Rolnik szuka żony: Kogo wybrał Grzegorz?
Mat. prasowe
Dorota ma inne plany niż Grzegorz?
1/4
Mat. prasowe

 

Związek Doroty i Grześka z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" przetrwa próbę czasu? Za nami 10 odcinek show, w którym rolnicy odwiedzili swoje wybranki w ich domach. Spore emocje przyniosła wizyta Grzegorza u Doroty. Jeden z najsympatyczniejszych rolników przejechał aż 650 kilometrów, żeby spotkać się ze swoją wybranką. Po poznaniu bliskich Doroty rolnik spędził z nią romantyczne chwile na łące... Niestety, w trakcie randki Dorota powiedziała coś, co może nie spodobać się Grześkowi i zburzyć jego plany na ich wspólną przyszłość!

 

O co chodzi? Szczegóły w naszej galerii!

 

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" SPRZEDAJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ. PRZY OKAZJI DOWIEDZIELIŚMY SIĘ, ILE KOSZTOWAŁA

2/4
Mat. prasowe

Podczas romantycznej randki na łące, Dorota i Grzesiek głośno rozmawiali o wspólnej przyszłości. Pojawił się temat ślubu, a nawet dzieci! 

Widzę Grześka jako ojca i mojego męża- przyznała Dorota. 

Niestety, w pewnym momencie Dorota powiedziała coś, co może nieco pokrzyżować plany rolnika, który chciałby poznać bliżej swoją kandydatkę. Dziewczyna przyznała wprost, że nie zamierza zamieszkać z rolnikiem przed ślubem!

Przepraszam, ja jestem takiej wiary, że nawet nie możemy ze sobą zamieszkać przed ślubem - powiedziała kandydatka Grześka.

Rolnik był nieco zaskoczony szczerym wyznaniem Doroty. Grzesiek zastanawiał się, jak więc mają się poznać, skoro dzieli ich tyle kilometrów.

To jak ty chcesz mnie poznać dziewczyno bez mieszkania ze mną?- śmiał się rolnik. 

Myślicie, że Dorota jednak zdecyduje się przeprowadzić do Grześka przed ślubem? Jedno jest pewne, internauci są nimi zachwyceni i mocno im kibicują! Zobaczcie, co fani pisali po ostatnim odcinku! 

3/4
Rolnik szuka żony: Kogo wybrał Grzegorz?
screen Rolnik szuka żony

Internauci mocno kibicują Grześkowi i Dorocie! Fani programu "Rolnik szuka żony" piszą wprost, że to najfajniejsza para 5. edycji! 

Najlepsza para tego sezonu


Fajna para, żeby z tego coś było na serio, bardzo do siebie pasują :) :)


Najbardziej naturalna para tej edycji. Niczego nie udają a rodzinkę Dorota ma super 😁😁Trzymam kciuki za nich ☺️- komentują na Facebooku

Zobacz także: MAŁGOSIA I PAWEŁ Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" ZDRADZILI PŁEĆ DZIECKA! 

4/4
Mat. prasowe

Myślicie, że związek Doroty i Grześka przetrwa próbę czasu? Waszym zdaniem pasują do siebie?