawet w trudnych momentach potrafił zachować się w taktowny sposób - tak jak wówczas, gdy postanowił pożegnać bardzo emocjonalnie reagującą Izę.  Wybranką chłopaka została Joanna, 22-latka z Gębic. Zaproponował, by pobyła jeszcze trochę w jego gospodarstwie.  Na pewno tutaj zostaję, chociaż jeszcze tą jedną noc dzisiaj. Później będę musiała wrócić do pracy. Ale będę myśleć, żeby tu być. Miejmy nadzieję, że tego czasu będzie coraz więcej - mówiła na początku odcinka. A Kamil dodawał:  Dziś z rana jak się dogadywaliśmy to jak stare małżeństwo.  Gdy przyszła Marta Manowska Kamil wyznał, że sam nie przypuszczał, że tak się sytuacja potoczy. Przyznał, że Justyna była jego faworytką. Gdy wyjechała na początku czuł...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik