Facebook
TV-Show

Pierwszy odcinek Rolnik szuka żony w Wielkanoc, sprawdź kiedy i o której! Są zmiany!

Produkcja zaskoczyła fanów!

Kiedy i gdzie Rolnik szuka żony 3? Już 27 marca o 21.30 w Wielkanoc, TVP1 wyemituje pilotowy odcinek trzeciego sezonu programu "Rolnik szuka żony". A co będzie się działo w pierwszym odcinku? Widzowie poznają w nim 10 bohaterów - ośmiu panów i dwie panie. To znowu rewolucja w programie, bo w poprzedniej edycji wprowadzono jedną rolniczkę do programu, teraz będą dwie. Tych, którzy po pierwszym odcinku dostaną najwięcej listów od potencjalnych kandydatów i kandydatek, zobaczymy w show, które będzie kręcić się przez lato, a premierowe odcinki zobaczymy we wrześniu. Gospodynią Rolnik szuka żony jest Marta Manowska. Czy nowi bohaterowie spodobają się widzom i program nadal będzie jednym z najlepiej oglądanych w polskiej telewizji? O tym przekonamy się za kilka miesięcy

 

Będziecie oglądać? My zapraszamy Was na relację na żywo już dzisiaj na Party.pl! Zaczynamy równo o 21.30 :)

Zobacz także: Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony".

 

AKTUALIZACJA:

 

Zobaczcie wszystkich uczestników trzeciej edycji programu! Kim są? Czym się zajmują? Jak wyglądają? Jak do nich napisać?

 

Zobacz także: Rolnik szuka żony 3: Przestawiamy 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydatów do programu! ZDJĘCIA!​

 

Ania i Grzegorz są parą  dzięki programowi Rolnik szuka żony 2.

Rolnik szuka żony
Facebook

Agnieszka i Robert w kwietniu biorą ślub, a poznali się na planie programu Rolnik szuka żony 2.

Rolnik szuka żony zakochani Agnieszka i Robert
Facebook

Parą też są Łukasz i Marta z Rolnik szuka żony.

Rolnik szuka żony
Facebook

Uczestnicy Rolnik szuka żony 3
Facebook/Rolnik szuka żony 3
TV-Show
Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!
Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!
Uczestnicy Rolnik szuka żony 3
Facebook/Rolnik szuka żony 3
TV-Show
Wiemy, kiedy zacznie się 3. seria "Rolnik szuka żony"! To już za dwa tygodnie, co będzie się działo?
Wiemy, kiedy zacznie się 3. seria "Rolnik szuka żony"! To już za dwa tygodnie, co będzie się działo?

Już wiadomo, kiedy zobaczymy w telewizji trzecią serię Rolnik szuka żony! Pierwszy odcinek ulubionego programu Polaków Rolnik szuka żony zobaczymy w niedzielę 4 września w TVP1. Do tej pory program był puszczany o 21:35 i prawdopodobnie ta godzina nie zostanie zmieniona. W pierwszym odcinku będą pokazywane przebitki ze ślubów Roberta z Agnieszką i Grzegorza z Anią , czyli dwa szczęśliwe zakończenia z drugiej serii, ale przede wszystkim poznamy 5 kandydatów 3. serii Rolnik szuka żony, którzy dostali najwięcej listów. Rolnicy przeczytają listy i wybiorą dziewczyny, które przyjadą na pierwsze spotkanie z nimi. Jak widać, emocji w pierwszym odcinku nie zabraknie. Czy w nowej edycji znowu rolnicy znajdą miłość, szczerze na to liczymy!   Zobacz: Zawód rolnik – kwalifikacje rolnicze i wynagrodzenie   Będziecie oglądać?   Zobacz także: Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!   W 2. edycji Rolnik szuka żony dwie pary odnalazły miłość. Oba śluby odbyły się w kwietniu. Agnieszka z Robertem:   I Grzegorz z Anią, tuż potem, za to pierwsi zostaną rodzicami synka już na początku przyszłego roku.

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony z lamą w tle i traktorem
Instagram
TV-Show
Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony". Wiemy, kiedy emisja pierwszego odcinka!
Mamy zdjęcia z planu 3. edycji "Rolnik szuka żony". Wiemy, kiedy emisja pierwszego odcinka!

Marta Manowska jest już na planie trzeciej serii "Rolnik szuka żony". Prowadząca zdradziła, że pierwszy odcinek zobaczymy już w święta wielkanocne! Czyli kiedy? 26 i 27 marca w TVP1.   Co będzie działo się w odcinku świątecznym Rolnik szuka żony ? Marta Manowska , gospodyni programu, przedstawi ośmiu kandydatów - rolników i rolniczki - którzy zgłosili się do programu. Tych, którzy dostaną najwięcej listów od potencjalnych kandydatów na żony lub mężów, zobaczymy w trzecim sezonie programu, który będzie emitowany dopiero jesienią. Finalnie w programie zobaczymy losy tylko pięciu rolników i rolniczek. Ostatnia edycja Rolnik szuka żony wzbudzała wiele emocji i aż 5 par po programie było razem. Do tego pierwsza para w historii programu bierze niedługo ślub. Agnieszka i Robert już w kwietniu staną na ślubnym kobiercu. Ania i Grzegorz są zaręczeni i planują ślub. Z tego, co wiadomo Rafał z Justyną  nadal są razem, ale ta para nie wrzuca wspólnych zdjęć i raczej nie bywa w telewizji. Z kolei Łukasz związał się z Martą.   Tylko Krystyna z Kubą się rozstali. Jak będzie po trzeciej serii Rolnik szuka żony? Czy wszyscy rolnicy i rolniczki znajdą stałych partnerów? Na razie Marta Manowska wrzuciła dwa zdjęcia z nowej serii i zapowiada się ciekawie, bo jest w gospodarstwie, w którym są lamy :)   Zobacz także: Rolnicy w ogniu pytań: Rafał wybrał Justynę, bo załatwi mu dotacje unijne? A co z klątwą Grzegorza?   Marta Manowska na planie 3. edycji Rolnik szuka żony.   Marta Manowska na planie 3. edycji z Rolnik szuka żony. Dobry humor jej nie opuszcza.   Polecamy także: Marta Manowska w pięknej sesji dla VIVY!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner