Uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony" mają okazję bliżej poznać kandydatów wybranych po randkach. Przez 5 dni będą mieszkać razem, w gospodarstwach rolników. Jak wypadnie ten ważny test? Na razie, w 4. odcinku show TVP widzieliśmy powitanie zaproszonych gości i pierwszy spędzony wspólnie dzień. Rozmowy, gesty, spojrzenia. Co można po nich wywnioskować?

Reklama

Po Kamilu widać było, że pierwsze wrażenie jest ważne. Szczególnie, gdy robił je mocarny amerykański samochód, a za jego kierownicą niewielka, ale charakterna dziewczyna - Justyna. Czy to właśnie amerykańska stylówka będzie kluczem do serca uczestnika? Na razie chłopak wygląda na zachwyconego.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila komentuje swój wybór. Żałuje?

Kandydatki Kamila z "Rolnik szuka żony" zamieszkały w jego gospodarstwie

Kamil, 23-letni ledwie uczestnik "Rolnik szuka żony" zaprosił do swojego gospodarstwa Izę, Asię i Justynę. I nie mógł się doczekać ich przyjazdu. Pierwsza uczestniczka, Iza czekała na przystanku. Jak mówiła, w Kamilu ujęły ją jego oczy. Pełna energii młodziutka kandydatka miała prezenty dla wszystkich. Z ogromnym entuzjazmem przywitała się z mamą Kamila, jego psem, a potem od razu zaczęła wymieniać nazwy rolniczych sprzętów. Zresztą entuzjastycznie podchodzi do wszystkiego, nawet wspólnego pokóju z resztą dziewczyn.

- Chyba się nie pozabijamy - mówiła.

Natychmiast zachwyciła się też stojącym na regale zdjęciem chłopaka z dzieciństwa.

Zobacz także
Mat. promocyjne/TVP

Choć Kamil najbardziej czekał na Justynę, jako druga przyjechała Asia. Jak wyznała, jechała 9 godzin.

Przystojny, biała koszula robi swoje - mówiła.

Asia wygląda bardzo ładnie, był efekt wow - zachwycił się rolnik.

W prezencie przywiozła mu zabawkowy traktor. Zadeklarowała też zdecydowanie:

Znam stawkę i chcę o nią walczyć.

W końcu Kamil doczekał się i... usłyszał na drodze ryk wielkiego silnika muskularnego Dodge'a Challengera. Amerykańskie auto po chwili zaparkowało na podwórku i wysiadła z niego niewysoka dziewczyna w kowbojkach.

Mat. promocyjne/TVP

Jechałam 360 km, około, i myślę na razie warto. Kamil jest w moim typie, wygląd. I wydaje się być osobą o dobrym sercu, co jest najważniejsze - mówiła dość oszczędnie Justyna.

Kamil nie krył zaskoczenia.

Dziewczyna, skromna taka, malutka, a potworem takim przyjechała. Tak, że zrobiła pozytywne wrażenie. Samochód amerykański i amerykańska dziewczyna w środku. Buty kowbojki, wszystko na miejscu pod względem stylu. Fajnie to wyglądało.

Mat. promocyjne/TVP

Czy konkurentki obawiają się małomównej rockowej Justyny?

Myślę, że sam wygląd nie jest jakimś zagrożeniem. Ważne jest to, co ma się w środku - mówiła Asia.

Potem chłopak postanowił oprowadzić je po gospodarstwie. Zwierzęta zachwyciły mocno entuzjastyczną Izę i Asię, a Justyna... wyznała, że nie przepada za królikami.

Justyna, kandydatka Kamila z "Rolnika" nie spieszy się z rodziną i dziećmi

Potem przyszedł czas na poważniejsze rozmowy, o rodzinie, dzieciach... Dziewczyny oczywiście są bardzo na tak. No, poza Justyną, której wcale się do tego nie spieszy. Jak mówi, to by mogło zająć kilka, a nawet kilkanaście lat. Ona jedyna też wypowiadała się bez przesadnego entuzjazmu o gospodarstwie. Stwierdziła, że u niej jest podobnie.

Mat. promocyjne/TVP

Wszystko to zdaje się kompletnie nie przeszkadzać Kamilowi. Chyba mu nawet pasuje, bo nawet deklaracja o rodzinie go nie zniechęciła.

Byłem zaskoczony, bo to trochę długo. Ale jakby między nami coś było, to by ten czas mógł się skrócić - stwierdził.

Myślicie, że ten związek miałby jakąś szansę? Czy tajemnicza Justyna jest odpowiednią kandydatką dla rolnika?

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Internauci porównują jedną z kandydatek Stanisława do Anny Bardowskiej! Podobne?

Mat. promocyjne/TVP
Reklama
Reklama
Reklama