Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Facebook
TV-Show

Zaskakująca metamorfoza uczestniczki "Rolnik szuka żony 5". Nie uwierzycie, że to ta sama osoba!

Zaskakująca metamorfoza uczestniczki "Rolnik szuka żony 5". Nie uwierzycie, że to ta sama osoba!
Niebywałe!
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska pokazała swoją mamę
Facebook
Newsy
Czy nowy program Marty Manowskiej ma szansę stać się hitem jak "Rolnik szuka żony"?
"Jak dla mnie: bingo!"

  Fajfy, zabiegi, flirty... To wszystko zobaczymy już w styczniu w nowym reality show TVP1 „Sanatorium miłości”.  Program poprowadzi właśnie Marta Manowska.   Prezenterka wraz z dwunastoma uczestnikami po 60. roku życia spędzi trzy tygodnie w uzdrowisku Równica w Ustroniu. Program jest połączeniem reality show z dokumentalną formą, gdzie obok tematyki obyczajowej nie zabraknie zagadnień zdrowotnych, poradnikowych oraz edukacyjnych. Już nie mogę się doczekać zdjęć! Chcemy pokazać, że jesień życia może być barwna i pełna ciepłych uczuć – mówi  Marta. Czy „Sanatorium miłości” będzie takim hitem jak „Rolnik szuka żony” (średnio ponad 3 mln widzów)? A może większym? Profesor Wiesław Godzic uważa, że jest na to duża szansa. Dziwię się, że taki format pojawia się w TVP tak późno. Teraz to właśnie ludzie po 60. roku życia najbardziej kochają przeżywać emocje przed telewizorem. Jak dla mnie: bingo!", mówi medioznawca.   ZOBACZ:  Czy Marta Manowska jest zakochana? "Teraz jestem w dobrym momencie"   

Rolnik szuka żony - Łukasz i Agata razem
Mat. prasowe
TV-Show
Dzieci, zapowiedzi, oświadczyny... Związek Łukasza i Agaty z "Rolnik szuka żony" wygląda naprawdę poważnie!
Słyszeliście, co mówili?

  Jak dotąd w 5. edycji "Rolnik szuka żony" ten związek wygląda zdecydowanie najpoważniej. Jak się okazuje Łukasz spędził ze swoją wybranką Agatą już dość dużo czasu. Po zakończeniu zdjęć w swoim domu zatrzymał Agatę u siebie na dłużej. Miała akurat urlop. Pracowaliśmy razem, spędzaliśmy czas, dobrze się bawiliśmy - mówił rolnik w 10. odcinku show. Budziliśmy się rano, razem. Znalazłam miłość i to najważniejsze - wtórowała mu kobieta. Zobacz:  Dramat w dzieciństwie i nieudane małżeństwo - poznaj tajemnice Łukasza z "Rolnik szuka żony 5"   Wygląda na to, że ich zażyłość jest zdecydowanie największa. Widać to również po ich rozmowach w ostatnim odcinku. Np. wtedy, gdy obserwowali razem krążącego nad okolicą bociana. Może wyczuł. Co wyczuł... Coś wyjątkowego. To tak, jak chciałaś... Trójkę? Ja chciałam dwójkę, to Ty chyba rozpędziłeś się do trójki.   Czy to nie znaczące? Dla tych, którzy mieliby jeszcze wątpliwości jest jeszcze rozmowa po "rodzinnym" spacerze w parku.  Chciałbyś tak spacerować, z żoną, z dziećmi? Być może jeszcze tu przyjdziemy… W większym gronie? Tak, z ust mi to wyjęłaś, w większym gronie!   Czytaj:  Jak wyglądała w przyszłości Agata, kandydatka Łukasza z "Rolnik szuka żony 5"? Mamy zdjęcie!   Łukasz i Agata wybrali się w 10. odcinku show do kina. Ale nie znaleźli filmu dla siebie. Rozmowy zboczyły za to na poważniejsze tory. Poszli w stronę kościoła. Pojawiły się zapowiedzi, oświadczyny... Lucynie, przyjaciółce Agaty, podoba się jej wybranek: Taki radosny, zadowolony z życia - podsumowała. Widać, że zależy mu na Agacie - komentował Paweł, mąż Lucyny.     Zobacz...

Rolnik szuka żony odwiedziny w domach
Mat. prasowe
Newsy
"Rolnik szuka żony": odwiedziny w domach kandydatek! Wiemy, która najbardziej tęskniła, a która przygotowywała się całą noc..
"Rolnik szuka żony": odwiedziny w domach kandydatek! Wiemy, która najbardziej tęskniła, a która przygotowywała się całą noc..

  Pojawił się kolejny zwiastun nowego odcinka programu " Rolnik szuka żony "! W zapowiedzi możemy zobaczyć gorące powitania rolników ze swoimi wybrankami. Zobaczcie, na jakie osobiste wyznania zdecydowały się "przyszłe rolniczki"...   Zobacz:  Mamy zwiastun 10. odcinka "Rolnik szuka żony"! Martwi nas brak jednego z bohaterów...   Odważne wyznania kandydatek na żony w programie "Rolnik szuka żony"...   Małgosia podczas rozmowy z Janem wyznała, że nie spałam prawie całą noc. Z kolei Ewelina zdradziła, że jak tylko znów zobaczyła Krzyśka serce mi mocniej zabiło, ale to było takie przyjemne uczucie . Jednak to Agata zdecydowała się na najodważniejszą wypowiedź i powiedziała...   Znalazłam miłość i to najważniejsze - wyznaje w zwiastunie Agata.   Odwiedziny w domach wybranek są związane z ogromnymi emocjami. Wszystkie kandydatki długo się przygotowały do tego spotkania i z pewnością tym wizytom towarzyszyły ogromne emocje, które doskonale widać na ekrenie.   W kolejnym zwiastunie znów nie ma Marka!   Nie trudno zauważyć, że w zwiastunie możemy zobaczyć prawie wszystkich kandydatów. Prawie, bo znów brakuje Marka. Czyżby podejrzenia internautów się sprawdziły i spotkanie Marka i Oli nie doszło do skutku?   Zobacz:   Dlaczego Marek z "Rolnika" nie pojawił się w zapowiedzi nowego odcinka? Widzowie już wiedzą!   Spotkanie Agaty i Łukasza Jan i Małgosia nie szczędzili sobie czułości W odcinku zobaczymy też kolejne pocałunki Grzegorza i Doroty

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner