Facebook

 

5. edycja programu "Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. Uczestnicy wybrali już swoje ulubienice. Każdy z nich spróbuje teraz ułożyć sobie z nimi życie. Niektóre wybory wywołały sporo kontrowersji. Widzowie skrytykowali przede wszystkim zachowanie Łukasza, który zwodził Paulinę, aby ostatecznie wybrać Agatę. Kto jeszcze wam podpadł, a kto wzbudził w was sympatię? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i dajcie nam znać! 

POLECAMY: Oto nowy program, który zastąpi "Rolnik szuka żony". Też poprowadzi go Marta Manowska

 

Grzesiek do końca wahał się, którą ze swoich kandydatek ma wybrać. Jednak ostatecznie w głowie zawróciła mu rezolutna Dorotka. Ich pierwsza randka była naprawdę namiętna. Czy ta znajomość przerodzi się w miłość?

 

Łukasz i Agata to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w programie "Rolnik szuka żony 5". Widzom nie spodobało się zachowanie rolnika, który robił nadzieje Paulinie, aby ostatecznie dać jej kosza. Myślicie, że ta znajomość przetrwa?

 

Krzysiek na początku nie widział w Ewelinie swojej partnerki. Rolnik zauroczył się Kasią. Jednak gdy ta dała mu kosza, Krzysiek postanowił zaprzyjaźnić się z Eweliną. Czy z tej mąki będzie chleb? Zobaczymy!

 

Małgosia od początku walczyła o względy Jana. Rolnik też był wobec niej bardzo szarmancki. Teraz oboje próbują stworzyć trwały związek. Myślicie, że im się uda.

 

Widzowie byli zaskoczeni wyborem Marek. Niemal wszyscy obstawiali, że wybierze Anetę. Marek postawił jednak na znajomość z Olą. Czy słusznie? Mamy pewne wątpliwości...

Grzesiek i Dorotka
Zagłosuj
Facebook
Krzysiek i Ewelina
Zagłosuj
Facebook
Jan i Małgorzata
Zagłosuj
Mat. prasowe
Marek i Ola
Zagłosuj
Mat. prasowe
Łukasz i Agata
Zagłosuj
Facebook
Więcej na temat Rolnik szuka żony
Wyniki plebiscytu:
Grzesiek i Dorotka...
Krzysiek i Ewelina...
Jan i Małgorzata...
Marek i Ola...
Łukasz i Agata...