Rolnik Szuka Żony - kiedy kolejny odcinek?

"Rolnik szuka żony 7": Kiedy kolejny odcinek show TVP 1? Znamy datę emisji

Rolnik Szuka Żony - kiedy kolejny odcinek?

Niedziela bez "Rolnik szuka żony"! Dla fanów hitowego show TVP 1 nie mamy dobrych wiadomości. W tym tygodniu nie zobaczymy kolejnego odcinka programu. Dlaczego? Na kiedy została przeniesiona emisja show? Poznajcie szczegóły!

"Rolnik szuka żony 7" - kiedy emisja nowego odcinka?

Zmiany w programie telewizyjnym są częste, najczęściej związane są one z transmisją ważnych meczów. I tak też jest tym razem - w niedzielę, zamiast "Rolnik szuka żony", widzowie TVP 1 o godzinie 20:35 zobaczą mecz Polska-Włochy, w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Narodów. Tuż przed serial "Ludzie i bogowie". Emisja nowego, piątego odcinka "Rolnika..." została przeniesiona na przyszły tydzień, czyli 18 października. Nie zmienia się godzina - będzie to 21:15. 

Warto dodać, że siódma edycja "Rolnik szuka żony" wciąż cieszy się gigantyczną oglądalnością, na poziomie ok 3,5 mln widzów!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Dawid nawiązał bliską relację z... Dianą? Zobaczcie, jak skomentował jej najnowsze zdjęcie!

W kolejnym odcinku wszyscy uczestnicy show, czyli czterech rolników oraz jedna rolniczka, spędzą kolejne dni ze swoimi wybrańcami. Przekonają się, z kim najlepiej się dogadują. Emocji nie zabraknie!

Rolnik szuka żony  7 zwiastun 4. odcinka
screen zwiastun "Rolnik szuka żony"

Jedną z uczestniczek jest 27-letnia Magda, która otrzymała rekordową ilość listów w historii programu "Rolnik szuka żony". 

Kogo do domu zaprosiła Magda z Rolnik szuka żony 7?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01