Sławomir z Rolnik szuka żony 6 Waldemar z Rolnik szuka żony 6 Seweryn z Rolnik szuka żony 6 Jakub z Rolnik szuka żony 6 Adrian z Rolnik szuka żony 6
East News

Przed nami już 6. edycja "Rolnik szuka żony"! Show od lat cieszy się ogromną popularnością i przyciąga tłumy widzów przed telewizory, a rolnicy stają się celebrytami z pierwszych stron gazet i są obserwowani przez miliony followesów na Instagramie. Nic więc dziwnego, że fani programu już odliczają dni do nowej edycji, która - jak zdradziła nam Marta Manowska - ma być najbardziej kontrowersyjna w historii programu! Już wiadomo, że premiera odbędzie się 8 września. 

Wreszcie poznaliśmy też uczestników 6. edycji "Rolnik szuka żony" - w programie wystąpią Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir. Zobaczcie wideo i galerię zdjęć poniżej, żeby lepiej poznać wszystkich rolników! 

1/5
Sławomir z Rolnik szuka żony 6
Facebook

Oto Sławomir! Ma 34 lata i pochodzi z Kujaw. Jest nie tylko rolnikiem, ale także strażakiem, który posiada uprawnienia pszczelarskie. Oprócz tego interesuje się motoryzacją i hobbystycznie wędkuje. Sławomir jest wysoki - ma 188 centymetrów wzrostu. Jego charakterystycznymi cechami są cierpliwość i opanowanie, ale zdarza mu się, że ulega chwili. Nie wyobraża sobie życia poza gospodarstwem, co niestety do tej pory skutecznie utrudniało mu znalezienie życiowej partnerki. Sławomir jest samotny już od 3 lat, dlatego zdecydował się zgłosić do programu. Chce znaleźć wysoką, spokojną i szczerą kobietę, z własnym zdaniem, ale i zdolnością do kompromisów. Marzy o kobiecie, której mógłby ufać i spełnić z nią resztę życia. Liczy na to, że udział w show całkiem odmieni jego życie. 

2/5
Waldemar z Rolnik szuka żony 6
Facebook

Poznajcie Waldemara - ma 46 lat i pochodzi z Mazowsza. Posiada 20-hektarowe gospodarstwo, ale pracuje także jako agent ubezpieczeniowy. Jest tatą dwójki dzieci. Waldemar żył w małżeństwie przez 15 lat, a od 6 lat jest samotny. Dopiero teraz jest gotowy na nowy związek! Sam określa się jako mężczyzna z zasadami, konkretny i pracowity. Jego wymarzona kobieta powinna być dojrzała, rozsądna, chętnie angażująca się w życie rodzine,  a także dzieląca jego wartości. Najważniejsze jest jednak, by między nimi zaiskrzyło! Nie przeszkadza mu też rozwód czy dzieci z poprzednich związków. Wygląd jest dla niego rzeczą drugorzędną, zapewnia także, że nie zacznie od oglądania zdjęć, gdy przyjdą do niego listy od kandydatek. 

 

3/5
Seweryn z Rolnik szuka żony 6
Facebook

Oto kolejny uczestnik show - Seweryn, który ma 28 lat, a z zawodu i wykształcenia jest rolnikiem. Seweryn przeżył w swoim życiu traumatyczne chwile - jego rodzice tragicznie zginęli i od tego czasu samotnie zajmuje się 70-hektarowym gospodarstwem. Przez życiowy dramat Seweryn musiał porzucić piłkę nożną, nie przetrwał też jego 8-letni związek. Seweryn ma 177 cm wzrostu jest człowiekiem spokojnym, ufnym, wrażliwym i już odpornym na przeciwności losu. Chętnie pomaga mieszkańcom okolicznych domów. W programie szuka szczerej, niezaborczej i pewnej siebie, a także zaradnej brunetki i niebieskich oczach, z którą chciałby stworzyć idealny związek. 

4/5
Jakub z Rolnik szuka żony 6
Facebook

Oto Jakub, kolejny uczestnik "Rolnik szuka żony". Ma 42 lata i razem z ojcem, który jest burmistrzem jednego z wielkopolskich miast, kieruje pracą na wielkim 250-hektarowym gospodarstwie.  Jakub jest wesoły, pogodny, spokojny i otwarty na nowe przeżycia. Lubi góry latem, spacery, przejażdżki quadem, często wychodzi ze znajomymi i lubi się bawić. Niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może podróżuje samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc, dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui Nowej Gwinei. Jakub ma za sobą kilka poważnych związków, ale do tej pory nie znalazł "tej jedynej". Zwraca uwagę na wygląd, ale bardziej liczy się dla niego "dobra aura". Szuka kobiety szczerej, otwartej i nie pozwalającej wchodzić sobie na głowę. Jakub chciałby, żeby dzieliła jego zacięcie podróżnicze i pogląd, że życie trzeba przeżyć jak najlepiej. Nie przeszkadzają mu też rozwód, dzieci z poprzednich związków czy papierosy. 

5/5
Adrian z Rolnik szuka żony 6
Facebook

Poznajcie również Adriana, który ma 28 lat i pochodzi z Małopola. Jest geodetą z wykształcenia, a także rolnikiem i kwiaciarzem z zawodu, wyboru i powołania. Adrian ma 175 cm wzrostu i kocha tańczyć - podobno ma do tego wrodzony talent. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią, jeździ na nartach i czyta gazety. Ma na koncie dwa poważne, kilkuletnie związki i kilka zauroczeń, lecz wciąż czeka na „tę jedyną” kobietę, która zdobyłaby go urodą i zatrzymała charakterem. Szuka kobiety do tańca i do różańca, takiej, która potrafi mówić co jej nie odpowiada i wybić mu czasem z głowy głupi pomysł. Jednocześnie nie może być ona zbyt zazdrosna czy zaborcza. Adrian marzy o ślubie, więc wolałby związać się z kimś bez przeszłości i budować z nią wszystko od nowa. Jego wybranka może liczyć na romantyczne wieczory przy świecach, teatr i kolacje w klimatycznej restauracji. Adrian wierzy, że miłość do takiej kobiety będzie dla niego motorem, który pchać go będzie do przodu i pozwoli osiągnąć rzeczy dotąd nieosiągalne.

Więcej na temat Rolnik szuka żony