TV-Show

Jakub z nowej edycji „Rolnik szuka żony” osiągnął w życiu sukces! Nie boi się, że kandydatki przyciąga jego majątek?

Jakub z nowej edycji „Rolnik szuka żony” osiągnął w życiu sukces! Nie boi się, że kandydatki przyciąga jego majątek?

Osiągnął sukces, ma duże gospodarstwo. Jakub z 6. edycji „Rolnik szuka żony” bez wątpienia może być łakomym kąskiem dla pań. Czy nie boi się, że to jego majątek będzie dla nich magnesem?

Jego kolega z edycji, Seweryn - który jest jednym z najbogatszych rolników - mówił nam, że ciężko jest wyczuć jakie tak naprawdę zamiary ma dziewczyna… Czy Jakub sobie z tym poradzi? Zobaczcie, co powiedział reporterce Party.pl! Z jego wypowiedzi wynika, że facet twardo stąpa po ziemi. Szczegóły w naszym wideo!

Zobacz takżeZnamy już wszystkich uczestników 6. edycji "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie zdjęcia i wideo!

Sławomir rozmawiał z reporterką Party.pl. Uczestnik "Rolnik szuka żony" ma 42 lata i razem ze swoim ojcem, burmistrzem jednego z wielkopolskich miast, zarządza ogromnym, 250-hektarowym gospodarstwem.

Sławomir z Rolnik szuka żony 6
Party.pl

Seweryn, uczestnik "Rolnik szuka żony" 6
Party.pl
TV-Show
To rodzinna tragedia sprowadziła Seweryna do "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co nam powiedział
To rodzinna tragedia sprowadziła Seweryna do "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co nam powiedział

Znamy już wszystkich uczestników 6. edycji popularnego show "Rolnik szuka żony" . Adrian, Sławomir, Waldemar, Jakub i Seweryn spróbują znaleźć w programie miłość swojego życia, a pomagać im w tym będzie jak zwykle Marta Manowska. O Sewerynie wiemy już, że jest jednym z najbogatszych rolników . A czemu zdecydował się na udział w show TVP? Okazuje się, że za decyzją kryje się bardzo smutne wydarzenie - osobista tragedia. Co nowy uczestnik "Rolnik szuka żony" powiedział przed kamerą Party.pl? Zobaczcie nasz materiał wideo. Zobacz także:  Anna Bardowska pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem. Poród coraz bliżej! Seweryn opowiedział nam o swojej osobistej tragedii.

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcia synka. Tak spędzają upalny dzień!
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcia synka. Tak spędzają upalny dzień!

Małgosia Borysewicz jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek " Rolnik szuka żony ". Od jej udziału w programie minęło już sporo czasu jednak piękna rolniczka nadal cieszy się zainteresowaniem głównie za sprawą mediów społecznościowych. Na Instagramie często publikuje rodzinne zdjęcia i dzieli się z Internautkami przepisami. Tym razem pokazała, jak spędza ostatni weekend wakacji! Tylko spójrzcie na te urocze zdjęcia... Małgosia Borysewicz pokazała, jak spędza czas z synkiem Małgosia i Paweł poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". 28 września 2018 roku wzięli ślub, a niedługo potem zostali rodzicami Rysia. Chłopiec ma już pół roku  i dumna mama coraz częściej publikuje zdjęcia dziecka. Początkowo rolniczka nie pokazywała twarzy dziecka, podobnie, jak robi to wiele gwiazd, ale niedawno zmieniła zdanie i mogliśmy zobaczyć jej synka. Trzeba przyznać, że jest bardzo podobny do mamy. Teraz Małgosia zdecydowała się opublikować na Instastories relacje ze wspólnych zabaw. Wspólne bujanie na huśtawce i kąpiele w małym basenie. Tak rolniczka spędza koniec wakacji z synkiem! Małgosia i Paweł chętnie pokazują zdjęcia z synkiem. Oboje są nim zachwyceni i poświęcają mu mnóstwo uwagi. Chłopiec jest już na tyle duży, że niedawno przesiadł się z gondoli do spacerówki .   Planujecie oglądać nową edycję "Rolnik szuka żony"?  

Zbigniew Kraskowski z "Rolnik szuka żony 4"
Facebook
TV-Show
Zbyszek Kraskowski z "Rolnika" w objęciach tajemniczej blondynki... Kim ona jest?
Zbyszek Kraskowski z "Rolnika" w objęciach tajemniczej blondynki... Kim ona jest?

Kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony" rozpocznie się już lada dzień. Produkcja ujawniła nawet wizerunki nowych bohaterów tego hitowego show TVP1. Widzowie wciąż jednak pamiętają o swoich ulubieńcach z poprzednich edycji. Jednym z nich bez wątpienia był Zbigniew Kraskowski. Mężczyzna wziął udział w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć nie udało mu się znaleźć miłości, zyskał ogromną sympatię widzów oraz samej prowadzącej, Marty Manowskiej . Ostatnio Zbyszek wraz z innymi rolnikami bawił się na weselu Piotra i Kasi z 4. edycji show TVP1. Na jednym ze zdjęć mężczyzna przytula się do tajemniczej blondynki. Czyżby to była jego nowa wybranka? Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" ma partnerkę? Ślub Kasi i Piotra był ogromnym wydarzeniem i przyciągnął sporą część uczestników programu "Rolnik szuka żony" na czele z Martą Manowską. Przy weselnym stole zasiedli Grzesiek i Łukasz z 5. edycji oraz Adam Kraśko - uczestnik pierwszego w historii polskiej telewizji "Rolnika". Ostatni z nich chętnie dzielił się z internautami zdjęciami z tego wydarzenia.  Zobacz także:  Adam Kraśko pokazał zdjęcia z wesela Kasi i Piotra! Są gorące pocałunki, ale… kto siedzi z Grzegorzem? Kilka tygodni po tym radosnym wydarzeniu Adam Kraśko opublikował kolejną serię zdjęć, które zrobił na ślubie Kasi i Piotrka. Na jednym z nich Zbyszek Kraskowski, który również bawił się na tej imprezie, przytula się do tajemniczej blondynki.  Ekipa z rolnika na ślubie Kasi i Piotrka  :) Nowe fotosy:) Kogo Zbigniew Kraskowski tak przytula  :)? - pyta pod fotografią Adam Kraśko. Okazuje się, że tą tajemniczą blondynką jest Marta Manowska, co od razu wychwycili w komentarzach internauci.  Zbyszek Kraskowski i...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner