Dariusz z "Rolnik szuka żony" jest najmłodszym uczestnikiem najnowszej edycji programu. Rolnik prowadzi gospodarstwo rodzinne, które specjalizuje się w uprawie nowalijek, czyli wiosennych warzyw. Dariusz ma 27 lat i chciałby znaleźć tą jedyną i założyć z nią rodzinę. W zerowym odcinku uczestnik zdradził, że ma na swoim koncie jeden poważny związek. Dlaczego rozstał się z narzeczoną?

Reklama

Dariusz z "Rolnik szuka żony" szczerze o rozstaniu z narzeczoną

To już oficjalne! Ruszyła dziesiąta edycja "Rolnik szuka żony". W najnowszym sezonie widzowie poznali sześciu rolników i dwie rolniczki, którzy chcą znaleźć miłość w hicie Telewizyjnej Jedynki. Najmłodszym uczestnikiem programu jest 27-letni Dariusz. W zerowym odcinku rolnik zdradził, że był już w poważnym związku i miał narzeczoną, jednak ich relacja nie przetrwała.

Było tych związków więcej? Czy był jakiś poważny- zapytała Marta Manowska.

- Poważny był jeden, który trwał cztery lata. Była moją narzeczoną, ale już pod koniec coś się wypaliło w nas. Stwierdziliśmy, że może lepiej zakończyć ten związek niż później ktoś miałby z nas cierpieć.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Seweryn i Magda spodziewają się dziecka! Partnerka rolnika pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey

Przystojny rolnik zdradził, jakie kobiety mogą napisać do niego list. Dariusz chciałby, żeby odezwały się do niego panie, które nie były w związkach małżeńskich i nie mają dzieci.

Najważniejsze żeby osoba miała dobry charakter, dobre serce, taki rodzinny charakter, żeby była wyrozumiała, żeby była wesoła, miała swoje marzenia, żeby miała ambicje. Takiej kobiety szukam- wyznał rolnik. Najbardziej mi się podobają brunetki. Przede wszystkim lubię dziewczyny z długimi włosami. Ja mam 27 lat to myślę, że tak z 3-4 lata młodsza, do 30 lat.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Klaudia zdradziła, jak spędzą z Valentynem pierwszą wspólną Wielkanoc

Zobacz także
screen Rolnik szuka żony TVP

Myślicie, że Dariusz otrzyma dużo listów i pojawi się w kolejnych odcinkach dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony"? Widzowie są nim zachwyceni:

No i gdzie on się uchował jeszcze nikogo nie znalazł?

Ojjj listów pewnie dostanie dużo

Mój faworyt

Dobrze mu z oczu patrzy

Jezu jaki fajny

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Klaudia wyznaje: "Dzieci Valentyna są słodziakami"

Reklama

screen Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama