Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Projekt Lady Projekt Lady, Małgorzata Rozenek Urszula Chincz na urodzinach Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek
ONS
1/8
Małgorzata Rozenek
ONS

Letnia ramówka TVN zapowiada się niezwykle interesująco. Stacja szykuje mnóstwo hitów! Jedną z najbardziej oczekiwanych premier telewizyjnych będzie druga edycja popularnego programu "Projekt Lady" z Małgorzatą Rozenek w roli prowadzącej. Pierwsza edycja show zyskała niemal dwumilionową widownię, dlatego stacja zdecydowała się na kontynuowania tej produkcji. Każdy odcinek "Projektu Lady" gromadził przez telewizorami 1,93 mln widzów. Tego lata również będziemy mieli okazje, by śledzić metamorfozy niesfornych dziewcząt w prawdziwe damy.

 

Zobacz też: Szalona jak w "Azji..." czy stylowa jak w Projekt Lady? Którą Małgorzatą Rozenek jesteś? PSYCHOTEST

 

Co jeszcze pojawi się w letniej ramówce TVN? Sprawdź w naszej fotogalerii!

 

Polecamy: Małgorzata Rozenek-Majdan ma poważne problemy ze wzrokiem! Co jej dolega?

2/8
Małgorzata Rozenek
ONS

W drugiej edycji "Projektu Lady" zobaczymy trzynaście uczestniczek, które na oczach widzów będą próbowały zmienić swoje życie. Dziewczęta będą uczone dobrych manier pod okiem prowadzącej Małgorzaty Rozenek oraz dwóch ekspertek: trenera protokołu dyplomatycznego dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej i trenera rozwoju osobistego Tatiany Mindewicz-Puacz.

 

Kiedy będzie emitowany "Projekt Lady"?

3/8
Projekt Lady
Cezary Piwowarski

Nowe odcinki "Projektu Lady" będą emitowane w poniedziałki o godzinie 20:55. 

4/8
Projekt Lady, Małgorzata Rozenek
TVN

Premierowy odcinek już 12 czerwca.

5/8
Urszula Chincz na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS

Latem na antenie TVN zobaczymy również drugą edycję programu "Dom marzeń", prowadzonego przez Urszulę Chincz. Weźmie w niej udział dziesięć par, które wspólnie będą budować dom. Zwycięzcy show dostaną go na własność. "Dom marzeń" będzie wyświetlany w środy o 20:55. Pierwszy odcinek już 14 czerwca.

6/8
Na Wspólnej, Ziębowie się rozwiodą?

Przez całe lato stacja TVN będzie wyświetlać również nowe odcinki serialu "Na Wspólnej", dzięki czemu nie musimy rozstawać się z jego bohaterami na czas wakacji. Premierowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku o 20:15.

7/8
Kinga Rusin i Piotr Kraśko pod studiem DDTVN

Latem na antenie TVN pojawi się również wakacyjna wersja programu śniadaniowego "Dzień dobry wakacje". Będziemy go oglądać w każdy weekend o 8:30. Start 24 czerwca.

8/8
Małgorzata Rozenek w koku