Emil z "Rolnik szuka żony 8"  w czarnej kurtce
mat. prasowe TVP

"Rolnik szuka żony 8": Emil znów w programie! Dopiero teraz opowiedział o swoim dramacie

Emil z "Rolnik szuka żony 8"  w czarnej kurtce
mat. prasowe TVP

W pilotażowym odcinku ósmej serii "Rolnik szuka żony" poznaliśmy Emila, którego widzowie na pewno kojarzą z poprzedniej edycji, gdzie starał się o serce Magdy Bator. Nie udało mu się podbić serca dziewczyny (która wkrótce zostanie mamą), ale mężczyzna nie poddał się i znów szuka miłości na całe życie. Co powiedział w swojej wizytówce? Dopiero teraz podzielił się widzami z dramatem, który przeżył tuż po ślubie! 

Emil z "Rolnik szuka żony 8": "Chciałbym mieć swoją rodzinę, ale nie za wszelką cenę"

Emil ma 31 lat, pochodzi z Mazur i zajmuje się hodowlą krów mlecznych, uprawą kukurydzy, posiada także własną pasiekę. Jest człowiekiem wielu pasji – jeździ na motorze, rolkach, aktywnie działa także w zespole ludowym – tańczy i śpiewa. Życie nie było dla niego łaskawe - dwa lata temu rozwiódł się, rok po ślubie został zdradzony:

Byłem w związku niespełna 8 lat, po 7. wzięliśmy ślub, niecały rok po ślubie zostałem zdradzony i wszystko się rozpadło. Chciałbym mieć swoją rodziną, ale nie za wszelką cenę. To musi być właściwa osoba na właściwym miejscu. 

Szczerze przyznał, żę zamknął tamten etap. Czy wraca myślami do przeszłości?

Blizny zostają, ale tak to nie, bo można albo roztrząsać, przeżywać, albo iść przed siebie i zmienić się dla tej właściwej, szczerej osoby.

Jest szczery, nie znosi obłudy i niedojrzałości. Szuka kogoś, kto pokocha wieś, kobiety, która będzie jego przyjaciółką, matką jego dzieci, z którą będzie mógł obejrzeć dobry film, ale także sprzeczać się i godzić. Wolałby, żeby nie pisały do niego kobiety z dziećmi, gdyż sam chce być ojcem:

Z wyglądu to tylko szczupła, niepaląca, uśmiechnięta. [...] Wolałbym, żeby nie pisały do mnie osoby, które mają dzieci. Wolałbym uczyć się ojcostwa na swoich dzieciach. 

Chcesz napisać list do Emila? Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem EMIL.

Zobacz także: Historia miłości Magdaleny i Jakuba z "Rolnik szuka żony". Dziś spodziewają się dziecka, ale ich początki nie były łatwe. Pamiętacie?

Emil z "Rolnik szuka żony 8"  w czarnej kurtce
mat. prasowe TVP

Czy Emil znajdzie miłość w show?

Emil z "Rolnik szuka żony 8"  w czarnej kurtce
mat. prasowe TVP

Jego wielką pasją są zwierzęta!

Emil z "Rolnik szuka żony 8" z krową
mat. prasowe TVP

Trzymacie za niego kciuki?

Emil z "Rolnik szuka żony 8"  w czarnej kurtce
mat. prasowe TVP

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03