Jessica z Rolnik szuka żony
Co jeszcze? Zobacz!
1/4
Jessica z Rolnik szuka żony

 

Jessica z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"! Jessica to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek najnowszej odsłony show o poszukujących miłości rolnikach. Widzowie polubili kandydatkę Krzysztofa i byli w szoku, kiedy rolnik podziękował jej za udział w programie. 

Zobacz: "Ja się ogoliłam dla ciebie!" Jessica mistrzowsko pożegnała Krzysztofa w "Rolnik szuka żony"

Jessica nie zniknęła jednak z życia publicznego i właśnie udzieliła kolejnego, dość zaskakującego wywiadu! Była już kandydatka Krzyśka w programie "MiauCzat" opowiedziała o swojej popularności i zdradziła m.in. z kim chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"!

Zobaczcie, co powiedziała! Szczegóły w naszej galerii. 

 

Zobacz także: "Brzydko ją potraktowali" Internauci wspierają Jessikę i mocno krytykują Krzyśka i jego rodzinę!

2/4
Jessica z Rolnik szuka żony

Jessica już kilka tygodni temu pojawiła się na okładce gazety "Panorama Leszczyńska", w której udzieliła swojego pierwszego wywiadu. Teraz była uczestniczka piątej edycji "Rolnika" wystąpiła w programie "MiauCzat" w którym opowiedziała m.in. o swojej popularności po programie "Rolnik szuka żony". 

Niektórzy ludzie się odwracają, podchodzą, proszę żeby zrobić z nimi zdjęcie. Ale ja tak tego nie odczuwam, dla mnie to jest wszystko tak jak było- stwierdziła Jessica. 

Jessica przyznała, że gdyby miała możliwość występienia w kolejnym show, to z pewnością byłby to "Taniec z Gwiazdami"! Zobaczcie, z kim chciałaby zatańczyć! Jej odpowiedź jest mistrzowska! 

 

3/4
Przygody Jessiki z Rolnik szuka żony

Z kim Jessica mogłaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"? Odpowiedź byłej uczestniczki show o rolnikach może zaskakiwać ;)

Z jakimś mężczyzną pewnie- stwierdziła w "MiauCzat", po czym dodała: W Tańcu z gwiazdami najchętniej bym zatańczyła z Maserakiem. 

Jessica zdradziła również, jaki jest jej wymarzony typ mężczyzny! 

Nie mam swojego wymarzonego typa mężczyzny. Jak mi się spodoba, będzie się z nim fajnie rozmawiało, będzie fajny i przystojny, to już się widzi w trakcie tej rozmowy czy jak pójdzie sobie chodnikiem. Wtedy to ja już stwierdzę czy tak czy nie. Nie ważne czy to rolnik czy biznesmen. Ważne, żeby był normalny, ładny i żeby był ogarnięty przyszłościowo, żeby miał jakieś tam... wszystko poukładane- przyznała w wywiadzie. 

4/4
Jessica z "Rolnik szuka żony" odpadła z programu

Chcielibyście, żeby Jessica wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami"? 

 

Zobacz także: PIERWSZY TANIEC POLSKIEJ PARY JEST HITEM INTERNETU - ZOBACZCIE DLACZEGO!

Więcej na temat Rolnik szuka żony