Rolnik szuka żony 5 Paweł
Mat. prasowe
1/5
Rolnik szuka żony 5 Paweł
Mat. prasowe

Jeszcze tylko do 4 maja można słać listy do wybranych rolników i rolniczki w nowej edycji "Rolnik szuka żony 5". 

Może ktoś zainteresował się wesołym i przebojowym Pawłem? 

Skontaktowaliśmy się emerytowanym rolnikiem, który teraz prowadzi hurtownię rolniczą. Pan Paweł ma szerokie plany i chciałby jeszcze raz spróbować założyć rodzinę! Co powiedział nam w wywiadzie? O tym przeczytasz na kolejnych stronach. 

 

Zobacz także: Rolnik szuka żony 5: Kim są i jak wyglądają nowi kandydaci do programu? Gdzie trzeba nadsyłać do nich listy?

 

62-letni wdowiec Paweł z "Rolnik szuka żony 5" kilka lat temu wydzierżawił swoje gospodarstwo i teraz prowadzi własną hurtownię z artykułami rolniczymi w Zakrzewiu.
Jest bardzo pogodnym człowiekiem, ciągle żartuje, ma dobre usposobienie. Mierzy ok. 160 cm wzrostu. Ma dwójkę dzieci. 
W wolnym czasie lubi chodzić do kina, teatru, do sauny. Uwielbia kontakt z ludźmi i jest bardzo komunikatywny. Dwa lata temu umarła jego żona, z którą spędził szczęśliwe 30 lat. Poszukując partnerki, Paweł nie zwraca specjalnej uwagi na wygląd. Marzy by pobić rekord w ilości listów!

 

Jeśli chcesz napisać do Pawła list:

- zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skr. poczt. 67, 02-741 Warszawa. U.P. 121, z imieniem na kopercie: PAWEŁ.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie na stronie: www.rolnikszukazony.tvp.pl

 

A co zdradził nam PAWEŁ i czego oczekuje od nowego związku!?

 

Zobacz też:

"Program to dla mnie szansa, żeby coś zmienić w życiu" WYWIAD z Andrzejem z "Rolnik szuka żony 5"

"Potrzebuję kobiety szczęśliwej i uśmiechniętej"! Jan z "Rolnik szuka żony 5" nie umie się kłócić, ale dobrze wie, czego chce

Jest niepewny siebie, ale czeka na wielką miłość! Czy Michał zostanie gwiazdą "Rolnik szuka żony 5"?! WYWIAD

Kocha dzieci, chce założyć gospodarstwo agroturystyczne i szuka kobiety na całe życie - poznajcie Łukasza z "Rolnik szuka żony 5" WYWIAD

Pisze wiersze, marzy o podróży poślubnej - poznajcie Grzegorza z "Rolnik szuka żony 5"! Ma duszę romantyka... WYWIAD

Ma 26 lat, kocha robić zdjęcia i liczy na szczerość... Poznajcie Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" WYWIAD

Justyna może być gwiazdą "Rolnik szuka żony 5"! Po tym, co nam opowiedziała o sobie jesteśmy pewni, że warto do niej napisać!

2/5
Paweł z Rolnik szuka żony 5
Mat. prasowe

Co pana skłoniło do udziału w programie?

Samotność. Do programu zgłosiła mnie moja bratanica. Uprzedziła mnie, więc to nie była niespodzianka. Wiedziałem i chciałem wziąć udział. Śledziłem każdą edycję „Rolnik szuka żony” prawie od początku i jestem zakochany w pani Marcie, to przemiła kobietka (śmiech).

 

Jakie były komentarze w pana otoczeniu po emisji wizytówki i przedstawieniu pana osoby w telewizji?

Bardzo pozytywne! Podziwiali, że mam dużą odwagę i że się dobrze zachowałem. Wstydu nie przyniosłem ani sobie, ani wsi, ani parafii. Wójt mi pogratulował, tak więc myślę, że wszystko jest w porządku. Mój syn i córka Katarzyna, która jest w Anglii, też bardzo pozytywnie zareagowali na moje plany i bardzo się cieszą z tego, że biorę udział i że potrafię myśleć pozytywnie i iść do przodu.

3/5
Paweł z Rolnik szuka żony 5
Mat. prasowe

Największe emocje po emisji odcinka wzbudziła pana łazienka z sauną i jacuzzi oraz bardzo dobrze wyposażony dom!

Bardzo się cieszę. Pomysły do głowy przychodzą codziennie, co jeszcze mogę zrobić. Ale wiadomo, od pomysłu do realizacji - człowieka może takie coś zmęczyć, bo i finansowo i czasowo. Jednak ogarniam i lubię korzystać z życia.

 

Nie boi się pan, że będą teraz pisać panie tylko po to, by zaznać tych luksusów?

Nie! Ja umiem czytać z oczu. Jak tylko zobaczę, będę wiedział o co takiej kobiecie chodzi. Jeśli tylko przyjdzie do mnie po to, by pozyskać moje dobra, to na pewno się pomyli.

4/5
Paweł z Rolnik szuka żony 5
Mat. prasowe

Czego zatem oczekuje pan od przyszłej partnerki? Powiedział pan żeby była zaradna i żeby znała się na modzie...

Świat idzie cały czas do przodu, kosmetyka i różne inne aspekty naszego życia. Chodzi nie tylko o to, żeby jeść, spać i pracować. Dlatego chciałbym, żeby kobiet znała się na tym wszystkim, żeby i mnie pięknie ubrała i sama elegancko wyglądała, żebyśmy mieli z tego przyjemność. Chciałbym, żeby w moim domu znalazła się kobieta reprezentacyjna. Dama i moja księżniczka.

 

A co by pan powiedział takiej kobiecie, która się waha, żeby napisać list? W starszym wieku już się często myśli, że nie warto próbować.

To ja muszę zaznaczyć, że ja dopiero skończyłem 40 lat, na tyle się czuję! I chciałbym, żeby pisały do mnie panie, które skończyły 45 lat, bo ja chcę jeszcze założyć rodzinę! I taki głównie mam cel! Będę się starał.

 

5/5
Paweł z Rolnik szuka żony 5
Mat. prasowe

A jak pan odeprze zarzut z poprzednich edycji, że starsi rolnicy jednak nie umieją otworzyć swojego serca i nie tworzą nowych związków. Pan przeżył z żoną 30 lat i trudno będzie taką ukochaną osobę zastąpić.

Już na pewno taka osoba, jak moja żona się nie znajdzie. Ale myślę, że jeśli będziemy mieli się ku sobie i będzie ciągnąć jedno do drugiego, to ta nowa sytuacja może być miła. Jestem w stanie otworzyć serce na kogoś nowego, jestem odważny i nie boję się niczego. Liczę, że pobiję jakiś rekord i przyjdzie parę milionów listów, a wśród nich od tej jedynej (śmiech).

Więcej na temat Rolnik szuka żony