TV-Show

Rafał Brzozowski komentuje aferę z Robertem Janowskim! Chciał prowadzić show "Jaka to melodia?"?

Rafał Brzozowski komentuje aferę z Robertem Janowskim! Chciał prowadzić show "Jaka to melodia?"?

Rafał Brzozowski odniósł się do afery wokół programu "Jaka to melodia?". Jakiś czas temu media obiegły doniesienia, że Brzozowski chciał zająć miejsce Roberta Janowskiego w roli prowadzącego show. Sprawa stała się na tyle poważna, że dyskusja obu panów przetoczyła się przez media. Ostatecznie, gospodarzem popularnego programu muzycznego pozostanie Robert Janowski. 

 

Zobacz też:  Brzozowski chciał wygryźć Janowskiego z "Jakiej to melodii?": "Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę..."

 

A jak z perspektywy czasu, całą sprawę komentuje Rafał Brzozowski? Posłuchajcie jego wypowiedzi dla Party.pl.

 

Polecamy: Robert Janowski w ostrych słowach: „Nigdy nie byłem pracownikiem Telewizji’’

 

Rafał Brzozowski zabrał głos w sprawie afery wokół programu "Jaka to melodia?".

Rafał Brzozowski na jesiennej ramówce TVP
ONS.pl

Robert Janowski poprowadzi kolejną edycję popularnego programu.

Robert Janowski w szarej kamizelce

Kto zastąpi Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"?
East News
TV-Show
Wiemy, kto może zastąpić Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"! TVP stawia na gwiazdy
Wiemy, kto może zastąpić Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"! TVP stawia na gwiazdy
Robert Janowski o Rafale Brzozowskim
Newsy
Brzozowski odpowiada Janowskiemu i wbija mu szpilę! "Jeśli moje muzyczne zaangażowanie..."
Brzozowski odpowiada Janowskiemu i wbija mu szpilę! "Jeśli moje muzyczne zaangażowanie..."

Rafał Brzozowski w końcu odpowiedział na słowa Roberta Janowskiego, który jakiś czas temu sugerował, że w trakcie zamieszania z dalszymi losami "Jakiej to melodii", młody wokalista chciał go wygryźć z roli prowadzącego: Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych kilku lat (śmiech). Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach (śmiech). - mówił Janowski w rozmowie z "Party". Zobacz:  Brzozowski chciał wygryźć Janowskiego z "Jakiej to melodii?": "Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę..." Rafał Brzozowski odpowiada Janowskiemu! Jak na te słowa zareagował Brzozowski, który w TVP poprowadzi inny program - "Koło Fortuny"?  Artysta tłumaczy, że dostał propozycję poprowadzenia "Jakiej to melodii", ale ją odrzucił ze względu na zobowiązania zawodowe. Wbija szpilę również Janowskiemu, który według niego źle zinterpretował całą sytuację: W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji w mediach na temat mojej osoby , rozpowszechnianych prze Roberta Janowskiego jakobym od lat starał się o posadę prowadzącego w programie Jaka To Melodia chciałbym, stanowczo zaprzeczyć tym słowom jak i również zdemontować wszelkie plotki na mój temat . Taka sutuacja nigdy nie miała miejsca. Faktem jest, że kilka tygodni temu dostałem oficjalna propozycję poprowadzenia programu Jaka to melodia lub jego współprowadzenia ze strony TVP jednak, odmówiłem udziału jako prowadzący. Obecnie skupiam się na swojej pracy zawodowej , która jest i będzie dla mnie zawsze priorytetem , a jednocześnie zbieram siły na nowy projekt telewizyjny Koło Fortuny, który będzie na pewno wielkim wyzwaniem w nowej roli z czego bardzo się cieszę. Zapewniam też że szanuje Roberta Janowskiego i jeśli moje...

Robert Janowski o Rafale Brzozowskim
TV-Show
Brzozowski chciał wygryźć Janowskiego z "Jakiej to melodii?": "Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę..."
Brzozowski chciał wygryźć Janowskiego z "Jakiej to melodii?": "Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę..."

A jednak! Powstanie nowy sezon show "Jaka to melodia?" z Robertem Janowskim w roli prowadzącej. Po wielkiej burzy, która rozpętała się kilka tygodni temu, kiedy pojawiły się informacje, że prezenter traci pracę. Na szczęście wszystko wróciło do normy: Stoczyliśmy (…) wojnę o teleturniej „Jaka to melodia?” i wygraliśmy. Program zostaje w niezmienionej formule, producent Media Corporation nadal będzie czuwał nad jakością, a i prowadzący, oprócz kilku dodatkowych siwych włosów, też wciąż ten sam. Jedyna zmiana, dobra zmiana, to nowy sezon w systemie HD - napisał na swoim fanpage’u Robert Janowski. Zobacz:  Robert Janowski szczerze o zamieszaniu z "Jaka to melodia": "Były dni, kiedy telefon dzwonił od świtu do nocy"   Robert Janowski o Rafale Brzozowskim  Co ciekawe, kiedy jeszcze nieznane były losy Roberta Janowskiego w kolejnym sezonie "Jakiej to melodii", plotkowano, że prezentera zastąpi... Rafał Brzozowski. Okazuje się, że rzeczywiście, młody wokalista chciał wygryźć Janowskiego: Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych kilku lat (śmiech). C o roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach (śmiech). Czy oglądałbym? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości jak sobie radzi. Albo nie radzi (śmiech). - mówi Janowski w nowym "Party". Czy Brzozowski skomentuje sprawę? Na razie cel osiągnął połowicznie - zostanie prowadzącym, ale "Koła Fortuny".  Wywiad z Janowskim - tylko w "Party"!   Zobacz:  Robert Janowski w ostrych słowach: „Nigdy nie byłem pracownikiem Telewizji’’   Robert Janowski zostaje prowadzącym "Jakiej to melodii?"   Rafał Brzozowski zostanie prowadzącym "Koła Fortuny". 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner