Mat. prasowe
1/6
Mat. prasowe

 

W 11. odcinku programu "Rolnik szuka żony 5" byliśmy świadkami zaskakujących zwrotów akcji. Na naszych oczach doszło nawet do... zaręczyn! Niestety, nie wszystkie pary miały tyle szczęścia co Agata i Łukasz. Dwie z nich rozstały się w dość ponurych nastrojach. Co z pozostałymi uczestnikami? Czy między nimi narodziło się uczucie? A może pojawiły się wątpliwości? Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, co dokładnie działo się w 11. odcinku "Rolnik szuka żony 5"!

 

POLECAMY: Zaskakująca metamorfoza uczestniczki "Rolnik szuka żony 5"! Nie uwierzycie, że to ta sama osoba

2/6
Mat. prasowe

 

"Rolnik szuka żony 5": zaręczyny Agaty i Łukasza

 

Agata i Łukasz nie próżnują. Zaledwie po kilku tygodniach znajomości zdecydowali się pójść o krok dalej. W 11. odcinku "Rolnik szuka żony 5" Łukasz poprosił o rękę swoją wybrankę. Wzruszona Agata bez wahania powiedziała "tak"! Para zaczęła snuć nawet dalsze plany. Jednym z nich jest założenie rodziny! Czyżby podczas świątecznego odcinka chcieli nam coś ogłosić? Przekonamy się już niedługo.

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 5": wybierz z nami najsympatyczniejszą parę tej edycji. GŁOSUJ

 

Niestety, nie wszystkie pary miały tyle szczęścia, co Agata i Łukasz. Zobaczcie, kto odjechał z randki ze złamanym sercem!

3/6
Mat. prasowe

 

"Rolnik szuka żony 5": kłótnia Oli i Marka

 

Ta para od początku wzbudzała sporo kontrowersji. Widzom nie spodobał się wybór Marka. Według nich rolnik powinien postawić na znajomość z Anetą. Wygląda na to, że mieli chyba rację. Romantyczny wyjazd Marka i Oli zakończył się bowiem katastrofą!

 

Początkowo nic nie zapowiadało sytuacji, która rozegrała się na naszych oczach. Ola i Marek spędzali wspólnie czas. W ramach atrakcji jeździli między innymi na koniach. Marek chciał nawet popisać się przed wybranką wskakując na zwierzę bez specjalnej drabinki. Niestety, ta sztuczka nie do końca mu się udała. Później przyszła pora na romantyczną kolację. Ola przejęła inicjatywę i zaczęła dopytywać rolnika, jak wyobraża sobie ich dalsze życie. Od słowa do słowa między nimi doszło do kłótni. 

 

- Co ty wiesz o mnie? Gdzie pracuję? Czym się zajmuję? Wydaje mi się, że ty nie chcesz się niczego o mnie dowiedzieć. Wszystko na swój temat wciskam ci na siłę. Czuję się przedmiotowo traktowana. Nie wiem, czy jestem gotowa na rezygnację ze wszystkiego - powiedziała rozżalona Ola.

 

Marek zarzucił jej obłudę i odszedł od stołu obrażony. Para nie spotkała się już następnego dnia na wspólnym śniadaniu. Wygląda na to, że między nimi nie będzie nawet przyjaźni... Komu jeszcze zabrakło szczęścia? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Paulina nie była pierwsza? Pamiętacie wszystkie miłosne afery w "Rolnik szuka żony"?

4/6
Mat. prasowe

 

"Rolnik szuka żony 5": Krzysiek i Ewelina rozstali się

 

Krzysiek i Ewelina w poprzednim odcinku dali sobie szansę i postanowili spróbować stworzyć związek. Niestety, czas to zweryfikował. Krzysiek doszedł do wniosku, że nie czuje nic do Eweliny i nie jest w stanie tego zmienić. Chłopak oznajmił to jej podczas romantycznej kolacji na dachu. Dziewczyna nie kryła swojego rozgoryczenia. Ewelina próbowała ustalić, czy w przyszłości ma jakiekolwiek szanse u rolnika. Ten jednak nie chciał jej udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko rozstrzygnęło się podczas śniadania.

 

- Może zostańmy przyjaciółmi? Tak byłoby najlepiej - zaproponował Krzysiek

- Jeśli miałaby to być przyjaźń, to wolałabym w ogóle zerwać kontakt

- To chyba nie ma innej opcji i musimy się pożegnać

- Straciłam chęć na kontynuowanie tej znajomości. Myślałam, że będzie inaczej... - zakończyła rozmowę Ewelina.

 

Dziewczyna rozpłakała się przed kamerami i wyznała, że bardzo ją zabolała ta sytuacja. Ewelina nie traci jednak nadziei i liczy na to, że niebawem spotka kogoś wyjątkowego. Trzymamy za nią kciuki!

 

Zobacz także: Nowy wywiad Jessiki z "Rolnik szuka żony"! Zdradziła, że chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"

5/6
Mat. prasowe

 

"Rolnik szuka żony 5": Dorota i Grzegorz będą razem?

 

Patrząc na randkę tej pary można odnieść wrażenie, że są na jak najlepszej drodze do miłości. Czułe gesty, miłe słowa - oboje wydawali się być sobą zafascynowani. W Dorocie w pewnym momencie pojawiła się jednak nutka niepewności. 

 

- Mam tylko nadzieję, że sobie w kulki ze mną nie lecisz i nie chcesz się wylansować - zaznaczyła Dorota.

 

Grzesiek zapewnił ją, że ma co do niej czyste zamiary. Co więcej, para zaczęła nawet rozmawiać o przeprowadzce Doroty na gospodarstwo rolnika. Czy z tej mąki będzie chleb? Oby!

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Dorota zaskoczyła Grześka szczerym wyznaniem. Czy przez to się rozstaną?

6/6
Mat. prasowe

 

"Rolnik szuka żony 5": Jan i Elżbieta

 

Jan i Elżbieta zachowują się, jakby znali się od wielu lat. Rolnik adoruje swoją wybrankę i na każdym kroku zapewnia ją, że jest kobietą jego życia. Ela cieszy się z takiego obrotu spraw. Do tego stopnia, że zaczęła nawet myśleć o małżeństwie! Jak myślicie, czy uda im się stworzyć trwały związek? 

 

POLECAMY: Kolejna ciąża w "Rolnik szuka żony"?! Rolnik ze wsi Grześka nie ma co do tego wątpliwości

Więcej na temat Rolnik szuka żony