Party Stories
Rolnik Szuka Żony - kiedy kolejny odcinek?
TV-Show

"Rolnik szuka żony 7": Kiedy kolejny odcinek show TVP 1? Znamy datę emisji

Niedziela bez Rolnik szuka żony 7. Kiedy kolejny odcinek programu? Zmiana emisji!

Niedziela bez "Rolnik szuka żony"! Dla fanów hitowego show TVP 1 nie mamy dobrych wiadomości. W tym tygodniu nie zobaczymy kolejnego odcinka programu. Dlaczego? Na kiedy została przeniesiona emisja show? Poznajcie szczegóły!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

"Rolnik szuka żony 7" - kiedy emisja nowego odcinka?

Zmiany w programie telewizyjnym są częste, najczęściej związane są one z transmisją ważnych meczów. I tak też jest tym razem - w niedzielę, zamiast "Rolnik szuka żony", widzowie TVP 1 o godzinie 20:35 zobaczą mecz Polska-Włochy, w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Narodów. Tuż przed serial "Ludzie i bogowie". Emisja nowego, piątego odcinka "Rolnika..." została przeniesiona na przyszły tydzień, czyli 18 października. Nie zmienia się godzina - będzie to 21:15. 

Warto dodać, że siódma edycja "Rolnik szuka żony" wciąż cieszy się gigantyczną oglądalnością, na poziomie ok 3,5 mln widzów!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Dawid nawiązał bliską relację z... Dianą? Zobaczcie, jak skomentował jej najnowsze zdjęcie!

W kolejnym odcinku wszyscy uczestnicy show, czyli czterech rolników oraz jedna rolniczka, spędzą kolejne dni ze swoimi wybrańcami. Przekonają się, z kim najlepiej się dogadują. Emocji nie zabraknie!

Rolnik szuka żony  7 zwiastun 4. odcinka
screen zwiastun "Rolnik szuka żony"

Jedną z uczestniczek jest 27-letnia Magda, która otrzymała rekordową ilość listów w historii programu "Rolnik szuka żony". 

Kogo do domu zaprosiła Magda z Rolnik szuka żony 7?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?
Newsy
"Rolnik szuka żony": pierwszy konflikt u Dawida? Szczere wyznanie kandydatki rolnika! "Zaczyna zgrzytać"

Między kandydatkami Dawida pojawił się konflikt? Kandydatki rolnika są o siebie zazdrosne? Patrząc na zwiastun najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony" wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się nerwowo. A co słychać u pozostałych rolników i ich kandydatek? Spójrzcie tylko na TO nagranie. W sieci pojawił się gorący zwiastun programu TVP! Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony" W minioną niedzielę fani niestety nie zobaczyli nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Emisja programu została odwołana ze względu na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na szczęście już w najbliższą niedzielę, 18 października, Telewizyjna Jedynka pokaże premierową odsłonę hitu o poszukujących miłości rolnikach. Co tym razem wydarzy się w programie? Kandydatki i kandydaci Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida zobaczą, jak wygląda codzienność na wsi. Czy zobaczymy, jak między rolnikami a ich faworytkami rodzi się uczucie?  Wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się gorąco! Zaczyna zgrzytać - przyznała kandydatka Dawida . A co wydarzy się u pozostałych uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony".  Magda zaciągnie swoich kandydatów do ciężkiej  pracy,  Józef zaproponuje swoim kandydatkom wspólny trening, a Paweł wybierze się na romantyczną randkę z Natalią! Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Będziecie oglądać? My z pewnością! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu!  Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Kolejna odsłona show już 18 października w TVP.  

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Rolnik szuka żony: zmiany w emisji programu! W najbliższą niedzielę TVP nie wyemituje nowego odcinka

Zła wiadomość dla wszystkich fanów "Rolnik szuka żony".  TVP wprowadza zmiany w emisji uwielbianego przez widzów programu! Niestety, w najbliższą niedzielę (15 listopada) Telewizyjna Jedynka nie wyemituje nowego odcinka show. Dlaczego? Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie.  Zmiany w emisji "Rolnik szuka żony" W minioną niedzielę, 8 listopada, rolnicy i rolniczka z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" mieli ostatnią okazję na randki, spotkania i rozmowy ze swoimi kandydatkami i kandydatami. W kolejnym odcinku programu Magdalena, Maciej, Paweł, Józef oraz Dawid będą decydować z kim chcą spróbować stworzyć związek. Niestety, okazuje się, że na decyzję uczestników programu TVP będziemy musieli trochę poczekać! W najbliższą niedzielę nie zobaczymy bowiem nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Kiedy więc zostanie wyemitowana najnowsza odsłona show? Dopiero za dwa tygodnie, w niedzielę 22 listopada.  Widzimy się za dwa tygodnie, bo za tydzień wszyscy jesteśmy kibicami - czytamy na Facebooku. O co chodzi? Okazuje się, że w najbliższą niedzielę Telewizyjna Jedynka zamiast programu "Rolnik szuka żony" wyemituje mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej- spotkanie Polaków z reprezentacją Włoch ma rozpocząć się o godzinie 20:45.  Żałujecie, że w najbliższy weekend TVP nie wyemituje nowego odcinka "Rolnik szuka żony"? Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Agnieszka zdradziła czy utrzymuje kontakt z Dawidem. Wyjaśniła, po co zgłosiła się do programu. Żałuje? 15 listopada TVP nie wyemituje nowego odcinka "Rolnik szuka żony". W niedzielny wieczór czekają nas sportowe emocje związane z meczem Reprezentacji Polski.  

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Zmiana w emisji "Rolnik szuka żony"! Za tydzień nie zobaczymy nowego odcinka programu! 

Ważna informacja dla wszystkich fanów  "Rolnik szuka żony"!  Okazuje się, że za tydzień Telewizyjna Jedynka nie wyemituje kolejnego odcinka programu. Dlaczego? Kiedy zobaczymy najnowszą odsłonę hitu o poszukujących miłości rolnikach? Niestety, widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość! Co zastąpi "Rolnik szuka żony" w niedzielny wieczór 11 października?  Zmiana w emisji nowego odcinka "Rolnik szuka żony" W minioną niedzielę fani programu "Rolnik szuka żony" mogli zobaczyć, jak kandydatki i kandydaci rolników i rolniczki przyjeżdżają do ich domów. Teraz Magdalena, Maciej, Paweł, Józef i Dawid będą mieli okazję ich  bliżej poznać. Jak kandydaci uczestników siódmej edycji programu poradzą sobie na gospodarstwie? Niestety, za tydzień się tego nie dowiemy! Okazuje się bowiem, że Telewizyjna Jedynka zmieniła datę emisji nowego odcinka "Rolnik szuka żony". W najbliższą niedzielę, 11 października, nie zobaczymy premierowej odsłony programu. Dlaczego? Wszystko ze względu mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej. TVP wyemituje bowiem spotkanie Polska-Włochy. W przyszłą niedzielę wszyscy jesteśmy kibicami 🙂- czytamy na Facebooku. Kiedy więc zostanie wyemitowany nowy odcinek "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że dopiero za dwa tygodnie! Premierową odsłonę hitu zobaczymy w kolejną niedzielę, 18 października. Fani programu o rolnikach nie ukrywają, że nie są zachwyceni zmianami w emisji.  - Pewnie, że obejrzymy, ale nie róbcie więcej takich numerów, że trzeba 2 tygodnie czekać:/ - nie jestem kibicem i chcę Rolnika👎🏼 - jakby meczu nie można było dać na TVP 2 😕- komentują fani na Facebooku. - Z drugiej strony ile związków ratujemy, zapobiegając wojnie o...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner