Rolnicy w 8. edycji "Rolnik szuka żony" wybrali już kandydatki, które zaproszą do swoich gospodarstw i okazało się, że ich wybory były dość oczywiste dla fanów. Stanisław zdecydował się zaprosić Teresę, Roksanę i Aleksandrę. Jedna z kandydatek rolnika zwróciła uwagę internautów i pojawiły się zaskakujące porównania do Anny Bardowskiej z 2. edycji "Rolnik szuka żony". Czy Teresa i Stanisław powtórzą historię Anny i Grzegorza Bardowskich?

Reklama

Kandydatka Stanisława z "Rolnik szuka żony" porównywana do Anny Bardowskiej. O co chodzi?

Stanisław z "Rolnik szuka żony" jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 8. edycji. Mężczyzna, który początkowo deklarował, że chce znaleźć miłość w hicie Telewizji Polskiej nie wykazuje zbyt dużego zainteresowania swoimi kandydatkami. W sieci pojawiają się spekulacje, że Stanisław już kogoś poznał i dlatego nie chce się angażować, a tymczasem serca widzów zdobyła jedna z kobiet, które zaprosił do swojego gospodarstwa. Chodzi oczywiście o Teresę! Młoda dziewczyna o delikatnej urodzie od razu wzbudziła zainteresowanie internautów i pojawiły się zaskakujące porównania.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Uczestnik jednym zdaniem zaimponował Kamili! Jest faworytem!

Internauci są zachwyceni jedną z kandydatek Stanisława i piszą wprost, że piękna brunetka z uroczym uśmiechem przypomina Annę Bardowską z 2. edycji, która znalazła miłość w programie i dziś jest szczęśliwą żoną Grzegorza Bardowskiego i mamą dwójki dzieci: Liwii i Janka.

Tereska miła i ciepła jak Ania Bard owska.

Tereska przypomina mi Anię Bardowska

Stanisław z 8. edycji "Rolnik szuka żony" już od pierwszego odcinka wzbudza mieszane uczucia wśród widzów. Najpierw był bardzo wybredny podczas czytania listów, a teraz nie wyraża zainteresowania żadną z kandydatek. Niektórzy widzowie piszą wprost, że mężczyzna chce jedynie przetrwać ten program i nie wybierze żadnej z kandydatek:

Zobacz także

Koniec konców i tak żadnej nie wybierze….

On ewidentnie chce tylko przetrwac program….

Szkoda tylko tych dziewczyn..pan kapryśny..ale zobaczymy dalej.

mat. prasowe

Wygląda na to, że największa rywalizacja o serce Stanisława w 8. edycji "Rolnik szuka żony" będzie między Teresą a Roksaną. Jak sądzicie, którą z kobiet rolnik zaprosi na wyjazdową randkę?

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama